-
# Зростання як виклик. Пошук нових шляхів зростання.
# Адаптація до воєнних реалій продовжується.
# Чи можливе сценарне планування в постійному стресі та невизначеності.
# Go global: робота над помилками.
Часи не вибирають, але ми вибираємо, як проживати ті, що випали на нашу долю. І ми вибираємо не відкладати життя на потім, вносити свій економічний та інтелектуальний вклад в майбутнє України вже сьогодні.
Нашим пріоритетом залишаються цікавий контент, корисний нетворкінг, а також комфорт та безпека наших учасників та спікерів.
Чекаємо вас на 16 УМФ 29–30 червня 2023 року!
Ось уже 16 років Український маркетинг-форум
Власники компаній та топ-менеджери, які реалізують функцію маркетингу, стратегічного планування та розвитку.
Форум найбільш корисний для компаній, які працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.
Свіжі кейси та виклики поточного року. Більше 45 яскравих доповідачів із приватних компаній та громадських організацій.
До формування контенту залучені ключові гравці ринків та експерти з маркетингу. Ми будемо говорити на теми, які дійсно хвилюють маркетингову спільноту та допоможуть бізнесам адаптуватися до нових реалій.
2022 рік був дуже важливим для України. Ми були свідками початку гарячої фази агресії росії проти нашої країни, що дуже вплинуло на наше життя та бізнес. Незважаючи на втрати та біль, українці виявили найкращі риси – згуртованість, емпатію, оптимізм та незламність. І хоча 2023 рік також не обіцяє бути легким, віримо, що зможемо впоратись з усіма викликами.
Які ж задачі вирішують сьогодні маркетинг-директори? Про що думають і чого очікують від найближчого майбутнього?
Український маркетинг-форум опитав 18 експертів з різних сегментів та ринків, щоб підготувати перелік найбільш важливих тем 2023 року, які і прозвучать під час нашої чергової події 29–30 червня.
Ніколи не думали, що ми побачимо так багато життя і цікавих історій під час таких важких іспитів, через які ми проходимо. Наші компанії дійсно незламні.
Обіцяємо показати та детально обговорити найкращі кейси, що відбулись з початку жовтня, коли ми зустрічались востаннє. До зустрічі 29–30 червня на 16 Українському маркетинг-форумі в Києві!
Ірина Бондаренко, продюсерка Українського маркетинг-форуму
# Червоні лінії в комунікаціях: соціально-сенситивний контент, сила мемів та тригерів, кенселинг під час війни.
# Промоушен під соусом соціалки. Коли та як можна використовувати бренд ЗСУ в комунікаціях.
# Стратегічний сторітелінг. Як пояснювати власний бренд різним стейкхолдерам.
# Кризові комунікації. Як реагувати на негативний зворотний звʼязок.
# Притомні комунікаційники – нове золото бізнесу.
# “Споживач збіднів, переїхав та не повернеться”. Дослідження свіжих споживчих настроїв та психологічно-поведінкових змін.
# Оновлення соціальних сценаріїв.
# Нові українські етика та цінності.
# Хто такі українці? Битись за власну культуру: герої та символи українського кіно, нова музика, шоу тощо.
# ПТСРнута країна. Життя на паузі. Чому радіти та споживати не модно. Як працювати з травмами споживачів, щоб не нарватись на хейт. Поради від психологів.
Має 18-річний досвід у сфері маркетингу, реклами та PR.
У 2006 році працювала у мережі побутової техніки та електроніки ELDORADO на позиції керівника відділу PR, а пізніше — директорки з реклами та PR. У 2010 році очолила маркетинг INTERTOP в Україні та Казахстані.
З вересня 2020 року займає посаду директорки з маркетингу MEGOGO — міжнародного медіасервісу, заснованого в Україні, який є одним з найбільших у Східний Європі. Продукт включає телебачення з інтерактивними функціями; кіно і мультфільми високої якості; власні тематичні канали, в тому числі музичний канал MEGOGO LIVE; окремий розділ з іграми на Smart TV; тисячі аудіокниг і подкастів, а також прямі трансляції топових спортивних подій.
Має понад 20-річний досвід у сфері стратегічного маркетингу. Займалася побудовою позиціонування брендів, розробкою комунікаційних платформ та кампаній для запуску та просування як міжнародних так і локальних брендів.
У 2021 році маркетинг-команда ПУМБ була визначена як Best Marketing Team у категорії “Фінанси“, а кампанія В2В “Заради усмішки малого бізнесу“ отримала золото на Effie Awards 2021.
Кампанія 2021 року “Вже 30 років виконуємо все, що обіцяємо“ увійшла до трійки лідерів у категорії “Краща рекламна кампанія: банки“ за версією щорічної премії FinAwards 2022.
У 2022 році отримали нагороди за соціальний проект “Ми однієї крові“: Fintech Marketing campaign of the year, Best finance ESG initiative.
На FinAwards 2023 Ксенія отримала срібло в категорії “Найкращий керівник маркетингу 2022“.
Денис має більш ніж 15-річний досвід у сфері електронної комерції, діджитал трансформацій та маркетингу в секторі B2C. До MasterZoo приєднався в 2021 році, до того понад 7 років очолював розвиток e-commerce та діджитал трансформацій у Comfy.
Має досвід роботи в маркетингу понад 18 років. Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках.
Член академічної ради магістерської програми UCU Business School, викладач курсу “Маркетинг” в UCU Business School. Випускник KEMBA LvBS.
Досягнення за 18 років роботи в компанії:
З доповіді ви дізнаєтесь:
Едуард – український підприємець, продюсер контенту. Понад 30 років працює в креативній індустрії, має понад 10-річний досвід у створенні блокбастерів та розвитку брендів на ринку.
Довів ринку, що мистецтво може бути прибутковим бізнесом. Знає, як зі звичайного товару зробити блокбастер.
Едуард володіє винятковим підприємницьким талантом, який дозволяє йому розкривати потенціал брендів, з якими він співпрацює, та реалізовувати найсміливіші ідеї.
Завдяки багаторічному досвіду в креативній індустрії, Едуард знає як використовувати силу гейміфікації, щоб залучити нову аудиторію, покращити клієнтський досвід в сфері ритейлу, підвищити популярність застосунків ритейлерів. Разом з Art Nation Loyalty він успішно запустив понад 30 кампаній лояльності в 6 країнах і розробив 7 унікальних застосунків для ритейл-сегменту.
У 2018 році отримав нагороду “Прорив року”, а у 2022 – “Креатив року” від СУП (Спілка українських підприємців).
Має 20-річний досвід роботи в комунікаціях, успішно керувала цим напрямком у великих українських компаніях, зокрема в групі компаній “Континіум”, Corum Group і Starlight Media.
Під керівництвом Олени були реалізовані різні глобальні проекти: супровід виходу компаній на міжнародні ринки, ребрендинг, трансформація корпоративних культур, зміна соціальної поведінки співробітників певної групи, комунікації змін бізнес-моделі, моделі управління компанією, GR-проекти. Серед основних компетенцій Олени — стратегічне управління репутацією і робота з кризами.
Фахівчиня із більш як 25-літнім досвідом, Ярина Ключковська спеціалізується на стратегії комунікацій, комунікації керівників, кризовій комунікації та комунікації змін. Очолювала комунікаційні підрозділи великих міжнародних компаній, у тому числі, “АрселорМіттал Кривий Ріг”, Microsoft Ukraine, Group DF, UMC (тепер – “Водафон Україна”) та Metro Cash & Carry Ukraine. Протягом року вона працювала у Benjamin Group / BSMG Worldwide (зараз – Weber Shandwick), провідній PR-агенції у Кремнієвій Долині, США.
Була співзасновницею UAPR (Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю) та очолювала її правління у 2007-2008 роках.
У 2014 році долучилася до створення і запуску Українського кризового медіацентру. Консультувала десятки керівників компаній і громадських організацій, а також чиновників високого рангу, зокрема була радницею Міністра економічного розвитку і торгівлі України та Міністра фінансів України.
Створила більше десятка авторських навчальних програм зі стратегічних комунікацій, роботи з медіа, мистецтва публічних презентацій та створення текстів і викладала у бізнес-школах НаУКМА та УКУ.
Отримала ступінь магістра культурології в Національному університеті “Києво-Могилянська академія” та магістра з масових комунікацій в San José State University (США).
Жоден бренд, жодна компанія, жодна організація не застраховані від публічної атаки: часом заслуженої, часом – інспірованої кимось. Коли для доброго імені бренду лунає сигнал тривоги, у власників та управлінців вмикається інстинкт мами-тигриці. Вони з повною віддачею кидаються на захист свого найдорожчого. Іноді – успішно. Іноді – на жаль, навпаки.
Правила кризової комунікації написані сльозами тих, хто втратив гроші, бізнес та добре ім’я. Проте часом навіть дисципліноване їх виконання не рятує від втрат. Від Yaro до Bad Boy, від Yakaboo до Спартака Субботи, поговоримо про те, як, навіть зашкварившись, не перетворитися на шкварки.
А ще – пошукаємо відповіді на ті складні питання, які у гарячий час особливо печуть кожному турботливому власнику бренду.
Від 1999 року працює у сфері комунікацій і реалізує безліч масштабних проектів, що часто виходять далеко за межі діяльності Postmen.
У 2003 році створив PR-агентство MTI Consulting, яке до 2009-го реалізувало понад 100 проектів для більше ніж 40 клієнтів.
У 2011 році став співзасновником цифрового агентства PlusOne DA, яке за рік перетворилося зі стартапу на серйозного гравця ринку й увійшло до топ-10 українських цифрових агентств.
У 2013 році створив власне цифрове агентство Postmen.
Інвестує в інтернет-бізнес і бере участь у культурних і громадських проєктах. Засновник громадської ініціативи “Стрічка”, вірусні маніфести та акції якої дали початок “помаранчевому брендингу” революції.
Захоплюється сноубордингом, фотографуванням, колекціонуванням фотокниг.
Контекст завжди мав велике значення, але у війну невідповідність контексту може коштувати компанії якщо не репутації, то комунікаційної кризи.
Поговоримо про ці та інші речі під час нашої дискусії.
Допомагає українській армії з 2014 року. Від початку повномасштабного вторгнення Росії у 2022 році розширив діяльність до масштабів Фонду, який допомагає Силам Оборони і цивільним. За понад рік війни українці та донори з-за кордону довірили йому 4,5 млрд гривень внесків. Завдяки цим коштам Фонд Притули забезпечив Сили Оборони тисячами одиниць дронів, транспорту, оптики, засобів зв’язку і тактичної медицини, байрактарами, супутником, дронами-камікадзе далекого радіусу дії, 101 броньовиком.
Також Фонд надає гуманітарну допомогу українцям на деокупованих та прифронтових територіях, зараз допомагає громадам, постраждалим від підриву Каховської ГЕС.
Війна триває, і найбільша гарантія майбутнього для бізнесу в Україні – підтримка української армії.
В спеціальному діалозі з Сергієм Притулою ми поговоримо про дієві формати благодійних зборів, які посилять і національну обороноспроможність, і ваш бренд серед споживачів.
Заснував і керує бренд-маркетинговою агенцією Grape з 2011 року. Працював з 15 із ТОП100 найдорожчих брендів в Україні. Серед клієнтів VISA, Monobank, Приватбанк, Сільпо, МХП, Corteva, Regno тощо.
Входить в список “ТОП100 надихаючих українців” за версією МС-Today. Автор курсу “Як створити бренд в нерухомості” на платформі LABA, лектор з маркетингу візійного жіночого акселератору “Відважна” за сприяння МінЦифра, Дія.Бізнес і Visa.
Має вищу освіту, відвідав більше 30 країн, надихає українських підприємців на те, чому бренд MADE IN UKRAINE сьогодні має мати високу додану вартість і конкурувати в глобальному світі.
Також в доповіді – досвід просування та продажів за кордоном та плани бренду на розвиток.
У сфері маркетингу та реклами Дмитро Циганков із 2001 року.
У Fozzy Group (“Сільпо“, “Фора“, Fozzy Cash&Carry, Thrash! Траш!) прийшов 2006-го, вже 2008-го очолив маркетинг флагманської торгової мережі групи — “Сільпо“. У 2019 році перейшов на посаду директора з розвитку продуктів та власних торгових марок Fozzy Group. Наразі Дмитро посідає позицію когнітивного директора “Сільпо“.
“Вімм-Білль-Данн“, Unilever, “Чумак“ та в рекламному агентстві Grey.
В 2020 році став лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе. За збірку есеїв “Дикий Захід Східної Європи” отримав премію «Книга року ВВС — Есеїстика — 2022», спеціальну відзнаку Капітули «за майстерну колумністику та аналіз воєнного сьогодення» премії імені Юрія Шевельова, а також був номінований на Шевченківську премію у 2023 році.
Народився у Сімферополі, після окупації Криму Росією у 2014 році переїхав до Києва, працював телеведучим на ICTV, радіоведучим та був дописувачем в медіа.