Спасибо!

Реєстрація

Головні теми року

Рости не можна зупинитися

 • Ментор

  Ігор Гут, керуючий партнер шведського проекту DYB, системний дослідник бізнесу і конкуренції (Київ)

 • Бізнес-середовище просякнуте амбіціями і бажанням власників масштабуватися. Але як зробити зростання стійким у VUCA-світі, і яка роль маркетингу в цьому процесі?

  Під час секції ми побачимо п’ять прикладів яскравих українських компаній, кожна з яких знаходиться на різних стадіях масштабування, і разом вони демонструють життєвий цикл успішної компанії, яка рухається вгору:

  • “За всіма правилами Кремнієвої долини” – як українське покоління Z запускає стартапи.
  • “Пташка злетіла” – after startup stage або як маркетингу нарощувати частку ринку в умовах, коли САС (customer acquisition cost) зростає з кожним днем. 
  • “Дисципліна важливіша за маркетинг” – початок системного масштабування, закінчення романтизму і холодний душ для директора з маркетингу. Час будувати систему. 
  • “Ура, ми лідери, або Тримайтеся, нас атакують!” – фаза зрілості, на якій компанія стикається з якісною конкуренцією. Як лідери ринку захищають свою позицію і створюють маркетинг-стратегії масштабних битв. 
  • “Гра у вищій лізі” – український продукт на західних ринках – як міжнародна олімпіада з маркетингу. Як не провалити іспит, коли за тобою стежить вся країна? 

Бренд як джерело зростання

 • Ментор

  Володимир Соболєв, ex-Head of digital ПриватБанку (Дніпро)

 • Авторитетне міжнародне агентство Forrester Research в своєму прогнозі про розвиток маркетингу в 2020 році відзначає, що “бренд офіційно звільнений від обмежень маркетингу”. В еру маніфестації брендинг може дійсно стати джерелом росту і, отже, стратегічним ядром бізнесу. 

  Вплив бренду на бізнес зростає і в Україні. Що потрібно знати про сучасний брендинг сьогодні, якщо ви хочете залишитися в професії завтра? Про це поговоримо під час секції Володимира Соболєва, директора по digital-маркетингу “ПриватБанк”.

MarTech: “хакнути” маркетинг майбутнього

 • Ментор

  Ігор Перція, венчурний партнер фонду TA Ventures (Київ)

 • Якщо для більшості українських компаній розвиток AI проходить все ще непомітно, це не означає, що в найближчі 5–10 років нова хвиля маркетингових технологій не призведе до масштабних змін в маркетингу. Адже очікування споживачів підігріваються зовсім не відсталими українськими компаніями, а світовими технологічними гігантами. Так що українським компаніям варто вже сьогодні думати, як продавати післязавтра.

  Які маркетингові технології потрібно починати впроваджувати сьогодні, щоб вбудуватися у взаємодію зі споживачами через 5 років? Про це – в секції з Ігорем Перція, венчурним партнером фонду TA Ventures.

Social media growth strategies

 • Ментор

  Ярослав Ведмідь, засновник і керівник Postmen (Київ)

 • Youtube, Instagram, TikTok – ці канали вже не можна ігнорувати. Але як оцінювати ефективність social media-кампаній? Оскільки нові практики, інструменти та самопроголошені гуру з’являються щодня, для більшості маркетинг-директорів ця сфера все ще є хаотичною, і часу на те, щоб розібратися з social media, немає.

  Під час секції Ярослава Ведмідя, СЕО Діджитал-агентства Postmen, ми проаналізуємо стратегії зростання і систематизуємо інструменти просування, щоб допомогти маркетинг-директорам в оцінці не тільки вау-ефекту, але і реальних комерційних результатів від social media.

Дискусійна панель “Комунікації: як правильно пережити кризу?”

 • Ментор

  Володимир Дегтярьов, директор та співвласник Newsfront PR Agency (Київ)

 • Хто не може планувати, той зазнає невдачі – ця фраза Черчілля може бути хорошою метафорою і для роботи з репутаційними кризами, які трапляються в бізнесі все частіше.

  Разом з Володимиром Дегтярьовим, CEO PR-агентства NewsFront, ми обговоримо:

  – які головні ризики для українського бізнесу сьогодні?

  – що допомагає вийти з кризи і скільки “планів В” треба мати?

  – як довго аудиторія пам’ятає про те, що сталося?

  І, звичайно, поговоримо про роль особистого бренду в рішенні репутаційних проблем.

B2B-маркетинг: зростання за рамками зони комфорту

 • Ментор

  Данііл Грідін, засновник Gridin Consulting (Київ)

 • Щоб системно рости в нових ринкових реаліях B2B-компаніям потрібно впроваджувати нові фреймворки і переходити на принципово інший рівень взаємодії з відділом продажів. Про це і поговоримо під час секції Данііла Грідіна, експерта №1 в системному B2B-маркетингу складних ринків.

Business talks “Future of Marketing: які СМО потрібні бізнесу сьогодні і завтра?”

 • Ментор

  Андрій Федорів, власник незалежної креативної компанії FEDORIV (Київ)

 • Власники українських компаній не розуміють до кінця ролі та завдань маркетинг-директора і зазвичай вважають його чарівником у блакитному вертольоті, якому досить просто придумати стратегію, і споживач побіжить купувати продукт.

  Проблеми з визначенням зон відповідальності CMO є і на Заході. Вимоги до маркетингу за останні 20 років настільки сильно змінилися, що деякі найбільші світові бренди навіть поставили під сумнів саму позицію CMO, замінюючи її Head of Growth і Chief of Customer Experience.

  Навряд чи це означає кінець класичного розуміння CMO, але маркетинг-директори дійсно переживають кризу ідентичності.

  Український CMO перебуває у контексті як українських, так і міжнародних процесів. То який же маркетинг і маркетинг-директор потрібні українському бізнесу? І яким бачать своє майбутнє досвідчені CMO? Ми поставимо наступні питання СЕО, власникам і маркетинг-директорам під час нашого ток-шоу:

  • Де починаються і закінчуються повноваження і влада CMO в українській компанії? Чи влаштовує всіх цей статус-кво?
  • Чи може маркетинг-директор драйвити зростання?
  • Чи може сформуватися довіра між власником і маркетинг-директором?
  • Які очікування маркетинг-директорів від взаємодії CEO — CMO? 
  • Як може трансформуватися зона відповідальності маркетинг-директора завтра?

Brand talks “Ребрендинг: нова мантра бізнесу. Чи може зміна айдентики і яскрава рекламна кампанія драйвити довгострокове зростання?”

 • Маркетинговий ринок обговорює хвилю ребрендингів: вдало – невдало, красиво – некрасиво, спрацювало – не спрацювало. Власники порівнюють бюджети, витрачені на зміну айдентики, і чекають швидкої окупності вкладень. Ребрендинг сприймається як чарівна таблетка для розвитку бізнесу.

  Як визначити ту точку, коли не зважитися на ребрендинг – значить зупинитися або навіть відкотитися назад?

  Про це і поговоримо під час ток-шоу. Ми запросимо на панель засновників брендів, власників компаній, які пройшли подібну трансформацію в минулому році, а також досвідчених маркетинг-директорів.

Спеціальна дослідницька тема року: “Покоління X: 20 років потому”

Спеціальна дослідницька тема року: “Українське покоління Z: які вони насправді”

Хочете взяти участь в Українському маркетинг-форумі?

Чудово! Купуйте квиток і не забудьте зафіксувати дати в своєму календарі

або

Подивіться спікерів цього року