Часи не вибирають, але ми вибираємо, як проживати ті, що випали на нашу долю. І ми вибираємо не відкладати життя на потім, вносити свій економічний та інтелектуальний вклад в майбутнє України вже сьогодні.
Нашим пріоритетом залишаються цікавий контент, корисний нетворкінг, а також комфорт та безпека наших учасників та спікерів.
Чекаємо вас на 18 УМФ 29-30 квітня 2025 року!
Ось уже 18 років Український маркетинг-форум
Власники компаній та топ-менеджери, які реалізують функцію маркетингу, стратегічного планування та розвитку.
Форум найбільш корисний для компаній, які працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.
Свіжі кейси та виклики поточного року. Більше 60 яскравих доповідачів – ключових гравців ринків та найкращих експертів з маркетингу.
Ми будемо говорити на теми, які дійсно хвилюють маркетингову спільноту та допоможуть бізнесам адаптуватися до нових реалій.
До формування контенту залучені ключові гравці ринків та експерти з маркетингу. Приєднуйтесь до нас, щоб обговорити теми, які хвилюють маркетингову спільноту у 2025 році та допоможуть бізнесам зростати у нових складних реаліях війни.
Досвід у медіа і контент-виробництві становить 18 років, останні дев’ять з яких присвятив контент-маркетингу інтернет-супермаркету Rozetka, де розвивав YouTube-канали, контент сайту, запустив in-house модельну фотостудію і рекламний відеопродакшен. До цього мав різноманітний досвід в онлайн та друкованих медіа.
У 2022 році в агенції Fedoriv приєднався до створення United24 Media, українського англомовного цифрового медіа, запущеного Міністерством цифрової трансформації України. Згодом вийшов зі складу Fedoriv, створив власну креативну агенцію, яка продовжує працювати з United24 Media, відповідаючи за ведення Instagram і Facebook-сторінок.
Російсько-українська війна — перша диджитал-війна, яка відбувається в режимі онлайн.
Як у соціальних мережах, перенасичених розважальним контентом на будь-який смак, просувати війну, тримаючи увагу світу на Україні, і збирати мільйонні охоплення? У 2023 році контент лише Instagram-сторінки United24 Media дивилися більш ніж 50 мільйонів людей, зробивши понад 400 мільйонів переглядів.
У своїй доповіді Олексій розповість про:
Аліна Качоровська (Очеретяна) – українська дизайнерка взуття та аксесуарів, співзасновниця і CEO холдингу Kacho Group та креативна директорка бренда Kachorovska. Є безумовним експертом у виробництві взуття. Розвинула сімейний бізнес від формату приватного сімейного ательє до масштабів середньо бізнесу. Зробила бренд Kachorovska лідером українського ринку у своїй категорії.
Від 2010 року активно розвиває бренд Kachorovska. У 2015-му відкрився перший магазин бренда на Подолі, на вулиці Боричів Тік. У 2018-му Аліна Качоровська номінована на звання “Жінка України” у номінації “Мода та краса” за версією журналу “Единственная”. У серпні 2019-го перша леді України Олена Зеленська з’явилась на святкуванні Дня Незалежності України у туфлях-човниках бренда Kachorovska.
Найбільші зміни в компанії відбулись у січні 2021 року. З малого бізнесу — бренда взуття Kachorovska — компанія виросла у холдинг Kacho Group, що об’єднує взуттєві бренди Kachorovska і Melly.
У листопаді 2021-го Аліна Качоровська потрапила до списку 30 українок з найбільш приголомшливими успіхами у бізнесі за версією журналу “Новий час”. За час повномасштабного вторгнення бренд не лише не втратив власних позицій, але й зріс більш ніж на 50%.
Експертиза у сфері іграшок — більш ніж 26 років. У KIDDISVIT на позиції маркетинг-директорки відповідає за розвиток компанії, впровадження світових трендів, формування бренд-портфеля, запуск і просування брендів, їхню адаптацію для українського споживача. Так стали відомими в Україні бренди: L.O.L. Surprise!, Funko, #Sbabam та багато інших.
У 2023 році разом із командою запустила власний бренд іграшок Borsch та бренд ліцензійних машинок TechnoDrive. Обидва бренди втілили концепцію SMART Charity та підтримали фандрейзингову платформу United24.
KIDDISVIT є найбільшим гравцем ринку іграшок. Компанія отримала нагороду як найкращий великий сімейний бізнес у конкурсі Family Business Awards 2022 та входить до рейтингу Forbes NEXT 250.
Розробляти власний бренд можна навіть за складних умов війни. Головне — розуміти, що і як робити. Ефективні маркетингові інструменти допоможуть навіть за кризи просувати новий продукт не лише на українському, а й на міжнародному ринку.
BORSCH — це перша розробка власного бренда для KIDDISVIT. Ольга Овчиннікова відверто розповість, як компанія подолала цей шлях:
Стратегічна бізнес-консультантка, бізнес-тренерка, кризова менеджерка, незалежна експертка, керівна партнерка компанії «Фармрух», консультантка зі збільшення прибутковості аптечного бізнесу. Під час повномасштабного вторгнення працює у Харкові.
Спеціалістка у сфері категорійного менеджменту з досвідом роботи та участі у проєктах на фармацевтичному ринку та ринку FMCG понад 15 років у локальних та національних мережах.
Пройшла шлях від категорійної менеджерки до маркетинг-директорки Аптечної мережі 9-1-1. Має досвід роботи з боку дистрибʼютора, виробника та ритейлу. Учасниця проєктів зі збільшення прибутковості компаній, що працюють на фармацевтичному ринку України (аптечні мережі, дистрибʼютори, фармацевтичні виробники).
Провела понад 300 тренінгів, семінарів, презентацій. У портфелі тренерки понад 150 компаній, які представлені на фармацевтичному ринку України та Молдови.
Аптека — заклад охорони здоров’я, який забезпечує людям доступність до лікування. Під час війни виконання цієї місії ускладнюють дві вкрай серйозні проблеми — дефіцит персоналу і дефіцит ліків.
Керівництво Аптечної мережі 9-1-1 вирішувало їх усіма можливими способами: організувало доставку працівників на свої робочі місця, облаштувало “хостели” в офісі та в аптеках, де були підвальні приміщення.
Аптечна мережа 9-1-1 втратила більш ніж 150 торгових точок, понад 60 були розбиті або пограбовані.
Щоб виконати свою соціальну місію, процес відновлення роботи аптек мережа розпочала одразу після звільнення населених пунктів від ворога. Він тривав паралельно з розмінуванням територій. На 19-й день після деокупації відкрилася торгова точка в Ізюмі.
Усі аптеки забезпечувалися генераторами та “старлінками”, що давало можливість обслуговувати пацієнтів за програмою “Доступні ліки”.
Аптечна мережа 9-1-1 першою в Україні запустила мобільну аптеку, яка обслуговує селища Харківщини, де немає стаціонарних аптек. Фармацевти працюють у бронежилетах, адже обстріли стали буденними для регіону.
Кожний фармацевт, який щодня виходить на свій аптечний фронт, справжній герой. Завдяки їм Аптечна мережа 9-1-1 продовжує робити свою соціально відповідальну справу!
Під час війни розвиток мережі триває. Чи не щодня відкриваються нові торгові точки, запроваджуються інноваційні маркетингові акції.
2 жовтня 2023 року в усіх аптеках Аптечної мережі 9-1-1 розпочалася унікальна акція “Яйце Джойкіз”: Весело грай, імунітет захищай”. Клієнтам пропонували придбати набір, в який входили: желейні вітаміни для дітей, брелок Джойкіз — колекція з 8 іграшок, одне тимчасове тату — колекція з 24 героїв, картка з колекції карток Джойкіз для гри та картка з гарантованими подарунками від партнерів. Коштувало таке яйце 100 грн. Але за купівлі від 100 грн у чеку або товарів фірм-партнерів, які позначені акційними цінниками, клієнт міг придбати “Яйце Джойкіз” за акційною ціною: лише за 49,9 грн — з більш ніж 50%-ю знижкою.
Валентин — перший не технічний фахівець у компанії Ajax System. Розвиває глобальний маркетинг уже 9 років. Ajax сьогодні — це міжнародний бренд системи безпеки, який успішно продається вже в 130 країнах, захищаючи понад 1,5 мільйона користувачів по всьому світу.
Валентин має загальний досвід роботи у маркетингу більше 16 років, працював на боці агенцій, медіа та клієнта.
Фахівчиня з більш ніж 20-річним досвідом управління маркетингом у найбільших продуктових мережах країни. П’ять років очолює напрям маркетингу у “Сільпо”, де відповідає за стратегію розвитку бренда комунікацію, створення унікальних дизайнерських концептів магазинів, а також магію і фан у досвіді гостей. Сертифікований експерт з економіки вражень. Кейси з досвіду гостя, створені командою за керівництва Катерини, увійшли у світовий бестселер “Економіка вражень” Джозефа Пайна і Джеймса Гілмора.
“Сільпо” входить до топ-10 найефективніших брендів Європи у рейтингу Effie Awards Europe 2021, а також є найефективнішим брендом України з сімома нагородами Effie Awards. Дизайни інтер’єрів “Сільпо” уже шість років поспіль визнані найкращими інноваційними дизайнами європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine (ESM).
Досвідчена експертка у сфері маркетингу з 13-річним досвідом. Працювала в українських та міжнародних IT-компаніях, у Київстар пройшла шлях від експертки колцентру до маркетинг-директорки B2B-напряму.
Наразі Тетяна відповідає за B2B-маркетинг Київстару в широкому сенсі цього слова — від запуску продуктів та ціноутворення до комунікації та клієнтського досвіду. За її керівництва з’явився єдиний маркетинг для всіх бізнес-сегментів, розвиток нових напрямів бізнесів (Big Data, Cloud, Cybersecurity) та диджитальних каналів.
Кредо в роботі: “Бізнес — це насамперед люди“. Тетяна добре розуміє нюанси співпраці з бізнес-клієнтами, знає їхні потреби та вміє “запакувати“ це у корисні рішення.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Серійний підприємець та інвестор. Понад 20 років досвіду в інвестиціях. Збудував шість підприємств протягом семи років.
Сфера діяльності, досвід та експертиза:
Досвідчена експертка з розвитку брендів із більш ніж 12 роками досвіду в маркетингу.
Вікторія відповідає за бренд Uklon, який у 2023 році увійшов до топ-10 ефективних брендів за результатами Effie Awards Ukraine.
В Uklon забезпечує розвиток бренда в Україні та країнах експансії та разом із командою розробляє ефективні компанії, які емоційно залучають користувачів та бустять бізнес-результати.
Окрім Uklon, у портфоліо Вікторії є співпраця з відомими брендами, як-от Caparol, Alpina, Krautol, та проєкти успішного запуску нових продуктових лінійок і навіть нових форматів торговельних точок.
Кредо Вікторії: створювати lovemarks, які наповнені додатковою цінністю.
Сьогодні Uklon є лідером ринку онлайн-сервісів виклику авто в Україні та здійснює експансію на іноземні ринки. Як вдалося досягти такого результату українській компанії у боротьбі з міжнародними гігантами, що мають величезний ресурс?
Один із важливих інгредієнтів цього успіху — бренд, який не залишає байдужим.
У своїй доповіді Вікторія Ковальова розповість про таке:
Експертка з маркетингу з більш ніж 20-річним досвідом роботи у найбільших українських медіакомпаніях. Від 2019 року обіймає посаду директорки з маркетингу медіагрупи Starlight Media. Від початку повномасштабного вторгнення є лідеркою об’єднаної маркетингової команди, що працює над створенням національних соціальних телевізійних кампаній.
У 2022 році очолила міжнародну креативну агенцію Starlight Creative, що за час роботи відзначилась створенням кампаній та проєктів для Disney, BBC, Warner Bros. Discovery, CNN, A+E Networks та інших.
Креативні роботи Олени Мартинової та її маркетингових команд багаторазово були відзначені нагородами Effie, Promax, Clio Awards та потрапляли до шортліста Cannes Lions. Від 2022 року вона також представляє голос української індустрії, її потреб для відновлення та розвитку в British Marketing Society.
Кейс “Перевізниці” показовий з погляду побудови міжнародного маркетингу міжнародною командою в оновлених політичних, соціальних та бізнесових умовах.
Під час виступу розберемо: на яких засадах будувалося партнерство; як розподілялися зони впливу так, що зіграла сильна сторона кожного; як, демонструючи неймовірну гнучкість в адаптації до різних культур, збереглася головна ідея серіалу; як масштабувати та повторювати такі кейси.
Ми дуже різні, проте точно можемо бути разом.
У зовнішній рекламі працює з першого року її народження як галузі в Україні — з 1993 року, адже саме з появою компанії BigBoard, яка була заснована за його участі, усі правильно асоціюють створення ринку рекламних конструкцій у країні.
Перша загальнонаціональна мережа рекламоносіїв різних форматів, динамічні конструкції зі зміною сюжетів, перші неонові накришні конструкції, створення українського медіамоніторингу зовнішньої реклами (компанія UMM), створення Асоціації зовнішньої реклами, яка працює досі, запровадження у практику орендних платежів для просування й легалізації дозволів на розміщення зовнішньої реклами у взаємовідносинах з меріями міст, привнесення концепції вуличних меблів та безліч усього іншого, що зʼявлялося разом із пробами пера компанії BigBoard, яку з невеликою перервою Аскольд очолює уже майже 32 роки.
Від 2006 року оператор зовнішньої реклами номер один в Україні BigBoard створив спільне підприємство із найбільшим у світі оператором зовнішньої реклами із Франції JCDecaux. У цьому альянсі й донині компанія залишається лідером зовнішньої реклами в Україні, привносячи на український ринок попит та нововведення з усього світу.
Має диплом кандидата медичних наук у галузі реанімації у кардіохірургії. Хобі: психологія, подорожі світом, профілактична медицина.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Працює у маркетингу більш ніж 12 років.
У ПриватБанку працював над просуванням ключових продуктів банку, інноваційних проєктів і рішень на основі Big Data. Брав участь у запуску Google Pay, Apple Pay в Україні. Співпрацював із такими українськими брендами, як “Золотий вік“, Maxus, EnglishHome і “Люксоптика“.
У здобутку Володимира PhD Degree in Economics (Measuring the marketing effectiveness of retailers) та золото на Young Lions Marketers Competition Ukraine.
Викладає маркетинг у kmbs, SKVOT та “Дія.Бізнес“.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання: