-
# Зростання як виклик. Пошук нових шляхів зростання.
# Адаптація до воєнних реалій продовжується.
# Чи можливе сценарне планування в постійному стресі та невизначеності.
# Go global: робота над помилками.
Часи не вибирають, але ми вибираємо, як проживати ті, що випали на нашу долю. І ми вибираємо не відкладати життя на потім, вносити свій економічний та інтелектуальний вклад в майбутнє України вже сьогодні.
Нашим пріоритетом залишаються цікавий контент, корисний нетворкінг, а також комфорт та безпека наших учасників та спікерів.
Чекаємо вас на 16 УМФ 29–30 червня 2023 року!
Ось уже 16 років Український маркетинг-форум
Власники компаній та топ-менеджери, які реалізують функцію маркетингу, стратегічного планування та розвитку.
Форум найбільш корисний для компаній, які працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.
Свіжі кейси та виклики поточного року. Більше 45 яскравих доповідачів із приватних компаній та громадських організацій.
До формування контенту залучені ключові гравці ринків та експерти з маркетингу. Ми будемо говорити на теми, які дійсно хвилюють маркетингову спільноту та допоможуть бізнесам адаптуватися до нових реалій.
2022 рік був дуже важливим для України. Ми були свідками початку гарячої фази агресії росії проти нашої країни, що дуже вплинуло на наше життя та бізнес. Незважаючи на втрати та біль, українці виявили найкращі риси – згуртованість, емпатію, оптимізм та незламність. І хоча 2023 рік також не обіцяє бути легким, віримо, що зможемо впоратись з усіма викликами.
Які ж задачі вирішують сьогодні маркетинг-директори? Про що думають і чого очікують від найближчого майбутнього?
Український маркетинг-форум опитав 18 експертів з різних сегментів та ринків, щоб підготувати перелік найбільш важливих тем 2023 року, які і прозвучать під час нашої чергової події 29–30 червня.
Ніколи не думали, що ми побачимо так багато життя і цікавих історій під час таких важких іспитів, через які ми проходимо. Наші компанії дійсно незламні.
Обіцяємо показати та детально обговорити найкращі кейси, що відбулись з початку жовтня, коли ми зустрічались востаннє. До зустрічі 29–30 червня на 16 Українському маркетинг-форумі в Києві!
Ірина Бондаренко, продюсерка Українського маркетинг-форуму
# Червоні лінії в комунікаціях: соціально-сенситивний контент, сила мемів та тригерів, кенселинг під час війни.
# Промоушен під соусом соціалки. Коли та як можна використовувати бренд ЗСУ в комунікаціях.
# Стратегічний сторітелінг. Як пояснювати власний бренд різним стейкхолдерам.
# Кризові комунікації. Як реагувати на негативний зворотний звʼязок.
# Притомні комунікаційники – нове золото бізнесу.
# “Споживач збіднів, переїхав та не повернеться”. Дослідження свіжих споживчих настроїв та психологічно-поведінкових змін.
# Оновлення соціальних сценаріїв.
# Нові українські етика та цінності.
# Хто такі українці? Битись за власну культуру: герої та символи українського кіно, нова музика, шоу тощо.
# ПТСРнута країна. Життя на паузі. Чому радіти та споживати не модно. Як працювати з травмами споживачів, щоб не нарватись на хейт. Поради від психологів.
Маркетолог із досвідом роботи понад 10 років. Спеціалізація Сергія: бренд-стратегія, перфоманс-маркетинг, менеджмент, інфлюенс-маркетинг, маркетинг лояльності.
Працював у медіахолдингу Atlantic Group в Україні, обіймав посаду провідного менеджера маркетингових комунікацій агроіндустріального холдингу МХП.
У роботі надихають складні багатозадачні проєкти і команда, яка пишається результатом. Не терпить суб’єктивізму в плануванні проєктів. Завдання маркетолога ― робити те, що потрібно бренду, а не те, що подобається тобі самому. Завжди вимагає чіткої аргументації своєї позиції.
Кредо: “Задля спільного блага. Роби справу, не думаючи про себе, і неси відповідальність за всіх”.
Чи рахує ваша компанія гроші на маркетинг? Скоріше за все, що так, особливо під час війни, коли важливо планувати фінанси наперед, щоб мати ресурси на довготермінову допомогу ЗСУ і розвиток.
Але як саме приймаються рішення при маркетингових розрахунках? Чи є розуміння у вашому маркетингу про те, як дійти до запланованого результату? Чи подубовано в вашій компаній зрозумілі процеси і формат проєктів?
Компанія Bolt пройшла власний шлях пошуку відповіді на ці питання, і сформулювала складові ефективності, завдяки яким маркетинг приносить більш прогнозований результат.
На Українському маркетинг-форумі Сергій Костя поділиться складовими маркетингової ефективності, які використовує в компанії Bolt:
В 2020 році став лауреатом Премії імені Георгія Ґонґадзе. За збірку есеїв “Дикий Захід Східної Європи” отримав премію «Книга року ВВС — Есеїстика — 2022», спеціальну відзнаку Капітули «за майстерну колумністику та аналіз воєнного сьогодення» премії імені Юрія Шевельова, а також був номінований на Шевченківську премію у 2023 році.
Народився у Сімферополі, після окупації Криму Росією у 2014 році переїхав до Києва, працював телеведучим на ICTV, радіоведучим та був дописувачем в медіа.
Має досвід роботи в маркетингу понад 18 років. Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках.
Член академічної ради магістерської програми UCU Business School, викладач курсу “Маркетинг” в UCU Business School. Випускник KEMBA LvBS.
Досягнення за 18 років роботи в компанії:
З доповіді ви дізнаєтесь:
Марина приєдналася до Glovo у 2018 році та була серед перших співробітників, які запускали бізнес в Україні. Впродовж 2018–2020 рр. вона керувала розробкою та імплементацією маркетингової стратегії, удосконаленням користувацького досвіду (UX), відповідала за позиціювання іспанського бренду Glovo в Україні, а також за співпрацю з брендами та комунікаційну стратегію. З 2020 року Марина відповідала за ці напрями у регіоні Східної Європи та Центральної Азії (Казахстані, Киргизстані, Грузії, Вірменії) та обіймала посаду директорки з маркетингу та розвитку компанії Glovo. З вересня 2022 року Марина очолює компанію Glovo в Україні.
До приходу в Glovo Марина обіймала маркетингові посади у топкомпаніях сектору FMCG та має більше ніж десятирічний досвід роботи у цій сфері.
Початок війни змусив всю країну затамувати подих на якийсь час. Українській команді Glovo знадобилося 24 години, аби змусити інвесторів в штаб-квартирі в Барселоні повірити в Україну й відновити роботу. З початку війни компанія пройшла довгий шлях — від роботи виключно з соціальною метою до відновлення core-бізнесу на 100%. Навіть більше — команда ризикнула й продовжила розвивати нові бізнес-сегменти. Вони не тільки відновила роботу 7 «хмарних кухонь» і 11 дарксторів, а й з нуля розробили власні віртуальні ресторанні бренди та впровадили телемедицину в застосунку. Крім того, команда запустила диджитал-майданчик на основі застосунку Glovo, який дає низку маркетингових можливостей для партнерів — додаткову візуалізацію, інструменти для просування та підвищення продажів.
На Українському маркетинг-форумі Марина Павлюк розповість про:
Досвід роботи у медіабізнесі становить 23 роки, 10 з яких — в українському кіно. Очолює напрям маркетингу та комунікацій FILM.UA Group на позиції маркетинг-директора.
Особистий внесок у розвиток українського кіно — 20+ промокампаній для повнометражних фільмів, 5 з яких зібрали в українському прокаті понад мільйон доларів кожен.
У 2021 році розробила фундаментальний курс “Кіно, комунікації та маркетинг” для Ukrainian Film School.
За освітою лінгвіст, у зоні особистих інтересів — кіно, література, яхтинг, плавання.
Випробування, труднощі, трагедії воєнного часу змінюють світогляд, а з ним і поведінку суспільства. Але базові потреби – їжа і безпека – залишаються. А з ними і дозвілля, яке не можна скидати з рахунків. На власному досвіді ми бачимо, що український культурний продукт, заснований на власних історіях, дуже важливий для підняття духу всередині країни і для змістовної розмови зі світом.
В березні 2023 року у світовому та українському прокаті стартувала «Мавка. Лісова пісня». Протягом весни «Мавка» продемонструвала вражаючий успіх в європейському прокаті та загалом стала найкасовішою анімаційною стрічкою в історії України. Цей успіх є не тільки успіхом однієї історії, це початок нової ери українського контенту.
На Українському маркетинг-форумі Поліна Толмачова поділиться Інсайтами від креативної індустрії, яка знайшла в собі внутрішні ресурси не зупинятися. На наш погляд це – вкрай корисно бізнесу для планування комунікацій, будування брендів, впровадження brand experience та навіть зміни продуктових лінійок.
В доповіді:
Понад 10 років у комунікаціях, має перекладацьку освіту та стаж роботи у США. В Україні працював з UkrSibbank, UniCredit, “Біосферою”. З 2020 року – в Укрзалізниці.
Відповідає за комунікаційні проєкти та клієнтський сервіс оновленої залізниці у площині від ігротеки та бібліотеки на борту поїздів до редизайну вагонів та переосмислення маршрутів. Після початку повномасштабного вторгнення очолив комунікаційний штаб з інформування про евакуацію населення. Супроводжував Бориса Джонсона та перших осіб інших країн-союзників на борту Укрзалізниці.
Ставить за мету закріпити #ЗалізніЗміни у сприйнятті залізниці пасажирами як потужного національного бренду, який навіть попри щоденні бомбардування станцій героїчно рятує українців і водночас кардинально змінює підхід до якості власних послуг.
Має 20 років досвіду в комунікаційному бізнесі. Велика частина кар’єри пов’язана з рекламним бізнесом – агентством Euro RSCG, Нavas. Основний фокус діяльності був спрямований на стратегічне планування й управління рекламним кампаніями, а також на психологію споживача. Намагалася привнести в індустрію інноваційні техніки розуміння споживача та комунікації: семіотичний аналіз, глибинні метафоричні інтерв’ю для пошуку інсайтів, експериментальні методи.
У 2018 році заснувала перше нейромаркетингове агентство в Україні – Neuro-knowledge, щоб розповсюджувати на ринку інноваційні, але вже популярні у світі методи розуміння споживача, прийняття рішень, формування переваг.
Серед клієнтів агентства Neuro-knowledge сьогодні Moneyveo, Львівська тютюнова фабрика, «Епіцентр», «Ельдорадо», Nutricia (Nutrilon, Milupa), Polpharma тощо.
Закінчила КНУ ім. Т. Г. Шевченка, kmbs, пройшла навчання у Київському товаристві символдрами (психотерапія).
У сфері маркетингу та реклами Дмитро Циганков із 2001 року.
У Fozzy Group (“Сільпо“, “Фора“, Fozzy Cash&Carry, Thrash! Траш!) прийшов 2006-го, вже 2008-го очолив маркетинг флагманської торгової мережі групи — “Сільпо“. У 2019 році перейшов на посаду директора з розвитку продуктів та власних торгових марок Fozzy Group. Наразі Дмитро посідає позицію когнітивного директора “Сільпо“.
“Вімм-Білль-Данн“, Unilever, “Чумак“ та в рекламному агентстві Grey.
Працює у комунікаціях від 2001 року. Нині незалежний консультант у сфері бренд-стратегій та бренд-комунікацій.
Від 2018-го до 2021-го була партнеркою брендингового напряму творчої групи “Тінь”, який розробляв бренд-стратегії для компаній, особистих стратегій для власників та зірок бізнесу із фармацевтики, IT, будівництва, юриспруденції, шоу- та медіабізнесу.
До “Тіні” очолювала Hoshva PR — найефективнішу PR-агенцію тих років за версією Effie. До цього керувала департаментом маркетингу мережі кінотеатрів “Оскар”.
Допомагала розвиватися таким брендам, як IQOS, 1+1 media, Cisco, OLX, Martini, Bacardi, Synevo, Vichy, Durex, Watsons, Huggies, Shell, WOG, Gap, Helen Marlen, WePlay!, MAWI, Sportbank. Проєкти для цих та інших клієнтів отримали нагороди на конкурсах Effie, SABRE Awards EMEA, гран-прі PRAVDA Awards.
Авторка курсів зі створення стратегії бренду компанії, побудови та розвитку особистого бренду, програми зі стратегії бренд-комунікації, кризових комунікацій.
Має 11-річний досвід роботи у галузі реклами і дизайну, працюючи з українськими та міжнародними брендами. Викладала в Школі візуальних комунікацій.
Закінчила Київський національний університет технологій та дизану, здобула ступінь магістра в галузі графічного дизайну.
З початком війни суттєво змінюються настрої українських споживачів. Ми розкажемо як ці зміни можуть стати можливостями та дозволяють зрушувати стереотипи та парадигми, які були вкоріненні десятиліттями. Комунікаційною кампанією змінюємо відношення до українського, віднаходимо нові національні сенси, відроджуємо довіру українців до вітчизняних продуктів.
Спеціалізується на ліцензуванні брендів і стратегічному маркетингу. Вміє ефективно застосовувати можливості ліцензійних брендів («Мавка. Лісова пісня», «Робокар Полі», «Хоробрі Зайці», «Gorjuss» тощо) для вирішення бізнес задач виробників споживчих товарів та послуг.
У 2022 році отримала нагороду Rising Star Awards від міжнародної організації з ліцензування Licensing International та стала єдиною переможницею з Європи.
Кандидатка економічних наук за спеціальністю «Світова економіка та міжнародні економічні відносини».
Спікер міжнародних заходів, серед яких Bologna Licensing Trade Fair conference, European E-Commerce & Digital Marketing Week, The European Digital Week тощо. Найкращий спікер IX International Private Label Conference за результатами голосування аудиторії.
Випробування, труднощі, трагедії воєнного часу змінюють світогляд, а з ним і поведінку суспільства. Але базові потреби – їжа і безпека – залишаються. А з ними і дозвілля, яке не можна скидати з рахунків. На власному досвіді ми бачимо, що український культурний продукт, заснований на власних історіях, дуже важливий для підняття духу всередині країни і для змістовної розмови зі світом.
В березні 2023 року у світовому та українському прокаті стартувала «Мавка. Лісова пісня». Протягом весни «Мавка» продемонструвала вражаючий успіх в європейському прокаті та загалом стала найкасовішою анімаційною стрічкою в історії України. Цей успіх є не тільки успіхом однієї історії, це початок нової ери українського контенту.
На Українському маркетинг-форумі Поліна Толмачова поділиться Інсайтами від креативної індустрії, яка знайшла в собі внутрішні ресурси не зупинятися. На наш погляд це – вкрай корисно бізнесу для планування комунікацій, будування брендів, впровадження brand experience та навіть зміни продуктових лінійок.
В доповіді:
Засновник та керівник компанії ADVIN, яка за 6 років реалізувала більше 250 соціальних та комерційних проектів у сфері AR | VR | 3D технологій на українському та міжнародному ринках.
Команда ADVIN вперше в світі реалізувала концерт відомого українського артиста у віртуальній реальності на НСК Олімпійський, створила реалістичну VR-екскурсію Хрещатиком 1913 року, розробила інтерактивну AR-алею у Ліверпулі до Євробачення 2023, “оживила” Тараса Шевченко на його день народження аби він скуштував борща разом з Женею Клопотенко, а також інтегрувала доповнену реальність таким брендам як Tefal, Delonghi, UmaUmi, Coca-Cola, VISA, Lacalut, Syngenta, River Mall тощо.
З моменту початку повномасштабної війни компанія залишилась на українському ринку та продовжила активну діяльність: реалізувала п’ять важливих проектів для медійної, соціальної та медичної підтримки України. Серед цих проектів можна виділити розробку реабілітаційних VR-симуляторів, які допоможуть швидше відновитися людям, які втратили кінцівки; зйомка VR-фільму у зруйнованих містах країни, який занурює міжнародну аудиторію у нашу реальність; та проект “Under Sirens” в рамках якого багато брендів українського одягу зробили AR-бірки з активацією сигнала повітряної тривоги.
Реалізація такої кількості проектів дозволила глибоко зрозуміти потреби сучасного імерсивного споживача і допомагати ефективно інтегровувати дані технології брендам у їх рекламно-маркетингові та виробничі активності.
Автор та амбасадор концепції 3D-маркетингу.
Місія по життю – додавати та перемагати.
Поговоримо про роль та ефективність використання імерсивних технологій, зокрема доповненої та віртуальної реальності, в умовах воєнного часу на прикладі найактуальніших українських і міжнародних кейсів, реалізованих компанією ADVIN. Окремо під час виступу надамо можливість аудиторії спробувати AR-досвід на прикладі одного з кейсів.
Ви дізнаєтесь: