Часи не вибирають, але ми вибираємо, як проживати ті, що випали на нашу долю. І ми вибираємо не відкладати життя на потім, вносити свій економічний та інтелектуальний вклад в майбутнє України вже сьогодні.
Нашим пріоритетом залишаються цікавий контент, корисний нетворкінг, а також комфорт та безпека наших учасників та спікерів.
Чекаємо вас на 18 УМФ 29-30 квітня 2025 року!
Ось уже 18 років Український маркетинг-форум
Власники компаній та топ-менеджери, які реалізують функцію маркетингу, стратегічного планування та розвитку.
Форум найбільш корисний для компаній, які працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.
Свіжі кейси та виклики поточного року. Більше 60 яскравих доповідачів – ключових гравців ринків та найкращих експертів з маркетингу.
Ми будемо говорити на теми, які дійсно хвилюють маркетингову спільноту та допоможуть бізнесам адаптуватися до нових реалій.
До формування контенту залучені ключові гравці ринків та експерти з маркетингу. Приєднуйтесь до нас, щоб обговорити теми, які хвилюють маркетингову спільноту у 2025 році та допоможуть бізнесам зростати у нових складних реаліях війни.
Від перших днів війни Ольга очолювала найбільший логістичний хаб у Європі HelpUkraine Center, створений у партнерстві з Нова пошта, Rozetka та TIS terminal.
Уже за кілька місяців після початку роботи HelpUkraine Center виникла ідея відкрити Superhumans Center — клініку психологічної допомоги, протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації для людей, постраждалих під час війни. Центр площею більш ніж 10 тис. кв. м був побудований за рік, а через п’ять місяців після анонсу проєкту почав надавати послуги з протезування та реабілітації.
З 2004-го по серпень 2022-го була директоркою фонду Олени Пінчук, координаторкою простору з сексуальної освіти Dialog Hub.
Співзасновниця Veteran Hub, простору з надання комплексних послуг ветеранам.
За керівництва Ольги були реалізовані наймасштабніші кампанії у медіа, благодійні концерти Елтона Джона, групи Queen та Пола Маккартні.
Серед найбільш помітних проєктів — “Медсанбат“, завдяки якому у 2014-2015 роках були підготовлені більш ніж 5000 парамедиків та запроваджені стандарти надання першої допомоги на полі бою.
Основна експертиза: проєктний менеджмент, управління благодійними фондами, фандрайзинг.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
Очолює компанію Ocean Media Plus, яка є ключовим гравцем на ринку ТБ-реклами та продає ресурси найбільш ліквідних телеканалів країни — СТБ, ICTV2, “Новий канал“, М1, М2, “ОЦЕ ТБ“, “Твій серіал“ та інших.
Має понад 20 років досвіду роботи у топових українських медійних компаніях.
До початку роботи в Ocean Media Plus Андрій Партика 18 років працював у медіахолдингу Starlight Media, де обіймав посаду члена правління групи.
До Starlight Media долучився у 2000 році як маркетинг-директор телеканалу ICTV. Пізніше створив компанії StarLight Sales (що займалась продажем прямої ТБ-реклами) та StarLight Brand Content (яка відразу стала лідером ринку реклами у контенті).
Розпочинав свою кар’єру в медіа в найтиражнішій газеті України “Експрес“ (Львів).
Також має досвід реалізації проєктів як кіно- і музичний продюсер.
За роки роботи у рекламному бізнесі Андрій Партика здобув унікальний досвід з виведення на ринок тисяч брендів, а також успішної реалізації антикризових проєктів.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
25 років у маркетингових дослідженнях та супроводі брендів.Власниця та директорка дослідницької компанії UMG. Викладачка бізнес-школи “МІМ-Київ” (курси “Маркетинговий аналіз” та “Побудова власного бренду”).
В 2024 році стала запрошеною продюсеркою Українського маркетинг-форуму.
Має понад 20-річний досвід управління ритейл-компаніями, банківськими та промисловими підприємствами в Україні та за кордоном. Обіймав посаду директора з розвитку “Нової пошти“, голови наглядової ради Post Express, голови правління ATF Bank (Казахстан).
Минула зима та обстріли енергетичної системи навчила людей, що електроенергія — це товар, який купується так само, як і будь-який інший. Ринок електроенергії має такі самі правила, що й інші сфери. Це означає, що гравець ринку може давати своїм клієнтам сервіси, що використовують у класичному ритейлі. Серед них і програма лояльності.
Одна з цілей впровадження програми лояльності в YASNO — закріпити у клієнта знання про “матеріальність” електроенергії, яку він споживає. Як “YASNOЛОВ” із цим справляється? Про це розповість СЕО YASNO Сергій Коваленко на Українському маркетинг-форумі.
У компанії відповідає за зв’язки зі ЗМІ, антикризові комунікації та корпоративні PR-проєкти.
Має понад 15 років досвіду у комунікаціях. За цей час працювала з понад 30 українськими компаніями, серед яких 1+1 Media, «Бетон від Ковальської», мережа магазинів «Антошка», Kyivstar, Tickets.UA та інші.
Ельвіра працює 10 років у сфері фешн. Є засновницею та CEO двох українських брендів GASANOVA та DAMIRLI, має власну франшизу. Чоловічий бренд DAMIRLI набрав популярності за два роки і зараз його носять, в тому числі, президент України, Борис Джонсон, Олександр Усик, в одягу DAMIRLI виходять на хідник “Оскара” та “Греммі”. На цьогорічній церемонії нагородження “Оскар” також була представлена сукня від бренду Gasanova.
Продукція брендів виробляється на власних потужностях.
Наталія має 20 років досвіду роботи e рекламній індустрії. Експертка зі стратегічного менеджменту, маркетингу та комунікацій. Приєдналася до Havas Village Ukraine у 2004 році, очоливши Havas Engage, одну з агенцій групи. За її керівництва агентство стало одним із найкращих у сфері маркетингових послуг України. У 2016 році стала генеральним директором Havas Village Ukraine, що торік увійшла до топ-3 рейтингу українських агенцій за вибором клієнтів (МАМІ, 2023). Вона забезпечує зростання групи та визначає стратегію й вектор розвитку бізнес-процесів для кожного з пʼяти агентств.
Також Наталія входить до складу наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції та Ради СЕО Club. Oчолює правління Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив в Україні.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Співзасновниця Gunia Project, фіналістка списку “30 до 30“ Forbes Ukraine 2021.
У минулому артдиректорка та ілюстраторка. У 2019 році разом із Наталею Каменською створила Gunia Project, а у січні 2021 року вони отримали премію Best Fashion Awards у номінації “Відкриття року”.
Gunia — бренд виняткових речей, який переосмислює українську та світову культурну спадщину у предметах декору та аксесуарів. У своєму дизайні Gunia інтерпретує естетику різних епох та опікується відродженням та розвитком традиційних ремесел. Речі виробляють у майстерні бренда або в артизанальних мануфактурах країни. Усі речі є унікальним дизайнерським продуктом, що пропонує сучасний підхід на основі давніх ремесел.
Має 20-річний досвід роботи у маркетингу, зокрема у компаніях Roshen, Fozzy Group, Universal, Fish Company. Володіє потужною експертизою з розроблення бізнес-стратегій, спрямованих на збільшення маржинальності та продажів. У професійному портфоліо Ірини — досвід створення брендів, їхнього розвитку та виведення на лідерські позиції на ринках України, Східної Європи та Середнього Сходу.
В МХП Ірина відповідає за стратегічний розвиток категорії “М’ясо та мʼясо-ковбасні вироби” та спільно з командою працює над просуванням брендів МХП у цих категоріях.
Що зробити, аби споживач полюбив твій продукт? А якщо це продукти 18 різних продуктових брендів? Поділиться команда МХП, яка розвиває, зокрема, бренди “Наша Ряба”, “Апетитна”, “Легко!”, “Бащинський”, Skott Smeat, “РябChick” та інші.
Має 20-річний досвід у галузі маркетингу, реклами та PR. Від вересня 2020 року обіймає посаду директорки з маркетингу MEGOGO та відповідає за маркетинг медіасервісу в 14 країнах.
Продукт MEGOGO включає телебачення з інтерактивними функціями; кіно, серіали і мультфільми високої якості; власні тематичні канали, зокрема музичний канал MEGOGO LIVE; тисячі аудіокниг і подкастів, а також ексклюзивні прямі трансляції топових спортивних подій.
Як постійно тримати фокус на важливості донатів? Як створювати креатив, який дійсно працює? Чи доречний розважальний формат під час війни? Під час дискусії ми поговоримо з українськими креаторами про свободу креативу в зборах, рекламні інтеграції та співпрацю з брендами, а також зʼясуємо чого бізнес може повчитись у коміків для створення власних комунікаційних проєктів.
Ви дізнаєтесь:
Має понад 24-річний досвід у сфері стратегічного маркетингу, реклами та PR. Займалася побудовою позиціонування брендів, розробленням комунікаційних платформ та кампаній як міжнародних так і локальних брендів у FMCG, тютюновій та фармацевтичній галузях.
Від листопада 2019 року обіймає посаду директорки з маркетингу ПУМБ та відповідає за реалізацію комунікаційної та клієнтської стратегії банку.
У 2021 році маркетинг-команда ПУМБ була визнана як Best Marketing Team у категорії “Фінанси“, а кампанія В2В “Заради усмішки малого бізнесу“ отримала золото на Effie Awards 2021.
Кампанія 2021 року “Вже 30 років виконуємо все, що обіцяємо“ увійшла до трійки лідерів у категорії “Найкраща рекламна кампанія: банки“ за версією щорічної премії FinAwards 2022.
У 2022 році команда ПУМБ отримала нагороди за соціальний проєкт “Ми однієї крові“: Fintech Marketing campaign of the year, Best finance ESG initiative.
На FinAwards 2023 Ксенія отримала срібло у категорії “Найкращий керівник маркетингу 2022“.
У 2023 році команда ПУМБ отримала чимало нагород, якими пишається, а саме:
Колишня президентка Henkel Ukraine, членкиня наглядових рад, співвласниця цифрових стартапів у сфері освіти та краси.
Має досвід маркетингу у таких компаніях, як Henkel, Nestle та Unilever. Серед брендів, які вона просувала, Schwarzkopf, SYOSS, Gliss Kur, Taft, Palette, “Світоч”, Nestlé, Aero та інші. Протягом 20 років Ніна побудувала корпоративну кар’єру у топових міжнародних компаніях Henkel, Nestle та Unilever. До середини 2021 року обіймала посаду президентки та голови ради директорів Henkel в Україні, протягом двох років була у складі ради директорів Європейскої Бізнес Асоціації.
Неодноразово входила до топ 100 найуспішніших жінок України та найефективніших топменеджерів країни. Натепер є незалежною корпоративною директоркою, розвиває власні бізнес-проєкти. Серед них, окрім Beehive Cosmetics, новий цифровий формат освіти у світі та для шкіл України Edtech програми Ekidz.eu. Також розвиває благодійні проєкти та долучається до боротьби з дезінформацією в Україні.
Нещодавно Ніна разом із двома співзасновницями започаткувала організацію Women on Boards Ukraine, яка просуває жіноче лідерство на керівних посадах та у радах директорів та обʼєднує професійних жінок задля кращого майбутнього України. Вона є членкинею закритого бізнес-клубу CEO club.
Ніна має два міжнародні дипломи з маркетингу від Chartered Institute of Marketing та Digital Institute of Marketing, а також міжнародну сертифікацію з корпоративного управління, ESG та інклюзивного лідерства.