Досвідчена експертка з розвитку брендів із більш ніж 12 роками досвіду в маркетингу.
Вікторія відповідає за бренд Uklon, який у 2023 році увійшов до топ-10 ефективних брендів за результатами Effie Awards Ukraine.
В Uklon забезпечує розвиток бренда в Україні та країнах експансії та разом із командою розробляє ефективні компанії, які емоційно залучають користувачів та бустять бізнес-результати.
Окрім Uklon, у портфоліо Вікторії є співпраця з відомими брендами, як-от Caparol, Alpina, Krautol, та проєкти успішного запуску нових продуктових лінійок і навіть нових форматів торговельних точок.
Кредо Вікторії: створювати lovemarks, які наповнені додатковою цінністю.
Сьогодні Uklon є лідером ринку онлайн-сервісів виклику авто в Україні та здійснює експансію на іноземні ринки. Як вдалося досягти такого результату українській компанії у боротьбі з міжнародними гігантами, що мають величезний ресурс?
Один із важливих інгредієнтів цього успіху — бренд, який не залишає байдужим.
У своїй доповіді Вікторія Ковальова розповість про таке:
Український підприємець, фінансист за фахом та експерт із маркетингу з понад 14-річним досвідом у цій сфері. На початку кар’єри працював на стороні рекламодавців, агенцій, сейлз-хаусів і майданчиків.
У 2015 році відкрив власну агенцію медійної диджитал-реклами — newage.digital agency. Компанія працює із BMW, Jagermeister, Olx, Fozzy, “Сільпо“ та іншими великими українськими рекламодавцями. А від 2022 року агенція переорієнтувалася на роботу на міжнародному рівні, створивши міцні партнерські зв’язки з колегами з Dept (Німеччина), Intren (Угорщина), Iqueem (Туреччина) та іншими рекламними та аналітичними агенціями.
Основа підходу Олексія до роботи — відкритість відносин і оперативність, що обов’язково підтверджується цифрами. Виступає за розвиток досвіду на стороні клієнта та загалом за зростання локального досвіду на рівні глобального ринку.
Розробив авторську методологію цілісного аналізу ефективності медійної реклами, яка є інноваційною не лише для українського, але й міжнародного ринку.
Спікер найбільших галузевих заходів та вебінарів, лектор, автор статей.
Свою кар’єру у Carlsberg Ukraine розпочав у 2016 році і пройшов шлях від молодшого аналітика до лідера найбільшого пивного бренда України. За його участі бренд “Львівське” досяг найбільших показників частки ринку в своїй історії, “Львівське Різдвяне” встановило рекорд продажів, відбувся запуск низки продуктових інновацій, а також були реалізовані масштабні спонсорські проєкти, серед яких партнерство з національною збірною з футболу, підтримка фільмів “Захар Беркут” і “Довбуш” тощо.
Костянтин закінчив факультет економіки та управління Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана та має диплом магістра з підприємницької діяльності.
Історія про те, як в умовах воєнного часу бренд “Львівське“ адаптувався до потреб ринку з урахуванням виробничих обмежень, переглянув портфельну та комунікаційну стратегії, об’єднав українців та зміцнив лідерські позиції.
У зовнішній рекламі працює з першого року її народження як галузі в Україні — з 1993 року, адже саме з появою компанії BigBoard, яка була заснована за його участі, усі правильно асоціюють створення ринку рекламних конструкцій у країні.
Перша загальнонаціональна мережа рекламоносіїв різних форматів, динамічні конструкції зі зміною сюжетів, перші неонові накришні конструкції, створення українського медіамоніторингу зовнішньої реклами (компанія UMM), створення Асоціації зовнішньої реклами, яка працює досі, запровадження у практику орендних платежів для просування й легалізації дозволів на розміщення зовнішньої реклами у взаємовідносинах з меріями міст, привнесення концепції вуличних меблів та безліч усього іншого, що зʼявлялося разом із пробами пера компанії BigBoard, яку з невеликою перервою Аскольд очолює уже майже 32 роки.
Від 2006 року оператор зовнішньої реклами номер один в Україні BigBoard створив спільне підприємство із найбільшим у світі оператором зовнішньої реклами із Франції JCDecaux. У цьому альянсі й донині компанія залишається лідером зовнішньої реклами в Україні, привносячи на український ринок попит та нововведення з усього світу.
Має диплом кандидата медичних наук у галузі реанімації у кардіохірургії. Хобі: психологія, подорожі світом, профілактична медицина.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Експертиза у сфері іграшок — більш ніж 26 років. У KIDDISVIT на позиції маркетинг-директорки відповідає за розвиток компанії, впровадження світових трендів, формування бренд-портфеля, запуск і просування брендів, їхню адаптацію для українського споживача. Так стали відомими в Україні бренди: L.O.L. Surprise!, Funko, #Sbabam та багато інших.
У 2023 році разом із командою запустила власний бренд іграшок Borsch та бренд ліцензійних машинок TechnoDrive. Обидва бренди втілили концепцію SMART Charity та підтримали фандрейзингову платформу United24.
KIDDISVIT є найбільшим гравцем ринку іграшок. Компанія отримала нагороду як найкращий великий сімейний бізнес у конкурсі Family Business Awards 2022 та входить до рейтингу Forbes NEXT 250.
Розробляти власний бренд можна навіть за складних умов війни. Головне — розуміти, що і як робити. Ефективні маркетингові інструменти допоможуть навіть за кризи просувати новий продукт не лише на українському, а й на міжнародному ринку.
BORSCH — це перша розробка власного бренда для KIDDISVIT. Ольга Овчиннікова відверто розповість, як компанія подолала цей шлях:
Маркетинг-директорка компанії Philips Ukraine. Відповідає за розроблення та імплементацію маркетингової стратегії компанії на ринку України для чотирьох ключових категорій.
Оксана працює у маркетингу більш ніж 18 років та має досвід у таких міжнародних компаніях на ключових посадах, як Philips, Coca-Cola, Procter and Gamble, Orangina Schweppes, Kimberly Clark та Bic. За ці роки вона створювала успішну стратегію розвитку, змінювала та ростила бізнес брендів Rich, Добрий, Gillette, Old Space, Safeguard, Camay, Росинка, Софія Київська, Capri-Sonne, Kleenex, Huggies, Bic та Philips.
У 2006 році закінчила НТУУ КПІ, є магістром з маркетингу, а у 2012-му — Королівський інститут маркетингу, Велика Британія (Chartered Institute of Marketing), має диплом з професійного маркетингу.
Споживач дедалі частіше чує тільки те, що він справді хоче чути. На нього несеться лавина інформації і його мозок прагне виловити з цієї маси саме те, що резонує з його потребами та інтересами. А решту викинути у спам-фільтр, як захист від перевантаження.
Дата може відповісти на багато запитань: про що, як і де говорити. Проте на ринку досі відчувається її дефіцит, особливо якісної.
Philips OneBlade створив свій концепт поєднання різних типів глобальної та локальної дати, щоб слухати і чути свого споживача. І, як результат, створювати релевантні та резоновані комунікації, що будують сильний бренд.
Маркетолог із досвідом роботи понад 10 років. Спеціалізація Сергія: growth of business, бренд-стратегія, перфоманс-маркетинг, менеджмент, інфлюенс-маркетинг, маркетинг лояльності. Міжнародний досвід керування 11 країнами Центральної та Східної Європи.
Працював у медіахолдингу Atlantic Group в Україні, обіймав посаду провідного менеджера маркетингових комунікацій агроіндустріального холдингу МХП, консультує маркетингові агенції.
У роботі надихають складні багатозадачні проєкти і команда, яка пишається результатом. Не терпить суб’єктивізму в плануванні проєктів. Сповідує тільки ROI-підхід в маркетингу.
Нагороди: Golden Euro Effie IT/Telekom – first in UA.
Кредо: “Задля спільного блага“.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Має понад 20-річний досвід управління ритейл-компаніями, банківськими та промисловими підприємствами в Україні та за кордоном. Обіймав посаду директора з розвитку “Нової пошти“, голови наглядової ради Post Express, голови правління ATF Bank (Казахстан).
Минула зима та обстріли енергетичної системи навчила людей, що електроенергія — це товар, який купується так само, як і будь-який інший. Ринок електроенергії має такі самі правила, що й інші сфери. Це означає, що гравець ринку може давати своїм клієнтам сервіси, що використовують у класичному ритейлі. Серед них і програма лояльності.
Одна з цілей впровадження програми лояльності в YASNO — закріпити у клієнта знання про “матеріальність” електроенергії, яку він споживає. Як “YASNOЛОВ” із цим справляється? Про це розповість СЕО YASNO Сергій Коваленко на Українському маркетинг-форумі.
Очолює маркетинг в найбільшій в Україні мультипартнерській програмі лояльності Fishka.
Програма нараховує майже 9 млн клієнтів, які отримують вигоду за щоденні покупки у 185 інтернет-магазинах та 25 основних партнерів, серед яких OKKO, АЛЛО, lifecell, EasyPay, Аптека доброго дня, “МЕДІС”, страхова компанія UNIVERSALNA, “Твоя шина” та інші.
Fishka впроваджує технологічні рішення, допомагаючи своїм партнерам досягати бізнесових цілей завдяки лояльності та сучасним диджитальним рішенням. Компанія забезпечує партнерам доступ до інструментів управління лояльністю, дозволяє отримувати цінні інсайти щодо поведінки клієнтів на основі Big Data та використання алгоритмів машинного навчання.
Досвід у медіа і контент-виробництві становить 18 років, останні дев’ять з яких присвятив контент-маркетингу інтернет-супермаркету Rozetka, де розвивав YouTube-канали, контент сайту, запустив in-house модельну фотостудію і рекламний відеопродакшен. До цього мав різноманітний досвід в онлайн та друкованих медіа.
У 2022 році в агенції Fedoriv приєднався до створення United24 Media, українського англомовного цифрового медіа, запущеного Міністерством цифрової трансформації України. Згодом вийшов зі складу Fedoriv, створив власну креативну агенцію, яка продовжує працювати з United24 Media, відповідаючи за ведення Instagram і Facebook-сторінок.
Російсько-українська війна — перша диджитал-війна, яка відбувається в режимі онлайн.
Як у соціальних мережах, перенасичених розважальним контентом на будь-який смак, просувати війну, тримаючи увагу світу на Україні, і збирати мільйонні охоплення? У 2023 році контент лише Instagram-сторінки United24 Media дивилися більш ніж 50 мільйонів людей, зробивши понад 400 мільйонів переглядів.
У своїй доповіді Олексій розповість про:
Ельвіра працює 10 років у сфері фешн. Є засновницею та CEO двох українських брендів GASANOVA та DAMIRLI, має власну франшизу. Чоловічий бренд DAMIRLI набрав популярності за два роки і зараз його носять, в тому числі, президент України, Борис Джонсон, Олександр Усик, в одягу DAMIRLI виходять на хідник “Оскара” та “Греммі”. На цьогорічній церемонії нагородження “Оскар” також була представлена сукня від бренду Gasanova.
Продукція брендів виробляється на власних потужностях.
Засновник та керівник компанії ADVIN, яка за 6 років реалізувала більше 250 соціальних та комерційних проектів у сфері AR | VR | 3D технологій на українському та міжнародному ринках.
Команда ADVIN вперше в світі реалізувала концерт відомого українського артиста у віртуальній реальності на НСК Олімпійський, створила реалістичну VR-екскурсію Хрещатиком 1913 року, розробила інтерактивну AR-алею у Ліверпулі до Євробачення 2023, “оживила” Тараса Шевченко на його день народження аби він скуштував борща разом з Женею Клопотенко, а також інтегрувала доповнену реальність таким брендам як Tefal, Delonghi, UmaUmi, Coca-Cola, VISA, Lacalut, Syngenta, River Mall тощо.
З моменту початку повномасштабної війни компанія залишилась на українському ринку та продовжила активну діяльність: реалізувала п’ять важливих проектів для медійної, соціальної та медичної підтримки України. Серед цих проектів можна виділити розробку реабілітаційних VR-симуляторів, які допоможуть швидше відновитися людям, які втратили кінцівки; зйомка VR-фільму у зруйнованих містах країни, який занурює міжнародну аудиторію у нашу реальність; та проект “Under Sirens” в рамках якого багато брендів українського одягу зробили AR-бірки з активацією сигнала повітряної тривоги.
Реалізація такої кількості проектів дозволила глибоко зрозуміти потреби сучасного імерсивного споживача і допомагати ефективно інтегровувати дані технології брендам у їх рекламно-маркетингові та виробничі активності.
Автор та амбасадор концепції 3D-маркетингу.
Місія по життю – додавати та перемагати.
Аліна Качоровська (Очеретяна) – українська дизайнерка взуття та аксесуарів, співзасновниця і CEO холдингу Kacho Group та креативна директорка бренда Kachorovska. Є безумовним експертом у виробництві взуття. Розвинула сімейний бізнес від формату приватного сімейного ательє до масштабів середньо бізнесу. Зробила бренд Kachorovska лідером українського ринку у своїй категорії.
Від 2010 року активно розвиває бренд Kachorovska. У 2015-му відкрився перший магазин бренда на Подолі, на вулиці Боричів Тік. У 2018-му Аліна Качоровська номінована на звання “Жінка України” у номінації “Мода та краса” за версією журналу “Единственная”. У серпні 2019-го перша леді України Олена Зеленська з’явилась на святкуванні Дня Незалежності України у туфлях-човниках бренда Kachorovska.
Найбільші зміни в компанії відбулись у січні 2021 року. З малого бізнесу — бренда взуття Kachorovska — компанія виросла у холдинг Kacho Group, що об’єднує взуттєві бренди Kachorovska і Melly.
У листопаді 2021-го Аліна Качоровська потрапила до списку 30 українок з найбільш приголомшливими успіхами у бізнесі за версією журналу “Новий час”. За час повномасштабного вторгнення бренд не лише не втратив власних позицій, але й зріс більш ніж на 50%.
Від 2023 року обіймає посаду маркетинг-директорки телеканалу СТБ, до цього була його промодиректоркою.
Лідія працює у медіа з 2009 року. Починала кар’єру на телеканалі “1+1”, у 2012-му перейшла на СТБ і відтоді стала його найбільшою прихильницею та амбасадоркою. Життєвий девіз Лідії збігається зі слоганом бренда, яким вона опікується — єдине тату, що вона має, це напис “Можливо все”. На каналі вона працює більш ніж 12 років. Лідія є активною волонтеркою з 2014 року.
Розробляла промокампанії для найвідоміших проєктів та серіалів українського телебачення. Зокрема, для українсько-європейського серіалу “Перевізниця”, створеного Starlight Media у співпраці з найстарішою кіностудією світу Gaumont.
Після початку повномасштабного вторгнення команда Лідії створила більш ніж тисячу роликів та сюжетів, якими Україна говорила зі світом, зокрема, іноземними мовами. Серед них ролик-присвята силі захисників та захисниць, їхній боротьбі за свободу та безпеку країни і близьких “Захисти Своє!”, що був нагороджений золотом у номінації “Найкращий соціальний некомерційний ролик” міжнародної премії у галузі дизайну, промо та комунікацій Eyes & Ears of Europe Awards 2023.
Ще один знаковий проєкт СТБ, яким опікувалась Лідія, — “Мадонна. Життя триває”, присвячений жінкам, які народжували дітей під час повномасштабного вторгнення.
За керівництва Лідії спільно з організацією “Безбар’єрність” телеканал СТБ представив проєкт “Спілкування з Нескореними” — серію відеороликів, спрямованих на розвиток безбар’єрного спілкування та взаємодії, поваги до бойового досвіду та гідності ветеранів і ветеранок. Ще один кейс — промо національної кампанії зі сплати податків від держави Україна та Starlight Mediа.
Кейс “Перевізниці” показовий з погляду побудови міжнародного маркетингу міжнародною командою в оновлених політичних, соціальних та бізнесових умовах.
Під час виступу розберемо: на яких засадах будувалося партнерство; як розподілялися зони впливу так, що зіграла сильна сторона кожного; як, демонструючи неймовірну гнучкість в адаптації до різних культур, збереглася головна ідея серіалу; як масштабувати та повторювати такі кейси.
Ми дуже різні, проте точно можемо бути разом.
Вячеслав Климов — відомий український підприємець. Уже 23 роки розвиває створену разом із партнером компанію Нова пошта — лідера ринку експрес-доставки. Є співзасновником та президентом Спілки українських підприємців. Вважає, що підприємництво — рушійна сила для побудови процвітаючої заможної країни.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
Має 12-річний досвід у сфері маркетингу, комунікацій та продакшну. З 2017 року обіймає посаду креативної продюсерки у комунікаційній агенції Postmen. До цього працювала у компаніях BBC, BBC Sport та IMG Media у Великій Британії.
Разом із Postmen розробляла та реалізовувала низку успішних проєктів, зокрема соціальні кампанії для UNICEF Ukraine, UNFPA, UN Women, проєкти для Нової пошти, “Дарниці“, ПриватБанку, фандрейзингову кампанію “Зерна Правди“ для Музею Голодомору, виставкові проєкти до 150-річчя Лесі Українки та 300-річчя Григорія Сковороди, що отримали українські та міжнародні нагороди на креативних фестивалях (KIAF, EPICA, Cannes Lions, Eurobest, ADC Europe, Golden Drum та інші) та фестивалях ефективності Effie Ukraine та Effie Europe.
У 2021 та 2023 роках Postmen, двічі поспіль, визнали найкращою комунікаційною агенцією України. Серед клієнтів: фармацевтична компанія “Дарниця“, компанії Kormotech, Нова пошта, ПриватБанк, Kernel, Укрзалізниця, Electrolux та інші. Агенція працює із соціальними проєктами та громадськими активностями.
Як продавати новий продукт і зібрати гроші на дрони без зміни клієнтської звички, маючи нульовий медійний бюджет і лише працівників компанії як комунікаційний канал?
Валентин — перший не технічний фахівець у компанії Ajax System. Розвиває глобальний маркетинг уже 9 років. Ajax сьогодні — це міжнародний бренд системи безпеки, який успішно продається вже в 130 країнах, захищаючи понад 1,5 мільйона користувачів по всьому світу.
Валентин має загальний досвід роботи у маркетингу більше 16 років, працював на боці агенцій, медіа та клієнта.
Маркетологиня з 20-річним досвідом у запуску, просуванні та розвитку брендів на ринках B2C (FMCG) та B2B в Україні та країнах Східної Європи. Має успішний досвід реалізації складних та інноваційних проєктів, орієнтованих на результат.
Managing Partner міжнародної рекрутингової агенції Talentor (Talentor Ukraine/MIRA і — top recruiting), власниця диджитал-платформи Mirahub і — зустрінь свого експерта та школи рекрутингу MiraEducation, членкиня Women Leaders for Ukraine.
Мирослава має 20 років досвіду роботи у сфері HR на рівні стратегічного управління. У неї 10 років успішного підприємництва, реалізації багатьох проєктів на рівні держави, корпоративного бізнесу в Україні та у країнах Євросоюзу.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Наталія має 20 років досвіду роботи e рекламній індустрії. Експертка зі стратегічного менеджменту, маркетингу та комунікацій. Приєдналася до Havas Village Ukraine у 2004 році, очоливши Havas Engage, одну з агенцій групи. За її керівництва агентство стало одним із найкращих у сфері маркетингових послуг України. У 2016 році стала генеральним директором Havas Village Ukraine, що торік увійшла до топ-3 рейтингу українських агенцій за вибором клієнтів (МАМІ, 2023). Вона забезпечує зростання групи та визначає стратегію й вектор розвитку бізнес-процесів для кожного з пʼяти агентств.
Також Наталія входить до складу наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції та Ради СЕО Club. Oчолює правління Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив в Україні.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Фахова маркетологиня із 15-річним досвідом у просуванні споживчого бізнесу — торговельних мереж та АЗС. Досвід роботи серед іншого включає позиції:
Ольга спеціалізується на впровадженні та розвитку програм лояльності, а також на популяризації серед клієнтів інноваційних сервісів. Цінує персоналізований підхід до клієнтів, тому ретельно підходить до сегментації аудиторій і запроваджує автоматизовані системи кастомізації пропозицій та тригерів під потреби й звички споживачів.
Також має низку успішних кейсів із запуску нових продуктів та значного збільшення відомості брендів на ринку.
Комік, сценарист, баскетболіст, відомий під сценічним ім’ям “Прозорий гонщик“.
Організатор чотирьох благодійних реаліті-походів. Спав в усіх сімʼях України.
Як постійно тримати фокус на важливості донатів? Як створювати креатив, який дійсно працює? Чи доречний розважальний формат під час війни? Під час дискусії ми поговоримо з українськими креаторами про свободу креативу в зборах, рекламні інтеграції та співпрацю з брендами, а також зʼясуємо чого бізнес може повчитись у коміків для створення власних комунікаційних проєктів.
Ви дізнаєтесь:
Має дев’ять років досвіду у сфері маркетингу та реклами.
Працював із такими брендами, як United24, Puma, Arx, Сomfy, “Новий канал№, Planeta kino, Intertop, Bosch Siemens, Uklon, ATB, Mechta.kz.
Спеціалізація — управління великими проєктами, стратегічне планування, комплексний маркетинг, побудова ефективної комунікації усередині команди та із зовнішніми партнерами.
Засновник та фронтмен рок-гурту “Розквіт”.
У сфері комунікацій та медіа працює 15 років.
В Україні відповідає за розроблення комунікаційних стратегій для клієнтів агенції Optimum Media OMD Ukraine — лідера рекламного ринку. Разом із командою створювала знакові кампанії із запуску таких нових продуктів та сервісів, як Google Pay, Glovo, Uber та H&M.
У CEE координує стратегічний хаб для 15 ринків регіону.
Працює з регіональною та локальною командами Philips над датою споживача, аналітикою ефективності комунікацій та МММ.
Споживач дедалі частіше чує тільки те, що він справді хоче чути. На нього несеться лавина інформації і його мозок прагне виловити з цієї маси саме те, що резонує з його потребами та інтересами. А решту викинути у спам-фільтр, як захист від перевантаження.
Дата може відповісти на багато запитань: про що, як і де говорити. Проте на ринку досі відчувається її дефіцит, особливо якісної.
Philips OneBlade створив свій концепт поєднання різних типів глобальної та локальної дати, щоб слухати і чути свого споживача. І, як результат, створювати релевантні та резоновані комунікації, що будують сильний бренд.
Кар’єру в рекламному бізнесі Олександр розпочав у 1992 році. Через шість років очолив рекламне агентство АІТІ (нині Carat Ukraine). Від часу створення комунікаційної групи Dentsu Ukraine (2010 рік) обіймає посаду CEO компанії.
За його керівництва у 2016 році група посіла перше місце у рейтингу ВРК серед міжнародних рекламних холдингів і досі утримує лідерство. За роки управління компанією Олександр сформував одну з найсильніших команд на українському медіаринку. У 2016 році став лауреатом нагороди “Слід в рекламі”.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
20 років успішного управлінського досвіду в рекламній індустрії на боці клієнтів, телеканалів та агенцій.
Ефективно поєднує вищу економічну освіту та нестандартний підхід.
Понад 11 років рухається вперед разом із лідером рекламного медійного ринку ОMD Optimum Media. Останні вісім років керувала закупівлями на позиції Trading Director. Створила потужний напрям інтеграційних проєктів та разом із командою реалізувала багато успішних кейсів: PepsiCo, McDonald’s, ATB, Нова пошта, Philips, Sanofi, Henkel, Mars та ін.
Від серпня 2023 року — CEO ОMD Optimum Media.
Філософія: люди завжди один із найвищих пріоритетів, командна робота — ключ до ефективної співпраці та успішних проєктів. Головна місія — робити клієнтів щасливими, а їхні бізнеси прибутковими. Мама трьох дітей, майстер спорту зі спортивної гімнастики.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Має досвід роботи в маркетингу близько 20 років. Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках.
Досягнення за роки роботи в компанії:
Член академічної ради та директор магістерської програми MSc in Marketing Management в UCU Business School. Випускник Key Executive MBA UCU Business School.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Займається побудовою найрізноманітніших рішень на стику маркетингу, технологій і даних. Останній рік активно працює над впровадженням AI-рішень у робочі процеси компанії в напрямку маркетингу. Натепер як менеджер розробляє AI-технологію компанії MacPaw.
До цього працював як MarTech-аналітик у компанії ЛУН — онлайн-сервісі з пошуку нерухомості у мегаполісах. У ЛУН розробляв власну рекламну мережу з динамічним ремаркетингом і власним трекінговим пікселем. Відповідав за монетизацію трафіку, його аналітику та автоматизацію маркетингу загалом.
Розпочинав свою кар’єру вебаналітиком у digital-агентстві UAMASTER, де займався побудовою систем маркетингової аналітики для різних типів бізнесу: ecommerce, saas, marketplace, media та інших. Сертифікований спеціаліст Google Analytics та Google Ads. Автор Telegram-каналів із вебаналітики WebAnalytics та MarTech: MarkeTech.
Закінчив НТУУ КПІ, ІПСА (Інститут прикладного системного аналізу).
Від перших днів війни Ольга очолювала найбільший логістичний хаб у Європі HelpUkraine Center, створений у партнерстві з Нова пошта, Rozetka та TIS terminal.
Уже за кілька місяців після початку роботи HelpUkraine Center виникла ідея відкрити Superhumans Center — клініку психологічної допомоги, протезування, реконструктивної хірургії та реабілітації для людей, постраждалих під час війни. Центр площею більш ніж 10 тис. кв. м був побудований за рік, а через п’ять місяців після анонсу проєкту почав надавати послуги з протезування та реабілітації.
З 2004-го по серпень 2022-го була директоркою фонду Олени Пінчук, координаторкою простору з сексуальної освіти Dialog Hub.
Співзасновниця Veteran Hub, простору з надання комплексних послуг ветеранам.
За керівництва Ольги були реалізовані наймасштабніші кампанії у медіа, благодійні концерти Елтона Джона, групи Queen та Пола Маккартні.
Серед найбільш помітних проєктів — “Медсанбат“, завдяки якому у 2014-2015 роках були підготовлені більш ніж 5000 парамедиків та запроваджені стандарти надання першої допомоги на полі бою.
Основна експертиза: проєктний менеджмент, управління благодійними фондами, фандрайзинг.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
23 роки очолює Всеукраїнську рекламну коаліцію (ВРК), титульну індустріальну асоціацію рекламно-комунікаційного ринку України, що об’єднує понад 100 компаній — креативних, медіа, диджитал-агенцій, медіакомпаній, рекламодавців і дослідницьких агенцій, а також інших національних комунікаційних індустріальних асоціацій.
Організатор та продюсер низки знакових подій та проєктів на рекламно-комунікаційному ринку України: Ukrainian Creative Stories/Awards (КМФР, ADC*UA, Ukrainian Design:The Very Best Of), Effie Awards Ukraine, Best Marketing Teams, Best Marketing Practices, різних рейтингів агенцій, досліджень тощо.
Багаторазовий член журі міжнародних рекламних фестивалів, зокрема постійний член Epica Awards (Paris).
Кандидат економічних наук, магістр права.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Український підприємець у галузі Agri Food, співзасновник компанії з управління індустріальними та технопарками Uparks, акціонер компаній HD-group та GFS Group, ідеолог екосистеми VOLIA, засновник та інвестор Volia Agri-Food Park.
Обіймає посаду віцепрезидента Всеукраїнської асоціації пекарів, член ради директорів Спілки українських підприємців та спілки «Борошномели України», учасник Family Business Network та CEO Club Ukraine.
Експерт зі стратегій для харчової галузі, напрямів Food Tech та “Їжа майбутнього”.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
Протягом останніх чотирьох років побудувала кар’єру з performance- маркетолога до очільниці всього e-сommerce-напряму, який відповідає за результати продажів та розвиток нових digital-напрямів PUMA в Україні.
Має більш ніж вісім років досвіду у digital та e-commerce у побудові та імплементації стратегій для брендів. Працювала з брендами у сфері медицини, FMCG, фармацевтики, туризму, телекомунікації тощо.
З 2017 по 2020 рік була спікером WebPromo Experts Academy.
Має 20-річний досвід у галузі маркетингу, реклами та PR. Від вересня 2020 року обіймає посаду директорки з маркетингу MEGOGO та відповідає за маркетинг медіасервісу в 14 країнах.
Продукт MEGOGO включає телебачення з інтерактивними функціями; кіно, серіали і мультфільми високої якості; власні тематичні канали, зокрема музичний канал MEGOGO LIVE; тисячі аудіокниг і подкастів, а також ексклюзивні прямі трансляції топових спортивних подій.
Як постійно тримати фокус на важливості донатів? Як створювати креатив, який дійсно працює? Чи доречний розважальний формат під час війни? Під час дискусії ми поговоримо з українськими креаторами про свободу креативу в зборах, рекламні інтеграції та співпрацю з брендами, а також зʼясуємо чого бізнес може повчитись у коміків для створення власних комунікаційних проєктів.
Ви дізнаєтесь:
Антон Тимошенко є учасником “Підпільного стендапу“ — українського проєкту, заснованого у 2015 році.
Автор двох сольних стендап-концертів — “Жартую“ (2022) та “На межі“ (2023).
Комедійно-апокаліптичний концерт “На межі“ — чорний гумор з жартами про обстріли, ядерну війну, почуття провини, евакуацію, смерть, секс, психотерапію тощо — вперше в Україні зібрав повний зал палацу “Україна“.
Використовує власні концерти та творчість для реалізації благодійних зборів на ЗСУ.
Спілкувався з Девідом Леттерманом.
Закінчив Києво-Могилянську академію.
Як постійно тримати фокус на важливості донатів? Як створювати креатив, який дійсно працює? Чи доречний розважальний формат під час війни? Під час дискусії ми поговоримо з українськими креаторами про свободу креативу в зборах, рекламні інтеграції та співпрацю з брендами, а також зʼясуємо чого бізнес може повчитись у коміків для створення власних комунікаційних проєктів.
Ви дізнаєтесь:
Працює у маркетингу більш ніж 12 років.
У ПриватБанку працював над просуванням ключових продуктів банку, інноваційних проєктів і рішень на основі Big Data. Брав участь у запуску Google Pay, Apple Pay в Україні. Співпрацював із такими українськими брендами, як “Золотий вік“, Maxus, EnglishHome і “Люксоптика“.
У здобутку Володимира PhD Degree in Economics (Measuring the marketing effectiveness of retailers) та золото на Young Lions Marketers Competition Ukraine.
Викладає маркетинг у kmbs, SKVOT та “Дія.Бізнес“.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Має 20-річний досвід роботи у маркетингу, зокрема у компаніях Roshen, Fozzy Group, Universal, Fish Company. Володіє потужною експертизою з розроблення бізнес-стратегій, спрямованих на збільшення маржинальності та продажів. У професійному портфоліо Ірини — досвід створення брендів, їхнього розвитку та виведення на лідерські позиції на ринках України, Східної Європи та Середнього Сходу.
В МХП Ірина відповідає за стратегічний розвиток категорії “М’ясо та мʼясо-ковбасні вироби” та спільно з командою працює над просуванням брендів МХП у цих категоріях.
Що зробити, аби споживач полюбив твій продукт? А якщо це продукти 18 різних продуктових брендів? Поділиться команда МХП, яка розвиває, зокрема, бренди “Наша Ряба”, “Апетитна”, “Легко!”, “Бащинський”, Skott Smeat, “РябChick” та інші.
На початку 2000-х разом із батьком заснував компанію з виробництва кормів для тварин Kormotech.
Сьогодні Kormotech входить до топ-60 найбільших світових виробників їжі для тварин та топ-20 найбільш динамічно зростаючих петфуд-брендів. Компанія є лідером в Україні та продає у 42 країнах продукцію своїх брендів “Гав!”, “Мяу!”, My Love, CLUB 4 PAWS, Optimeal. Kormotech реалізував більш ніж десять проєктів, спрямованих на покращення добробуту чотирилапих та підвищення культури ставлення до тварин.
Член наглядової ради та співвласник Enzym Group, член ради директорів СУП.
Колишня президентка Henkel Ukraine, членкиня наглядових рад, співвласниця цифрових стартапів у сфері освіти та краси.
Має досвід маркетингу у таких компаніях, як Henkel, Nestle та Unilever. Серед брендів, які вона просувала, Schwarzkopf, SYOSS, Gliss Kur, Taft, Palette, “Світоч”, Nestlé, Aero та інші. Протягом 20 років Ніна побудувала корпоративну кар’єру у топових міжнародних компаніях Henkel, Nestle та Unilever. До середини 2021 року обіймала посаду президентки та голови ради директорів Henkel в Україні, протягом двох років була у складі ради директорів Європейскої Бізнес Асоціації.
Неодноразово входила до топ 100 найуспішніших жінок України та найефективніших топменеджерів країни. Натепер є незалежною корпоративною директоркою, розвиває власні бізнес-проєкти. Серед них, окрім Beehive Cosmetics, новий цифровий формат освіти у світі та для шкіл України Edtech програми Ekidz.eu. Також розвиває благодійні проєкти та долучається до боротьби з дезінформацією в Україні.
Нещодавно Ніна разом із двома співзасновницями започаткувала організацію Women on Boards Ukraine, яка просуває жіноче лідерство на керівних посадах та у радах директорів та обʼєднує професійних жінок задля кращого майбутнього України. Вона є членкинею закритого бізнес-клубу CEO club.
Ніна має два міжнародні дипломи з маркетингу від Chartered Institute of Marketing та Digital Institute of Marketing, а також міжнародну сертифікацію з корпоративного управління, ESG та інклюзивного лідерства.
Має понад 24-річний досвід у сфері стратегічного маркетингу, реклами та PR. Займалася побудовою позиціонування брендів, розробленням комунікаційних платформ та кампаній як міжнародних так і локальних брендів у FMCG, тютюновій та фармацевтичній галузях.
Від листопада 2019 року обіймає посаду директорки з маркетингу ПУМБ та відповідає за реалізацію комунікаційної та клієнтської стратегії банку.
У 2021 році маркетинг-команда ПУМБ була визнана як Best Marketing Team у категорії “Фінанси“, а кампанія В2В “Заради усмішки малого бізнесу“ отримала золото на Effie Awards 2021.
Кампанія 2021 року “Вже 30 років виконуємо все, що обіцяємо“ увійшла до трійки лідерів у категорії “Найкраща рекламна кампанія: банки“ за версією щорічної премії FinAwards 2022.
У 2022 році команда ПУМБ отримала нагороди за соціальний проєкт “Ми однієї крові“: Fintech Marketing campaign of the year, Best finance ESG initiative.
На FinAwards 2023 Ксенія отримала срібло у категорії “Найкращий керівник маркетингу 2022“.
У 2023 році команда ПУМБ отримала чимало нагород, якими пишається, а саме:
Серійний підприємець та інвестор. Понад 20 років досвіду в інвестиціях. Збудував шість підприємств протягом семи років.
Сфера діяльності, досвід та експертиза:
У 2020-2022 роках була головою Офісу розвитку креативних індустрій при Міністерстві культури та інформаційної політики України, де просувала креативні індустрії та розвивала інвестиційні можливості (індустрія моди, декоративно-прикладне мистецтво, дизайн та розваги).
Обіймала керівні посади у компанії UkraineInvest, консультуючи уряд України з питань прямих іноземних інвестицій. Працювала із найбільшими транснаціональними корпораціями України та новими стратегічними інвесторами. Організовувала місцеві та міжнародні заходи. Координувала важливі державні заходи за участі багатьох зацікавлених сторін, наприклад, Українського дому в Торонто, а також координувала зустрічі та дискусії між високопосадовцями та міжнародною бізнес-спільнотою.
Уляна має 12-річний юридичний досвід роботи у місцевих та міжнародних юридичних фірмах. Консультувала GE, Mondelez International, Hearst Corporation та інші компанії.
Очолює компанію Ocean Media Plus, яка є ключовим гравцем на ринку ТБ-реклами та продає ресурси найбільш ліквідних телеканалів країни — СТБ, ICTV2, “Новий канал“, М1, М2, “ОЦЕ ТБ“, “Твій серіал“ та інших.
Має понад 20 років досвіду роботи у топових українських медійних компаніях.
До початку роботи в Ocean Media Plus Андрій Партика 18 років працював у медіахолдингу Starlight Media, де обіймав посаду члена правління групи.
До Starlight Media долучився у 2000 році як маркетинг-директор телеканалу ICTV. Пізніше створив компанії StarLight Sales (що займалась продажем прямої ТБ-реклами) та StarLight Brand Content (яка відразу стала лідером ринку реклами у контенті).
Розпочинав свою кар’єру в медіа в найтиражнішій газеті України “Експрес“ (Львів).
Також має досвід реалізації проєктів як кіно- і музичний продюсер.
За роки роботи у рекламному бізнесі Андрій Партика здобув унікальний досвід з виведення на ринок тисяч брендів, а також успішної реалізації антикризових проєктів.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
Комунікаційниця з майже 10-річним стажем та юридичною освітою. Першого серпня 2023 року Юлію призначили старшою директоркою з корпоративних комунікацій регіону Центральної та Східної Європи та Carlsberg Ukraine. Від вересня 2021 року обіймала посаду старшої директорки роботи з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine. Свою карʼєру в Carlsberg Ukraine вона розпочала у 2019 році на позиції старшої менеджерки роботи з органами державної влади.
Професійну діяльність Юлія розпочала з посади юристки, а від 2015 року працювала в Американській торговельній палаті в Україні, де пройшла шлях від координаторки роботи комітету з питань харчової промисловості до керівниці трьох напрямів — харчова промисловість, ритейл та питання інтелектуальної власності.
Юлія має диплом магістерки за спеціальністю “регулювання міжнародної торгівлі” Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, додатково пройшла курс навчання в University of Salford (Манчестер, Велика Британія) за спеціальністю “право”.
Історія про те, як в умовах воєнного часу бренд “Львівське“ адаптувався до потреб ринку з урахуванням виробничих обмежень, переглянув портфельну та комунікаційну стратегії, об’єднав українців та зміцнив лідерські позиції.
У компанії відповідає за зв’язки зі ЗМІ, антикризові комунікації та корпоративні PR-проєкти.
Має понад 15 років досвіду у комунікаціях. За цей час працювала з понад 30 українськими компаніями, серед яких 1+1 Media, «Бетон від Ковальської», мережа магазинів «Антошка», Kyivstar, Tickets.UA та інші.
Український публічний інтелектуал, його сфера зацікавлень — розуміння траєкторії розвитку України.
За освітою політолог, впродовж кар’єри він вивчав перетини між мікро- та макроекономікою, соціальною психологією, культурою, релігією, історією, правом, державним управлінням та бізнесом. Занурення і широта перспективи дають йому можливість поєднувати багато чинників, щоб врешті бачити повну картину, дивитися на розвиток з багаторічними горизонтами.
Євген був керівником групи експертів, яка розробила чинну державну стратегію молодіжної політики до 2030 року, що фактично визначає сталість суспільних змін. Був залучений до роботи над стратегією зовнішньої політики України та інших довгострокових рамкових документів для бізнесу, державного сектора, громадянського суспільства та міжнародних організацій.
У 2007-2011 роках працював над розробленням стратегії розвитку Львова, вже впровадженої на сьогоднішній день. Зараз керує розробленням стратегії для Івано-Франківська. Постійно тримає в полі зору розвиток українських міст. Останніми роками він також досліджував вплив безпекових чинників на суспільні процеси на Донбасі та Херсонщині, зокрема на бізнес та приватну ініціативу.
Євген має також багаторічний досвід міжнародної експертної роботи від Кавказу та Центральної Азії до Європи та Америки.
Викладає в Українському католицькому університеті. Він є членом наглядової ради Суспільного мовлення України. Засновник компанії pro.mova, яка є приватним аналітичним центром та стратегічним консалтингом.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
Працювала комерційним директором ТРК “Люкс“, згодом генеральним директором рекламної агенції “Люкс“, випускниця МВА.
Ірина координує маркетинг і комунікації, напрям сталого розвитку, реалізацію стратегії корпоративної соціальної відповідальності. Крім того, відповідає за розвиток співпраці з владою, розроблення та реалізацію екологічних ініціатив, а також проєктів підтримки дітей. Ірина реалізувала чимало успішних кейсів, які зробили бренд “Епіцентру“ одним із найвідоміших в Україні.
Пристрасть і наполегливість, креатив і візія, нон-стоп тестування гіпотез і віра у досягнення успіху щодня — цінності, які є визначальними у щоденній роботі топменеджера “Епіцентру“. Ірина Шинкаренко разом із командою розробила та втілила програму лояльності “Вигода“ — одну з найпопулярніших програм лояльності в Україні. З початком повномасштабної війни зусилля “Епіцентру“ та маркетингової команди, зокрема, були спрямовані на соціальні проєкти, які допомагають країні та українцям. Реалізована наймасштабніша благодійна ініціатива “Рятуємо життя“ з придбання та передання українським медикам 76 реанімобілів.
“Великий бізнес — це суспільна відповідальність і приклад для інших компаній“, — переконана Ірина Шинкаренко.
“Що ти робив під час війни і який твій внесок у Перемогу?“ Пройде час, ми доживемо до Перемоги і суспільство, наші діти, онуки поставлять нам таке запитання. Треба бути готовим відповісти на нього. Кожен із нас робить все, що може, і навіть більше.
А як бізнесу треба буде відповісти на це запитання? Що скаже кожна компанія?
“Епіцентру” буде що сказати. Бо від перших днів війни майже 40-тисячний колектив компанії працює на економіку і захист країни. Попри те що втрачено шість торговельних центрів, тимчасово зачинено та окуповано п’ять ТЦ, ми знайшли в собі сили жити і працювати далі. Бо зупинка означає програш.
У 2022 році ми відкрили два торговельні центри у Києві та Львові загальною площею 120 тис кв. м. А у квітні 2024-го відкриємо ще один суперсучасний ТЦ у Києві. Ми розвиваємо мережу поштоматів та центрів видачі замовлень. А відкриті у березні 2024 року перші два супермаркети «Епіцентр-експрес», які позиціонуються як магазини біля дому, засвідчили ще один вектор нашого розвитку.
Компанія передала 76 реанімобілів військовим та цивільним медикам, 500 генераторів на передову, а загальна сума допомоги країні та Силам оборони становила понад 2 млрд грн.”Епіцентр” працював, працює і буде працювати для Перемоги.
Учасник харківського театру комедійного абсурду “Горобчик”. Увійшов до рейтингу 100 українських лідерів від “Української правди”, а також переміг в номінації “Креативні збори” на музичній премії MEGOGO MUSIC AWARDS 2023.
Як постійно тримати фокус на важливості донатів? Як створювати креатив, який дійсно працює? Чи доречний розважальний формат під час війни? Під час дискусії ми поговоримо з українськими креаторами про свободу креативу в зборах, рекламні інтеграції та співпрацю з брендами, а також зʼясуємо чого бізнес може повчитись у коміків для створення власних комунікаційних проєктів.
Ви дізнаєтесь:
У Енвєра більш ніж 20 років досвіду в рекламі та медіа. Він приєднався до Publicis Groupe у 2003-му і протягом багатьох років успішно розвивав як окремі агенції, так і цілі напрями бізнесу групи.
Від серпня 2018 року Енвєр став CEO Publicis Groupe Ukraine, яка на сьогодні є найбільш креативною рекламно-комунікаційною групою в Україні та об’єднує команди професіоналів у стратегічних комунікаціях та маркетингу.
В основі діяльності Publicis Groupe Ukraine — прагнення допомогти своїм клієнтам розвивати власний бізнес й трансформувати свої маркетингові стратегії. Представлена агенціями: Leo Burnett, MSL, Performics, Publicis, Saatchi&Saatchi, Spark Foundry, Starcom та Zenith.
Енвєр Кікава є президентом правління IAB Ukraine та представляє інтереси клієнтів групи у багатьох інших індустріальних об’єднаннях.
Закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка. Захоплюється гірськими лижами, водними видами спорту, подорожами та штучним інтелектом.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
У 2011-2019 роках — керуючий партнер рекрутингової компанії Odgers Berndston Ukraine. У 2019-2021 роках — перший заступник гендиректора ДК “Укроборонпром“. З 2021-го — старший партнер, а наразі — голова офісу Korn Ferry в Україні.
Роман Бондар є співзасновником Української академії корпоративного управління — неприбуткової організації, яка співпрацює з INSEAD для розроблення найкращих практик у корпоративному управлінні та розвитку незалежних членів для приватного та громадського сектору в Україні.
Закінчив Національну академію управління, має ступінь магістра з фінансів.
У лідерства багато облич та проявів, тож які прояви призводять до успіху в умовах війни? Під час дискусії поговоримо з українськими лідерами про життєздатне лідерство. Ми досліджуватимемо такі питання:
Експертка з маркетингу з більш ніж 20-річним досвідом роботи у найбільших українських медіакомпаніях. Від 2019 року обіймає посаду директорки з маркетингу медіагрупи Starlight Media. Від початку повномасштабного вторгнення є лідеркою об’єднаної маркетингової команди, що працює над створенням національних соціальних телевізійних кампаній.
У 2022 році очолила міжнародну креативну агенцію Starlight Creative, що за час роботи відзначилась створенням кампаній та проєктів для Disney, BBC, Warner Bros. Discovery, CNN, A+E Networks та інших.
Креативні роботи Олени Мартинової та її маркетингових команд багаторазово були відзначені нагородами Effie, Promax, Clio Awards та потрапляли до шортліста Cannes Lions. Від 2022 року вона також представляє голос української індустрії, її потреб для відновлення та розвитку в British Marketing Society.
Кейс “Перевізниці” показовий з погляду побудови міжнародного маркетингу міжнародною командою в оновлених політичних, соціальних та бізнесових умовах.
Під час виступу розберемо: на яких засадах будувалося партнерство; як розподілялися зони впливу так, що зіграла сильна сторона кожного; як, демонструючи неймовірну гнучкість в адаптації до різних культур, збереглася головна ідея серіалу; як масштабувати та повторювати такі кейси.
Ми дуже різні, проте точно можемо бути разом.
25 років у маркетингових дослідженнях та супроводі брендів.Власниця та директорка дослідницької компанії UMG. Викладачка бізнес-школи “МІМ-Київ” (курси “Маркетинговий аналіз” та “Побудова власного бренду”).
В 2024 році стала запрошеною продюсеркою Українського маркетинг-форуму.
Має 20+ років роботи у корпоративних та маркетингових комунікаціях, управлінні репутацією, GR та HR-brand. За плечима ефективна робота за цими напрямами у групі компаній “Континіум”, Corum Group і Starlight Media. Від 2020 року Олена керує репутацією Нової пошти та всієї групи компаній. Вихід компанії на міжнародні ринки, корпоративна культура, публічні GR-комунікації, проєкти соціальної відповідальності бізнесу, антикризові комунікації — усе це за її управління. Більш ніж 100 міжнародних та українських нагород за ефективні комунікації та маркетинг. Двічі найкращий PR-директор країни. Постійний топовий спікер на багатьох конференціях.
У 2008 році Євген разом із партнерами почали розробляти сервіс Tabletki.ua, а за два роки з’явилась перша версія сайту. Очолює відділ розробки та відповідає за нові технічні впровадження.
Закінчив КНУ ім. Шевченка за спеціальністю “кібернетика”.
Популярний сервіс Tabletki.ua працює вже більш ніж 15 років. Починали як інформаційний сервіс та невдовзі впровадили функцію бронювання. Наразі з Tabletki.ua інтегровано понад 12 000 аптек по всій Україні, в яких бронюють ліки більш ніж на 2 млрд грн щомісячно.
Євген розповість про:
Підприємниця, власниця івент-менеджмент-компанії IdeasFirst, що спеціалізується на проведенні великих форумів і конференцій у сфері маркетингу та менеджменту.
Уже 17 років є генеральною продюсеркою Українського форуму маркетинг-директорів.
Членкиня журі маркетингової премії Effie Awards Ukraine. Входить до Асоціації сімейних компаній України.
Понад 10 років у комунікаціях, має перекладацьку освіту та стаж роботи у США. В Україні працював з UkrSibbank, UniCredit, “Біосферою“. З 2020 року – в Укрзалізниці.
Відповідає за комунікаційні проєкти та клієнтський сервіс оновленої залізниці у площині від ігротеки та бібліотеки на борту поїздів до редизайну вагонів та переосмислення маршрутів. Після початку повномасштабного вторгнення очолив комунікаційний штаб з інформування про евакуацію населення. Супроводжував Бориса Джонсона та перших осіб інших країн-союзників на борту Укрзалізниці.
Ставить за мету закріпити #ЗалізніЗміни у сприйнятті залізниці пасажирами як потужного національного бренду, який навіть попри щоденні бомбардування станцій героїчно рятує українців і водночас кардинально змінює підхід до якості власних послуг.
Як продавати новий продукт і зібрати гроші на дрони без зміни клієнтської звички, маючи нульовий медійний бюджет і лише працівників компанії як комунікаційний канал?
Має понад 20 років досвіду в комунікаційному бізнесі. Велика частина кар’єри пов’язана з рекламним бізнесом — агентством Euro RSCG, Нavas. Основний фокус діяльності був спрямований на стратегічне планування й управління рекламними кампаніями, а також на психологію споживача. Намагалася привнести в індустрію інноваційні техніки розуміння споживача та комунікації: семіотичний аналіз, глибинні метафоричні інтерв’ю для пошуку інсайтів, експериментальні методи.
У 2018 році заснувала перше нейромаркетингове агентство в Україні Neuro-knowledge, щоб поширювати на ринку інноваційні, але вже популярні у світі методи розуміння споживача, ухвалення рішень, формування переваг.
Серед клієнтів агентства Neuro-knowledge сьогодні Moneyveo, Львівська тютюнова фабрика, “Епіцентр”, “Ельдорадо”, Nutricia (Nutrilon, Milupa), Polpharma тощо.
Закінчила КНУ ім. Т. Г. Шевченка, kmbs, пройшла навчання у Київському товаристві символдрами (психотерапія).
Соціологиня та аналітикиня, працювала у медіагрупах 1+1 Медіа і StarLightMedia. У 2014-2016 роках очолювала Департамент аналітики Адміністрації Президента України. У 2019-му заснувала технологічну дослідницьку компанію Gradus Research, що проводить швидкі кількісні та якісні дослідження за допомогою мобільного застосунку, надаючи результати національних опитувань протягом доби. У 2022 році Gradus вийшов на ринки країн ЄС та Північної Америки.
Спеціально для 17-го Українського маркетинг-форуму дослідницька компанія Gradus Research порівняла, як три покоління українців змінюються під впливом війни:
Стратег та системний дослідник конкуренції. Упродовж 15 років входить у борди компаній з різних галузей та допомагає підсилити їхню конкурентоспроможність.
Член борду Міжнародного фонду Відродження (OSF), заснованого Джорджем Соросом.
Входить до Національного реєстру корпоративних директорів (ПАКУ).
З 2007 року зі шведськими партнерами займається розвитком та збільшенням капіталізації українських зростаючих компаній. Сприяє візитам у SCANIA, IKEA, Ericsson та ін.
Захистив дисертацію з поведінкової економіки (PhD). Пише для NV, “Ліга“, контриб’ютор “Forbes Україна“.
Має 20+ досвіду в медіа та комунікаціях брендів. До приєднання до команди Promodo багато років очолювала напрями стратегії та досліджень у найбільших мережевих агенціях на позиції Strategic Director OMD OM Group та Media Planning Director Universal McCann.
Разом із командою створювала медійно-комунікаційні стратегії для багатьох міжнародних та українських брендів: “PepsiCo Україна”, McDonald’s, Philips, Henkel, L’oreal, Chanel, Нова пошта, Glovo, Uber, Sanofi, GSK, H&M, АТБ, Warner Brothers, Disney, Visa, Bayadera Group та багатьох інших.
Протягом останніх шістьох років входить до складу наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції у комітеті медіаагентств.
Експертка у сфері створення бездоганного чоловічого класичного гардеробу. Дипломована спеціалістка з маркетингу.
Досвід роботи у маркетингу становить шість років, а у підприємництві — більш ніж 15 років. Професійний бекграунд включає роботу в маркетингу в компаніях Gillette т Procter & Gamble.
Головні досягнення:
Indposhiv увійшов у рейтинг Forbes “Next 250“ малих і середніх компаній, які є перспективними за версією Forbes.
Закінчила Міжнародний християнський університет, є бакалавром з бізнес-адміністрування. Має диплом The Chartered Institute of Marketing.
Захоплюється диджеїнгом, ранковим пірнанням, любить подорожувати.
Має більш ніж 15 років досвіду роботи в маркетингу. Отримала ступінь магістра з маркетингу в Міжрегіональній академії управління персоналом. Кар’єру розпочала у локальній українській агенції, згодом працювала у міжнародних мережевих агенціях Think! McCann Erickson, Euro RSCG.
Натепер обіймає посаду маркетинг-директорки у компанії “INTERTOP Україна”, яка оперує 14 роздрібними мережами в Україні та онлайн-платформою intertop.ua, що налічує 500+ брендів.
Співзасновниця Gunia Project, фіналістка списку “30 до 30“ Forbes Ukraine 2021.
У минулому артдиректорка та ілюстраторка. У 2019 році разом із Наталею Каменською створила Gunia Project, а у січні 2021 року вони отримали премію Best Fashion Awards у номінації “Відкриття року”.
Gunia — бренд виняткових речей, який переосмислює українську та світову культурну спадщину у предметах декору та аксесуарів. У своєму дизайні Gunia інтерпретує естетику різних епох та опікується відродженням та розвитком традиційних ремесел. Речі виробляють у майстерні бренда або в артизанальних мануфактурах країни. Усі речі є унікальним дизайнерським продуктом, що пропонує сучасний підхід на основі давніх ремесел.
Топменеджер із міжнародним досвідом. За більш ніж 16 років у рекламному бізнесі працював з усіма ключовими категоріями ринку. Вже у 24 роки Арман очолив агентство, ставши наймолодшим директором агенції у Казахстані. Рік по тому він очолив найбільше агентство у рекламній групі. У 2017 році, після офіційної купівлі групи мережею Dentsu Aegis Network, отримав промоушн на посаду генерального директора групи. Майже за три роки керівництва Армана компанія змогла піднятися в рейтингу з 5-го місця на 3-тю позицію серед усіх медіагруп у Казахстані й виділитися серед конкурентів впровадженням нових підходів та інструментів у роботі. Зараз Арман є СЕО & Board Member комунікаційної групи компаній Razom Group, розвиває медіабізнес в Україні, ОАЕ та Латинській Америці. Він тісно залучений до роботи з командою як з київського офісу, так і з європейського хаба, що обслуговує міжнародні проєкти Razom Group.
До складу Razom Group входять медіаагенції Initiative, UM Ukraine, Havas Media Ukraine, агенція роботи з нестандартними проєктами Cameo, IT-хаб MadLab та юніт MORE, що займається Performance-маркетингом. Група спеціалізується на використанні новітніх технологій у комунікаціях, ефективному управлінні рекламою та побудові цінних відносин між брендами та їхніми клієнтами.
У 2022 році, незважаючи на війну, Razom Group першою вийшла у розміщення і у 2023-му стала однією з небагатьох груп, які вийшли на рівень доходу 2021 року завдяки своїй активній позиції. У 2023-му Razom Group посіла 2-3-тє місце за об’ємами TV-бюджетів, Initiative — 4-те місце у номінації “Топ рекламних агенцій” від Ocean Media Plus TV rank, UM Ukraine — 1-ше місце за сумою балів як Primary agency у рейтингу ефективності медіаагенцій, а Havas Media Ukraine посіла 3-тє місце у рейтингу медіаагенцій “Вибір рекламодавця” за результатами дослідження ВРК та Factum Group.
На вас чекає максимально конкретна розмова про реальний стан речей в агенціях та холдингах, які візьмуть участь у дискусії.
План: стартувати від кінця 2021 року, дати швидку ретроспективу 2022-го, трохи повільніше пройтися по 2023 року, зосередитись на теперішньому і дати прогноз (наскільки це взагалі доречно) на перспективу.
Сподіваємось, після панелі кожен учасник Українського маркетинг-форуму зможе загалом скласти для себе картинку актуального стану рекламного ринку України.
16 років в IT та 9 років у PropTech. Розвиває дослідницьку АІ-лабораторію у Projector. Співавтор курсу підвищення кваліфікації менеджерів у спільній ініціативі Українського католицького університету та інституту Projector.
Світ переконаний, що АІ змінить їхні галузі, але водночас досі існують труднощі із впровадженням штучного інтелекту в повсякденну діяльність команд:
Ймовірно, найбільш стрімко АІ змінює систему освіти. ChatGPT успішно складає тести на юриста чи лікаря у США та легко вирішує домашні завдання нашої шкільної програми. І це першими зрозуміли саме діти. Так, 91% українських школярів знають про можливості АІ, а 85% використовували його для навчання. Третина старшокласників звертається до штучного інтелекту щотижня або навіть частіше.
Викладачі не відстають від учнів. 37% наших викладачів залучали школярів до використання АІ, ще 49% планують це зробити.
Під час виступу ми розглянемо стратегії впровадження АІ у світовій системі освіти та, зокрема, в Україні. Від повної заборони АІ до заміни викладачів штучним інтелектом. Також поговоримо про те, які практики з цих процесів бізнес може запозичити вже сьогодні для своїх команд.
Досвідчена експертка у сфері маркетингу з 13-річним досвідом. Працювала в українських та міжнародних IT-компаніях, у Київстар пройшла шлях від експертки колцентру до маркетинг-директорки B2B-напряму.
Наразі Тетяна відповідає за B2B-маркетинг Київстару в широкому сенсі цього слова — від запуску продуктів та ціноутворення до комунікації та клієнтського досвіду. За її керівництва з’явився єдиний маркетинг для всіх бізнес-сегментів, розвиток нових напрямів бізнесів (Big Data, Cloud, Cybersecurity) та диджитальних каналів.
Кредо в роботі: “Бізнес — це насамперед люди“. Тетяна добре розуміє нюанси співпраці з бізнес-клієнтами, знає їхні потреби та вміє “запакувати“ це у корисні рішення.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Фахівчиня з більш ніж 20-річним досвідом управління маркетингом у найбільших продуктових мережах країни. П’ять років очолює напрям маркетингу у “Сільпо”, де відповідає за стратегію розвитку бренда комунікацію, створення унікальних дизайнерських концептів магазинів, а також магію і фан у досвіді гостей. Сертифікований експерт з економіки вражень. Кейси з досвіду гостя, створені командою за керівництва Катерини, увійшли у світовий бестселер “Економіка вражень” Джозефа Пайна і Джеймса Гілмора.
“Сільпо” входить до топ-10 найефективніших брендів Європи у рейтингу Effie Awards Europe 2021, а також є найефективнішим брендом України з сімома нагородами Effie Awards. Дизайни інтер’єрів “Сільпо” уже шість років поспіль визнані найкращими інноваційними дизайнами європейських магазинів за версією European Supermarket Magazine (ESM).
20 років у сфері управління маркетингом.
Має різнобічний досвід у різних сферах бізнесу. Обіймав посаду маркетинг-директора у великих українських компаніях, серед яких НСК “Олімпійський“, ювелірний дім Zarina, Укрпошта, “Фрідом Фінанс Україна“, FAVBET, компанія АВК та ін. У послужному списку багато цікавих та успішних кейсів.
Автор ідеї та продюсер одного з перших українських рекламних YouTube-серіалів “Вільні гроші“.
Третій рік війни приносить нові виклики для маркетинг-директорів, головні з яких — виснаження команд, кадровий голод та трансформація маркетингових платформ, щоб відповідати новим запитам від українського суспільства на безпеку, емпатію, інклюзивність, адаптацію ветеранів та соціальні програми. Саме тепер формується новий суспільний договір, і маркетингові департаменти, які відчувають такі процеси одними з перших, вкотре проходять трансформацію.
Під час панельної дискусії обговоримо наступні питання:
Стратегічна бізнес-консультантка, бізнес-тренерка, кризова менеджерка, незалежна експертка, керівна партнерка компанії «Фармрух», консультантка зі збільшення прибутковості аптечного бізнесу. Під час повномасштабного вторгнення працює у Харкові.
Спеціалістка у сфері категорійного менеджменту з досвідом роботи та участі у проєктах на фармацевтичному ринку та ринку FMCG понад 15 років у локальних та національних мережах.
Пройшла шлях від категорійної менеджерки до маркетинг-директорки Аптечної мережі 9-1-1. Має досвід роботи з боку дистрибʼютора, виробника та ритейлу. Учасниця проєктів зі збільшення прибутковості компаній, що працюють на фармацевтичному ринку України (аптечні мережі, дистрибʼютори, фармацевтичні виробники).
Провела понад 300 тренінгів, семінарів, презентацій. У портфелі тренерки понад 150 компаній, які представлені на фармацевтичному ринку України та Молдови.
Аптека — заклад охорони здоров’я, який забезпечує людям доступність до лікування. Під час війни виконання цієї місії ускладнюють дві вкрай серйозні проблеми — дефіцит персоналу і дефіцит ліків.
Керівництво Аптечної мережі 9-1-1 вирішувало їх усіма можливими способами: організувало доставку працівників на свої робочі місця, облаштувало “хостели” в офісі та в аптеках, де були підвальні приміщення.
Аптечна мережа 9-1-1 втратила більш ніж 150 торгових точок, понад 60 були розбиті або пограбовані.
Щоб виконати свою соціальну місію, процес відновлення роботи аптек мережа розпочала одразу після звільнення населених пунктів від ворога. Він тривав паралельно з розмінуванням територій. На 19-й день після деокупації відкрилася торгова точка в Ізюмі.
Усі аптеки забезпечувалися генераторами та “старлінками”, що давало можливість обслуговувати пацієнтів за програмою “Доступні ліки”.
Аптечна мережа 9-1-1 першою в Україні запустила мобільну аптеку, яка обслуговує селища Харківщини, де немає стаціонарних аптек. Фармацевти працюють у бронежилетах, адже обстріли стали буденними для регіону.
Кожний фармацевт, який щодня виходить на свій аптечний фронт, справжній герой. Завдяки їм Аптечна мережа 9-1-1 продовжує робити свою соціально відповідальну справу!
Під час війни розвиток мережі триває. Чи не щодня відкриваються нові торгові точки, запроваджуються інноваційні маркетингові акції.
2 жовтня 2023 року в усіх аптеках Аптечної мережі 9-1-1 розпочалася унікальна акція “Яйце Джойкіз”: Весело грай, імунітет захищай”. Клієнтам пропонували придбати набір, в який входили: желейні вітаміни для дітей, брелок Джойкіз — колекція з 8 іграшок, одне тимчасове тату — колекція з 24 героїв, картка з колекції карток Джойкіз для гри та картка з гарантованими подарунками від партнерів. Коштувало таке яйце 100 грн. Але за купівлі від 100 грн у чеку або товарів фірм-партнерів, які позначені акційними цінниками, клієнт міг придбати “Яйце Джойкіз” за акційною ціною: лише за 49,9 грн — з більш ніж 50%-ю знижкою.
Має 20-річний досвід роботи в українських та міжнародних компаніях за напрямами продажів, фінансів, маркетингу, дистрибʼюторських операцій та управління ключовими клієнтами. Працював у компаніях Procter & Gamble Ukraine, Jacobs Douwe Egberts, “Верес“ та інших.
Від 2020 року працює в МХП. Відповідає за розвиток 15+ брендів компанії, запуск нових продуктів і категорій та роботу зі споживачами.
Що зробити, аби споживач полюбив твій продукт? А якщо це продукти 18 різних продуктових брендів? Поділиться команда МХП, яка розвиває, зокрема, бренди “Наша Ряба”, “Апетитна”, “Легко!”, “Бащинський”, Skott Smeat, “РябChick” та інші.
Українська підприємиця, голова наглядової ради Enzym Group, сенаторка Українського католицького університету, членкиня Family Business Network.
2023 року увійшла до топ-50 лідерок України за версією видання Forbes.
Enzym Group — одна з найстійкіших біотехкомпаній Східної Європи. Сімейний бізнес у другому поколінні. Чотири бізнес-напрями групи та власна R&D-лабораторія забезпечують партнерів у 23 країнах харчовими, кормовими, хлібопекарськими та дріжджовими рішеннями для підвищення рівня життя людей, впроваджуючи біотехнології у їхнє повсякдення.
Купуйте квиток та фіксуйте дати в своєму календарі
Станьте партнером події