Майк Ясинський – продюсер, підприємець в сфері шоу-бізнесу, власник української компанії Secret Service Entertainment Agency, лідера в області послуг для професійних артистів.
Вже більше 20-ти років працює з людьми, що створюють музику, відео, шоу. Ясинський і його команда направляють роботу творчих людей, систематизують творчий і бізнес-процеси, допомагають їх творам знайти просту і коротку дорогу до аудиторії.
Серед клієнтів і партнерів Secret Service Entertainment Agency популярні зірки шоу-бізнесу. У його портфоліо десятки творів і проектів, що стали хітами.
Головним завданням для компанії була і залишається ефективна організація творчої роботи при створенні творів і правильне взаємодія артиста, продюсера, менеджменту і ЗМІ.
Spiilka design büro – київське дизайн-бюро, засноване Анастасією Жеребецькою та Володимиром Смирновим.
Володимир Смирнов в бюро виконує роль дизайн-директора. В його портфоліо близько 170 проектів (додатків, айдентіки, сайтів). Знакові проекти: додатки “Дія – держава в смартфоні”, ребрендинг Zakaz.ua і додатки BetterMe, додаток для мережі кінотеатрів “Планета Кіно”.
Нагороди:
Крім того, Володимир – арт-директор проекту Megogo. Викладач SKVOT, Projector, “Багаж”. Автор блогу “Необов’язкові історії”.
У своїй доповіді на шоу Володимир розкриє наступні питання:
За 3 роки IQOS пройшов шлях до 700 тисяч користувачів, власної CRM, Effie 2019 і навіть двічі потрапив в топ-5 продуктів за версією Google.
До роботи в Philip Morris, Дмитро розробляв діджитал-стратегії з агентського боку для офісів: Nespresso, Agent Provocateur, Nike, Starwood Hotels & Resorts.
Certified master in IDEO, Certified Product owner.
Головне слово для IQOS –– це ідеологія. У своєму виступі Дмитро розповість, як замість бренд-фреймворка компанія взяла за основу антропологію. Ви дізнаєтеся:
– що IQOS запозичили у Google, Facebook і Apple;
– як замість дистрибуції IQOS будували свої “храми” зі скла і бетону;
– навіщо IQOS знадобилася власна доставка.
Ідеологія захищає IQOS і зараз, коли на ринку з’явилося багато альтернатив. Адже ідеологію не можна скопіювати.
Понад 15 років в індустрії маркетингу та реклами, з них 10 років як директор з розвитку. Успішно керував розвитком таких комунікаційних холдингів, як Dentsu Aegis Network Ukraine та AGAMA Communications, здобувши значного зростання оборотів, збільшення портфоліо клієнтів та зміцнення позицій на ринку.
У 2016 році заснував креативне маркетингове агентство Rockets. Growth R & D, яке сьогодні входить до топ-3 рейтингу ефективності ВРК і спеціалізується на обслуговуванні клієнтів, спрямованих на комерційну ефективність маркетингу. У портфоліо агентства проєкти для таких компаній, як Bolt, PepsiCo, Ecosoft, Bacardi-Martini Ukraine, Roshen, AB InBev EFES, Arterium, MHP, «Бащинський».
Включений до рейтингу топ-35 професіоналів в області медіа та маркетингу до 35 років за версією видання MMR. Багаторічний учасник журі Effie Awards в Україні та член журі Euro Effie.
Спільний виступ з Анастасією Паніною, маркетинг-менеджером бісквітної категорії корпорації Roshen (Київ)
Майже 65% ринку вафель в Україні до 2018 року належали одному бренду — «Артек Світоч». Попри багаторічні спроби конкурентів, розстановка сил не змінилася. Wafers, нові вафлі від корпорації Roshen, повинні були стати першою маркою, яка «перезавантажить» переваги українців.
Через рік після запуску частка ринку Roshen Wafers зросла від 0 до 21% і продовжує зростати.
В рамках виступу спікери поділяться деталями того, як розроблялася стратегія запуску, чому важливо говорити зі споживачем, але не про все, чому креатив — це не тільки про ТВ-ролик, чому медійного знання сьогодні недостатньо для успішного старту продажів FMCG-продукту, чому українські компанії сьогодні здатні успішно конкурувати з брендами великих транснаціональних корпорацій. Наприкінець виступу спікери поділяться актуальними бізнес-результатами бренда та рекомендаціями для учасників форуму.
Театр «Мізантроп» було засновано у травні 2015 року режисером Іллєю Мощицьким та композитором Дмитром Саратським.
Творці театру глибоко переконані в тому, що мистецтво повинно бути вільним і не йти на компроміс ні з глядачем, ні з державою, ні з самим собою. Та найголовніше, своїм підходом до створення вистав, «Мізантроп» доводить, що театр може бути по-справжньому актуальним і сучасним, водночас розважати, провокувати, інтригувати й просвіщати глядача.
Театр «Мізантроп» робить вистави, намагається не робити дурниць, оспівує інтеллект, страждає аллергією на тупість, не бачить сенсу відповідати жанру, формату, ринку, очікуванням, доволі часто залазить у пляшку, танцює, сприймає театр, як найбільш живий з усіх видів мистецтв, щоденно помирає, проливає сльози, говорить те, що думає, не пояснює там, де не зрозуміло, буває корисним, нестерпним, різким, нетерплячим, але! Завжди, завжди готовий до діалогу!
Усі ці вистави кардинально відрізняються одна від одної в стилістичному, концептуальному та жанровому сенсі. «Мізантроп» не перестає дивувати глядача, кожного разу ламаючи інерцію глядацького очікування!
Валерія понад 18 років працює в галузі реклами, маркетингу та PR.
Кар’єру розпочинала у банківській сфері, 2006 року перейшла працювати у мережу побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» на посаду керівника відділу PR, згодом директора з реклами та PR.
Від 2010 року очолила маркетинг INTERTOP Ukraine, відповідає за мережі магазинів взуття та одягу Intertop, Armani Exchange, Emporio Armani, Clarks, Ecco, Geox, Marc O’Polo, Napapijri, Skechers, Timberland, The North Face та Vans, а також онлайн-магазин intertop.ua та ВТМ Braska.
На планеті все взаємопов’язано: через втручання людини природа змінилася не тільки в лісах Амазонії, вона змінилася у нас вдома. Але є і хороші новини: у наших силах все виправити, зокрема, якщо ми навчимося споживати свідомо.
У своєму маніфесті екоїста INTERTOP пропонує 5 простих кроків, щоб кожен міг долучитися до культури свідомого споживання.
Що зміниться у принципах роботи і культурі компанії? А також найкращі еко-практики найпрогресивніших компаній світу, які INTERTOP офіційно представляє в Україні. Про це поговоримо на Українському маркетинг-форумі.
Доктор Джорджія Петкоскі – викладач і член Вищої професійної спільноти Wharton School, засновник консалтингової компанії Global CDL.
Був задіяний в більш ніж 100 консалтингових проектах для транснаціональних корпорацій в різних індустріях, допомагаючи реалізовувати зміни в лідерстві і управлінні, створювати проривні інновації та організаційну культуру. Консультував Світовий банк, Міжнародну організацію праці, Міжнародну організацію роботодавців, уряди різних країн. Є співголовою спільної програми Групи Світового Банку (World Bank Group) і Циклін Центру (Zicklin Center, Wharton School), Ideas4Action і SDGs & Her.
Протягом 20-річної роботи у Світовому банку реалізував понад 340 глобальних проектів в сфері стратегічного менеджменту, корпоративного управління, розвитку конкурентоспроможності, а також в сфері сталого розвитку.
У Wharton School викладає такі курси:
Джорджія Петкоскі – автор і співавтор 15 книг, 180 статей і звітів.
Сталий розвиток – сучасна парадигма управління бізнесом, яка, крім економічної складової, включає турботу про навколишнє середовище, суспільство і підтримку держави (на сучасному міжнародному сленгу Sustainability і ESG). У чому відмінність ESG від CSR і чому такі проекти особливо важливі для бізнесу сьогодні? Про це поговоримо з доктором Петкоскі під час інтерв’ю на Українському маркетинг-форумі. Ми обговоримо наступні питання:
Олена Хоменко — експерт з розвитку лідерства, коуч перших осіб та управлінських команд. До того як у 2014 році Олена почала консультувати організації щодо лідерства, вона понад 20 років керувала командами менеджерів і компаніями у 17 країнах на трьох континентах, зокрема в Україні, Канаді та країнах Центральної Америки.
Олена працювала у маркетингових комунікаціях, бренд-менеджменті, торговому маркетингу і відділі продажу; керувала відділом корпоративних комунікацій і зв”язків з громадськими організаціями, а також очолювала філії Philip Morris International у Домініканській Республіці, Україні та країнах Центральної Америки та Кавказу.
Останні кілька років Олена працює над докторською дисертацією, вивчаючи те, як успішні керівники налагоджують у командах процес постійного навчання на основі вдалих і провальних проєктів. Вивчивши кейси семи керівників з Канади, США та країн Європи, Олена сформулювала три напрями роботи, які відрізняють лідерів високоефективних команд.
Олена отримала диплом МВА Вищої школи бізнесу Booth при Чиказькому університеті, отримала коучинг-освіту і кваліфікацію CPCC у Сo-Active Training Institute (США), де викладає міжнародні програми розвитку лідерства.
На форумі Олена вперше розповість про результати свого останнього дослідження і поділиться секретами постійного зростання і розвитку динамічних здібностей окремих співробітників і команд.
Best Practices and Epic Failures — як не розгубити безцінний досвід? На основі реальних кейсів семи керівників міжнародних компаній ми обговоримо:
Керуючий директор компанії IdeasFirst, що спеціалізується на проведенні великих форумів і конференцій у сфері маркетингу та менеджменту. Брала участь у формуванні сегмента спеціалізованої професійної преси в Україні, проте більше 10 років тому полишила медіабізнес і створила компанію у сфері ділових подій.
Розробила концепцію та формат таких проектів, як Український форум маркетинг-директорів і Міжнародний форум «Лояльний покупець: де в нього кнопка?». Серед проектів, реалізованих компанією IdeasFirst, – організація приїзду в Україну експертів світового рівня К’єлла Нордстрема та Мартіна Ліндстрома.
Сфера професійних інтересів Ірини охоплює розробку нових форматів і концепцій маркетингового навчання й обміну досвідом.
Першу вищу освіту здобула в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Крім того, закінчила МБА Києво-Могилянської бізнес-школи.
Член журі маркетингової премії Effie Awards Ukraine.
Ірина Качура — інноваційний і захопливий лідер з великим досвідом розвитку бізнесу, брендів та управління командою на місцевому, регіональному і глобальному рівні. Має унікальний досвід створення міжнародних портфельних і цифрових стратегій, торгового маркетингу та організаційної реструктуризації, яка веде до створення сильного пулу талантів.
Професійну кар’єру розпочала у провідній фармкомпанії Merch Sharp and Dohme, потім працювала в GlaxoSmithkline. У 2003 році перейшла в український офіс Philip Morris International. З 2007 по 2014 рік працювала у штаб-квартирі Philip Morris International в Лозанні (Швейцарія) на глобальних позиціях у Brand Building, відповідаючи за розроблення глобальних стратегій і комунікацій брендів L&M, Chesterfield.
Від вересня 2014-го по 2017-й працювала директором з маркетингу «Philip Morris Казахстан», де відповідала також за Киргизстан, Монголію, Узбекистан і Таджикистан.
Від серпня 2017 року обіймає посаду віце-президента з маркетингу компанії «Carlsberg Україна».
Останні десять років Ірина Качура жила і працювала за межами України, зараз повернулася у рідну країну, яка сильно змінилася за цей час. Наголошує, що у порівнянні з багатьма іншими країнами маркетинг в Україні перебуває на високому рівні і стрімко розвивається. Вважає, що головний фокус маркетингу сьогодні — не стільки галузь, скільки споживач. Ірині Качур дуже цікаво зрозуміти, які ціннісні зміни відбулися з людьми за останній час.
Випускниця Chartered Institute of Marketing (2000), Brand Building Academy (2011-2012), Leading for Results Programme at London Business school (2018-2019).
Системний дослідник українського бізнесу. Ключові компетенції Ігора – стратегічний маркетинг та бізнес-модель. Поєднуючи успішний бізнес-досвід з науковим підходом, Ігор спрощує складні моделі до практичних інструментів розвитку компанії.
З 2011 року керуючий партнер DYB | Develop Your Business (шведсько-український проект для власників). У програмах DYB в Україні взяли участь понад 500 компаній. З 2003 по 2010 директор зі стратегічного розвитку і маркетингу BROCARD Ukraine (увійшла до топ-10 найефективніших у рітейлі (Forbes) та до топ-100 найприбутковіших компаній України (delo.ua).
Ігор входить до складу Дорадчих Рад низки українських та міжнародних компаній. Є членом Експертної Ради Українського Маркетинг Форуму. Кандидат економічних наук, захистив дисертацію у сфері поведінки споживачів. Член Несторівської групи (незалежне об’єднання інтелектуалів, націлене на створення візії України). Член правління IRF (International Renaissance Foundation, є частиною OSF, заснованої Джорджем Соросом).
15 років у сфері маркетингу. За плечима Борис має різноманітний і великий досвід роботи.
Важливим етапом у своїй кар’єрі Борис вважає роботу в креативному агентстві «Білка і Стрілка», де пройшов шлях від директора з розвитку до генерального директора компанії. Потім настала доба непростого, хоча й ненудного державного сектору, коли Борис обіймав посади:
У цих структурах довелося «боротися» не тільки зі звичними для маркетолога проблемами, але й працювати в умовах постійного бюджетного дефіциту на маркетингові цілі, боротися з всепоглинаючою бюрократією, внутрішньою структурною інертністю, небажанням змін. Проте на цих теренах Борису вдалося досягти певних результатів і перемог.
Потім перейшов у сферу ритейлу, обіймавпосаду директора з маркетингу ювелірного дому «Заріна». Це теж був своєрідний виклик, адже ювелірний ринок у 2014-2016 роках саме занепадав, тож доводилося шукати надзвичайні маркетингові комунікації та прийоми, щоб забезпечити необхідні показники по всій мережі компанії.
У 2016 році став бренд-маркетинг-директором ПАТ «Укрпошта». Був учасником абсолютно нової, дуже крутої команди реформаторів, яка на чолі з Ігорем Смілянським, до сих пір, розумно керує однією з провідних інфраструктурних компаній в Україні. Серед перемог команди Бориса: проведення масштабного ребрендингу «Укрпошта», запуск всеукраїнського проекту «Пошта Добра», відкриття «Укрпошта АРТХАБ» і багато інших вельми несподіваних та унікальних проектів і колаборацій.
Від 2019 і донині обіймає посаду маркетинг-директора інвестиційної компанії «Фрідом Фінанс Україна», яка є частиною міжнародного фінансового холдингу Freedom Holding Corp.
Компанія «Фрідом Фінанс Україна» працює на досить токсичному і складному ринку фінансових інвестицій. Рівень фінансової грамотності у нашій країні дуже низький, а ступінь недовіри до будь-яких фінансових інвестиційних інструментів просто зашкалює.
Головною метою маркетингової стратегії компанії стало:
Унікальна складова стратегії — застосування нестандартних і нових (особливо для цієї галузі) маркетингових інструментів.
Насамперед це створення повноцінного художнього YouTube-серіалу «Вільні Гроші», де головні герої — це співробітники «Фрідом Фінанс Україна», а всі події відбуваються всередині і навколо бренду.
Проект став успішним і ефективним і приніс компанії запланові результати і навіть значно перевищив їх.
Про це та інші успіхи своєї команди Борис і розповість на форумі.
Крістіна має 14-річний досвід роботи у сфері корпоративних і державних комунікацій. Разом із командою Крістіна допомагає клієнтам будувати аутентичну й сталу репутацію, а також консультує власників і керівників бізнесу щодо стратегічних і кризових комунікацій. Серед клієнтів агенції провідні міжнародні та українські компанії, зокрема McDonalds, MasterCard, Coca-Cola, OLX, HMD (Nokia), Avon, Philips, Mondelez тощо. Під керівництвом Крістіни агенція здобула дві міжнародні нагороди за кризовий менеджмент — Golden European Excellence Award 2017 та IPRA Golden World Award 2017. Be-it Agency 2019 року отримала Sabre Awards у номінації «Корпоративна соціальна відповідальність», а також увійшла до п’ятірки лідерів рейтингу ВРК «Комунікаційне агентство року».
Перш ніж приєднатися до команди Be—it Agency, Крістіна була радником з питань стратегічних комунікацій міністра інфраструктури України у 2015-2016 рр. У цей період очолювала комунікації міністерства під час низки кризових для галузі і міністерства ситуацій, зокрема в період закриття повітряного простору між Україною та Росією, корпоратизації національного перевізника «Укрзалізниця», конфлікту між Україною та Росією стосовно транзиту комерційних транспортних засобів тощо.
У 2012-2014 рр. Крістіна очолювала відділ комунікацій у «Allianz Україна», що є частиною Allianz Group, одного з провідних постачальників фінансових та страхувальних послуг у світі. До цього Крістіна працювала в PR-агенції NobletMedia CIS.
З 2001 р. керує маркетингом у різних торговельних мережах. У 2005 р. належала до команди творців торговельної мережі COMFY.
У 2009 році, незважаючи на кризу, COMFY вивела на ринок новий формат магазину побутової техніки, який став бенчмарком для українського рітейлу. За три роки COMFY перетворилася на провідну компанію у сфері ретейлу і законодавицю підходів до маркетингу та просування роздрібних магазинів.
2010 р. Наталія увійшла до топ-10 кращих маркетинг-директорів за версією MMR.
2014 р. очолила e-commerce-напрям COMFY, що є стратегічним для компанії. І цього ж року інтернет-магазин comfy.ua увійшов до десятки найбільших інтернет-магазинів України за версією Forbes, а також отримав нагороду E-commerce Awards в номінації «Мультиканальний рітейлер».
Ольга своєю роботою доводить важливість соціально значущих комунікацій, оскільки вона СЕО Фонду Девіда Лінча у Східній Європі та керівний партнер однієї з провідних PR-агенцій в Україні — O2PR, а також голова громадської організації SlowFood Kiev і співзасновник фешн-бренду MOII.
Ольга Дьякова — майстер сеансу одночасного управління різноплановими проєктами у нашому улюбленому стилі Fusion. Однак ці проекти лише на перший погляд здаються різноплановими – усі вони, по суті, про одне й те саме: про сталий розвиток і соціально значущі комунікації, які сьогодні вкрай важливі як для бізнес-проєктів усіх масштабів, так і для України загалом.
Маючи багатий досвід розроблення та реалізації комунікаційних кампаній, КСВ-проектів та антикризового PR, а також формування міжнародного іміджу компаній та організацій, Ольга зосередилася на просуванні проєктів, повʼязаних із формуванням позитивного іміджу України в міжнародному інформаційному полі, оскільки твердо переконана в тому, що нашій країні як ніколи потрібен ажіотаж глобального масштабу зі знаком плюс.
Дмитро Джеджула – експерт в сфері управління маркетингом, клієнтським досвідом і змінами з 20-річним досвідом. Очолював маркетинг «Голден Телеком», Beeline Business, CDMA.UA, Viasat, «ЛІГА: ЗАКОН», SOCAR Energy Ukraine та ін.
Член журі Effie Awards Ukraine безперервно з 2007 року.
Соціальний інноватор, громадський активіст, музикант, фронтмен групи NESPROSTA, засновник агентства 42 — законодавця моди в напрямках інтерактивних івентів. З початку заснування і до сьогоднішнього року є івент-партнером міжнародного джазового фестивалю LeopolisJazz Fest, який щорічно проходить в червні у Львові, Київського міжнародного економічного форуму, сотень заходів для світових і українських брендів.
Співзасновник фундації соціальних інновацій «З країни в Україну», яка займається розвитком і підтримкою громадянського суспільства, реалізуючи довгострокові проекти і програми в напрямках «Культура», «Освіта». Інтерактивні формати проектів фундації ( «відкривай Україну» «ідентифікація», «Музика Гідності», фестиваль «З країни в Україну», національний флешмоб «Щасти на ЗНО») є одними з найяскравіших соціальних стартапів і вже стали стандартами галузі культурних та освітніх проектів в нашій країні.
Данііл Грідін — один із перших адептів Account-Based методології в Східній Європі.
З 2007 року маркетингові системи Данііла допомагають як великим гравцям (Kaspersky Lab, Dassault Systèmes), так і відносно невеликим IT-бізнесам (продуктовим і сервісним), які націлені на системне залучення серйозних контрактів.
Данііл виступав на одній сцені з Джеком Траутом, Марті Ньюмейером, Томасом Гедом, Ларрі Кімом, Джоном Шоулом, доктором Іцхаком Адізесом і іншими відомими спікерами.
У своєму бестселері “Як стати №1” Ігор Манн назвав Данііла Грідіна “експертом номер один” в темі лідогенераціі для B2B.
Географія проектів Данііла: CIS, Європа, Центральна Азія, США, Близький Схід.
Займає посаду комерційного директора футбольного клубу “Шахтар” з липня 2011 року. До того протягом 8 років керував відділом продажів ФК «Шахтар» в якості начальника відділу, кілька років працював директором комерційного департаменту ТОВ «Стадіон «Шахтар», комерційним директором ТОВ «Донбас Арена».
Основні обов’язки – максимізація доходів від комерційної діяльності ФК «Шахтар».
Закінчив Запорізький інститут муніципального управління за спеціальністю «юрист» та Донецький національний університет, отримав ступінь магістра економічних наук. У 2013 – Інститут Йохана Кройфа (Барселона), спеціальність «футбольний менеджмент».
Нагороди та досягнення: медаль «За працю і звитягу», майстер спорту з плавання, чемпіон України – 1999.
Андрій Усенко — засновник компаній «М’ясторія» та «Миргородський М’ясокомбінат». «М’ясторія» виробляє стейки для гурманів — добірні українські стейки вологої і сухої витримки в унікальній skin-упаковці. Флагманська лінійка «М’ясторіі» «Стейкова подорож» представлена у фірмових холодильниках у ритейлі найбільших міст країни. Компанія також розвиває фірмову мережу магазинів-ресторанів «М’ясторія».
Закінчив шведську програму DYB | Advisory Board. Успішно захистив у Стокгольмі стратегію розвитку і капіталізації компанії. Одним із перших в середньому бізнесі в країні створив борд.
З виступу засновника компанії «М’ясторія» ви дізнаєтеся:
Венчурний партнер найбільшого українського фонду TA Ventures. Відповідає за ринки України та Ізраїлю, також керує клубом співінвестування iclub.vc.
Лідер з розвитку бізнесу. Менеджер з великим досвідом роботи у сфері маркетингу та продажу. Є досвід управління відділом продажів з 10 співробітників у 10 країнах (США, Велика Британія, Південна Корея, країни Євросоюзу тощо). Ігор створив з нуля і керував командами до 30 осіб у B2B і B2C.
Фанат навчання і завжди відстежує останні досягнення з маркетингу. Вміє успішно продавати різні продукти — від підписки SaaS до укладення угод зі злиття і поглинання. Допомагає залучати інвестиції.
Викладач курсу «Маркетинг» в межах програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. Випускник KEMBA LvBS. Має досвід роботи в маркетингу понад 15 років.
Сфери компетенції: стратегічний маркетинг; створення та побудова брендів, управління портфелем брендів; просування брендів на українському й експортних ринках.
Досягнення за 11 років роботи в компанії: «Кормотех» – лідер на ринку кормів для тварин в Україні (2015–2017); продукція компанії представлена в 19 країнах; ТМ «Мяу» – номер один в категорії, найбільш об’ємний бренд на ринку; ТМ «Клуб 4 лапи» входить до трійки найбільших брендів харчування для тварин в Україні; створено ТМ Optimeal та виведено її на ринки ЄС; сформовано довіру до «Кормотеха» як виробника європейського рівня.
Візія компанії: як це працює?
Чому CEO має бути амбасадором бренда?
Як маркетинг впливає на бачення компанії?
Нові компетенції маркетингу «Кормотех» спонукають:
Усе це вимагає:
Що дає ця зміна:
Останні сім років Дмитро відповідав за розвиток діджиталу, інновацій, e-commerce у східноєвропейському регіоні таких косметичних компаній як L`Oreal та Avon.
Є фахівцем у сфері маркетингу та стратегічного менеджменту. За освітою математик, у 2011 році отримав ступінь магістра за спеціальністю «теорія ймовірностей та математична статистика».
Дмитро розповість про успіхи бізнесу Glovo, зростання сервісу в Україні та модель розвитку бізнесу з урахуванням високих результатів першого року присутності на ринку, масштабування бізнесу Glovo — феномени dark kitchen та dark supermarket. Дмитро розкаже про:
Тетяна Карпова має 27 років досвіду у великому міжнародному бізнесі, донедавна виконувала обов’язки СЕО Philip Morris International в Аргентині, Чилі, Парагваї, Уругваї та Болівії. Працювала в Україні, Росії, Швейцарії та на ринках Латинської Америки.
Тетяна входить до списку «ТОП-100 найуспішніших жінок України» за версією видання «Новий Час».
Експерт з управління бізнесом у складних, змінних умовах, кризового менеджменту і комунікацій. Має великий досвід у трансформації культури компанії, побудові злагоджених ефективних команд, орієнтованих на споживчий досвід, цифрові інновації, спрощення процесів і співробітництво.
Раніше працювала в агентстві Willard Group/Young & Rubicam над створенням і просуванням багатьох брендів, зокрема «Чумак», «Корона».
Отримала ступінь МВА в IMD Business School у Лозанні, Швейцарії. Натепер створює свій консалтинговий і тренінговий проєкт.
Журнал Wired описує Джо Маклеода як енергійного англійця, на бізнес-картці якого зазначено Head of Endineering, що можна перекласти як голова процесу завершення. Зворотний бік кожної візитки кастомізований і містить яскраві приклади завершення життєвого циклу продуктів, послуг і явищ.
Джо Маклеод має багаторічний досвід розроблення та оформлення товарів у цифровому, промисловому і сервісному секторах. До створення власної компанії andEnd керував напрямом дизайну і девелопменту у відзначеній багатьма нагородами студії цифрових продуктів Ustwo з філіями у Лондоні, Нью-Йорку, Мальме та Сіднеї.
20-річна професійна кар’єра Джо Маклеода привела його до створення трирічного дослідницького проєкту Closure Experiences, результатом якого став вихід бестселера”Ends: Why we overlook endings for humans, products, services and digital. And why we should not («Кінці: чому ми не беремо до уваги важливі завершення?? для людей, товарів, послуг і цифрових технологій. І чому ми не повинні цього робити»).
Натепер він очолює компанію andEnd і допомагає світовим бізнесам адаптуватися до нових бізнес-моделей, краще розуміти клієнтів і створювати правильний клієнтський досвід для завершення відносин.
Крім того, Джо Маклеод є засновником креативної освітнього кампанії Include Design, в якій взяли участь понад 300 провідних світових дизайнерів, компаній і галузевих організацій, зокрема Стелла Маккартні, Едвард Барбер, Джей Осгербі, D & AD, Британська асоціація інтерактивних медіа, IDEO, Interbrand, Sapient & Mother та багато інших.
Виступає консультантом з розроблення навчальних програм з Service Design, є суддею Тижня дизайну D & AD, індастрі-лідером глобального освітнього провайдера Hyper Island, а також виступає як спікер на TEDx.
Чи вмієте ви правильно завершувати життєвий цикл клієнта? Джо Маклеод наводить переконливі аргументи, що засвідчують, як зміна ставлення до смерті змінювала ставлення західного суспільства до закінчення будь- чого у житті, та хоч би й до завершення відносин із продуктом або бізнесом.
Сьогодні ми бачимо велику кількість споживачів, які не відчувають своєї провини після закінчення споживання, а також надмірно обвинувачені у перевиробництві бізнес-сектор та суспільство, які бувають збентеженими, коли їм доводиться боротися за відповідальне споживання.
Майстер-клас містить яскраві приклади з історії, психології, культури, приклади нових бізнес-моделей, що базуються на закінченні споживання, та інструменти сервіс-дизайну для моделювання завершення використання наших продуктів, послуг і цифрового досвіду.
Фасилітатор, бізнес-тренер, коуч. Досвід роботи в маркетингу та рекламі — понад 18 років. Від 2010 року і донині — маркетинг-директор національної мережі лінії магазинів EVA. Серед компетенцій планування та координація маркетингової діяльності компанії, керування просуванням бренда компанії, формування стратегії просування компанії на ринку, керування клієнтським досвідом, застосування методології дизайн-мислення.
Під орудою Анни компанія EVA шостий рік поспіль залишається лідером у своїй сфері, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2018 року лінія магазинів EVA була визнана найкращим магазином краси та здоров’я за версією міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року». Компанія запустила соціальні проєкти: Національну премію «Мама року», онлайн-програму EVA Women Challenge, проєкт «Orange Days у EVA». Кількість постійних користувачів програми лояльності «EVA МОЗАЇКА» перевищила 5,5 млн людей.
Однією з найперших в Україні впровадила систему Service Design, також розвиває інноваційні лабораторії та Школу інновацій за методикою Design Thinking.
Не основний, але важливий етап втілення клієнтоцентричності у компанії – це зміна організаційної структури команди маркетингу. Але як почати змінюватись першими? Як тримати в фокусі клієнта? Як впливати на інші функції? І як все це робити одночасно?
Анна Грішина поділиться своїм кейсом трансформації команди маркетингу і переходу на рейки самоорганізації в компанії “РУШ”. Ви дізнаєтесь:
Понад 13 років працює в найкращих креативних агентствах країни, 5 з них – директором зі стратегії в агентстві BBDO Ukraine, яке за останні роки тричі було визнано
«Агентством року» (2015-го, 2016, 2018). А також неодноразово ставало «Агентством №1» за вибором маркетинг-директорів, отримало титул «Найкращого креативного
агентства» країни і в 2016, 2018 удостоїлося найвищої нагороди за ефективність – Grand Prix Effie Ukraine.
Великий досвід в стратегічному маркетингу, бізнес-консалтингу, комунікаціях, розробці брендів і продуктів дозволяє їй витягати назовні глибинні проблеми бізнесу, трансформувати аналітичні показники в захоплюючі ідеї та вирішувати складні бізнес- завдання.
У списку своїх досягнень вона має багато нагород Effie Awards Ukraine (2011, 2012, 2014 року, 2015-го, 2016, 2018), серед яких 2 найвищі за ефективність – Grand Prix Effie Ukraine (2016, 2018).
Останні роки все частіше звучить переконання, що креативні речі повинні неодмінно створюватися в стані фана і веселощів. Це: якби бариста готував чашечку кави, жартома і кайфуючи від розмови з гостями, айтішники писали код, катаючись по офісу на лонгбордах і погладжуючи цуценят, а рекламісти перманентно перебували б у стані ейфорії, створюючи комунікації і бренди.
Ми покажемо, як працює те, що по-зрадницькому замовчується — і чого мілленіали бояться, як вогню. Як нудно створюється додаткова цінність для бізнесу. Які нові нудні інструменти, створені глобальної командою мережі BBDO, для цього існують. Як з їх допомогою можна створювати круті ефективні кампанії і бренди.
Gunn Report так і написав: «Найнудніша мережа рекламних агентств у світі». Навіть наша мережева система бренд-планування називається нудно — BBDO Works. Це, напевно, тому — що вона працює. Про Works, про найнуднішу нудьгу і її трансформації в гроші — і поговоримо!
У Інни 20-річний досвід у сфері маркетингу продуктів FMCG.
Професійний бекграунд — це робота в сфері споживчого маркетингу (b2c): 11 років роботи в алкогольній галузі і 9 років в агросекторі.
Інна працювала у компаніях «Союз-Віктан», Global Marketing Communications, «Кримська горілчана компанія».
З 2011 року працює в KERNEL. Просуває портфель брендів компанії на внутрішньому та експортному ринках. KERNEL — найбільший у світі виробник та експортер соняшникової олії, основний постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На долю компанії припадає близько 15% світового експорту соняшникової олії. Свою продукцію KERNEL постачає у більш ніж 80 країн.
Основні досягненні Інни:
Роман Романчук увійшов до списку успішних топ-менеджерів до 35 років відповідно до рейтингу “Інвестгазети”, а також до рейтингу «ТОП-100 топ-менеджерів України».
Свій професійний шлях Роман почав у компанії McDonald’s і дійшов до посади директора ресторану в мережі. В подальшому Роман керував мережею ресторанів швидкого харчування «Смачна картопля», мережею кав’ярень «Кофе Тайм», мережею кафе «Віденські булочки».
Роман зумів виявити свої лідерські якості не лишена українському ринку. У 2007 році він обійняв посаду керівного директора напряму food & beverage у Національному парку розваг у Грузії. За 10 місяців своєї роботи йому вдалося відкрити майже 30 закладів різного спрямування — від ресторанів швидкого харчування до luxury-сегменту.
У 2009 році Роман став генеральним директором компанії «Сушия», і завдяки впровадженню ефективної стратегії управління «Сушия» стала найбільшою мережею ресторанів японської кухні в Україні, що нараховує 50 закладів у 12 містах.
У 2017 році Роман заснував компанію Panna group. Того ж року був відкритий перший ресторан мережі Panna Pasticceria.
У листопаді 2019 року Роман переходить з ресторанного бізнесу в кінопрокатну індустрію і обіймає запропоновану йому посаду генерального директора найбільшої мережі кінотеатрів України — холдингу Multiplex.
Ніна Левчук — багатогранний лідер і керівник, за плечима якої більш ніж десятирічний успішний досвід роботи в галузі розвитку бізнесу, продажів, маркетингу, крос-функціональних груп і управління каналами розподілу для таких провідних компаній, як Google, SC Johnson і Unilever.
Ніна володіє великими знаннями в розвитку та управлінні різними видами продажів, а також обслуговуванні як клієнтів. Вона керувала компаніями чисельністю до 100 співробітників, відповідала за розвиток бізнесу з бюджетом в 250 млн. Доларів США на рік, а також займала посади топ-менеджера в самих різних галузях.
Під час доповіді Ніни Левчук ви дізнаєтеся, як масштабувати свій бізнес на міжнародному рівні за допомогою інструментів онлайн-маркетингу і які майбутні світові тенденції.
Ігор Сироватко очолює департамент клієнтського сервісу в «OLX Європа та Центральна Азія» — одному з лідерів серед онлайн-платформ оголошень у світі, яка представлена у більш ніж 35 країнах.
Свою професійну діяльність розпочав у банківському секторі, де в різний час керував філіями декількох провідних банків України, був куратором різних підрозділів підтримки та розвитку, а також очолював департамент продажів роздрібної мережі. У вересні 2015 року приєднався до команди «OLX Україна» як керівник проєкту «Нерухомість», який за короткий час перетворився на майданчик №1 у сфері нерухомості в Україні.
У 2016 році створив з нуля відділ роботи з бізнес-клієнтами (OLX B2B Unit), через два роки провів інтеграцію OLX B2B Unit з відділом клієнтської підтримки, створивши єдиний Customer Success Unit. Це підрозділ роботи з клієнтами, який є найбільшим та найбільш операційно досконалим у регіоні «OLX Європа та Центральна Азія».
Завжди Ігор дотримувався неписаного правила: не бути схожим ані на відділи продажу, які працюють з бізнес-клієнтами, ані на контакт-центри, які виконують функцію інформування чи технічної підтримки.
В очах співробітника великої корпорації малий бізнес такий самий, як і великий, тільки грошей у нього менше. Насправді у малому бізнесі процес вибору постачальників товарів і послуг, а також спосіб ухвалення рішення про покупку відбувається за абсолютно іншою логікою. Адже власник малого бізнесу поводиться і як акціонер, і як приватна особа одночасно.
Компанія OLX вирішила перевести малий бізнес (SOHO, SME) на платні умови розміщення оголошень, однак це призвело до падіння NPS і низької конверсії продажів. Щоб вирішити комерційне завдання екологічно і підвищити NPS, OLX залучила сервіс-дизайнерів.
Завдяки дослідженню потреб підприємців компанія змогла оцінити потенціал мікробізнесів в Україні, покращити цінністну пропозицію та скоригувати комунікацію з В2В клієнтами OLX.
Про деталі проєкту Олег Косс та Ігор Сироватко розкажуть під час свого спільного виступу на Українському маркетинг-форумі.
Маргарита Сівакова:
Нині Маргарита обіймає посаду CEO у компанії Legal Nodes — глобального маркетплейса для технологічного бізнесу, за допомоги якого засновник чи юрисконсульт технологічної компанії може знайти та зв’язатися з юристом, який найкраще відповідає її юридичним потребам та фінансовим можливостям. Протягом останніх семи місяців Legal Nodes отримала 100+ запитів від технологічних компаній (зокрема від випускників програм YC та TechStars) і успішно з’єднала з необхідними юристами по всьому світу.
Великі і середні компанії в усьому світі роблять ревізію своїх бізнес-моделей, підлаштовуючись під нові реалії. Чому бізнес може повчитися у стартапів? Та хоча б принципам Startup Marketing. Це один із способів виділитися на ринку, створюючи (або купуючи) інноваційні продукти, щоб бути в тренді, залишатися конкурентоспроможними і / або виходити на нові ринки.
Співзасновник глобального маркетплейса Legal Nodes Маргарита Сивакова під час свого виступу розповість про те, як народжується ідея, як створюється стартап, як валідується проблема і знаходиться правильна аудиторія.
Від 1999 року працює у сфері комунікацій і реалізує безліч масштабних проектів, що часто виходять далеко за межі діяльності Postmen.
У 2003 році створив PR-агентство MTI Consulting, яке до 2009-го реалізувало понад 100 проектів для більше ніж 40 клієнтів.
У 2011 році став співзасновником цифрового агентства PlusOne DA, яке за рік перетворилося зі стартапу на серйозного гравця ринку й увійшло до топ-10 українських цифрових агентств.
У 2013 році створив власне цифрове агентство Postmen.
Інвестує в інтернет-бізнес і бере участь у культурних і громадських проєктах. Засновник громадської ініціативи «Стрічка», вірусні маніфести та акції якої дали початок «помаранчевому брендингу» революції.
Захоплюється сноубордингом, фотографуванням, колекціонуванням фотокниг.
У квітні 2017 року взяв участь у фандрайзинговому проєкті у межах Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 і зібрав понад 100 тис. грн на потреби онкохворих дітей.
Відповідає за бренд «Київстар», розвиток нових продуктів та управління портфелем наявних, роботу з абонентами, розвиток домашнього інтернету та інших комерційних напрямів бізнесу.
Працює у компанії «Київстар» понад 15 років. Почав кар’єру з посади оператора call-центру, коли був студентом НТУУ КПІ, потім перейшов в IT-департамент, а через рік став молодшим фахівцем у відділі тарифів. Через кілька років роботи з тарифами Павло став начальником департаменту ціннісної пропозиції, а потім директором з маркетингу.
Керівник PR-агентства Newsfront (30 співробітників, засноване у 2005 році), бізнес-коуч, засновник сервісу бігових екскурсій Києвом Kyiv Running Tours, фахівець з PR, комунікацій, тайм-менеджменту та управління командою, лектор у бізнес- і маркетинг-школах, засновник і ведучий підкасту про спорт «Друге дихання». Активний спортсмен-тріатлет і фрідайвер, ультрамарафонець. У 2012 році Українська асоціація зі зв’язків із громадськістю визнала Володимира Дегтярьова найкращим PR-спеціалістом від агентств, а галузеве видання Marketing Media Review внесло його до рейтингу «35 найкращих професіоналів рекламно-комунікаційного ринку України до 35 років».
Агентство Newsfront у 2013-2016 роках реалізувало сотні кампаній для десятків українських і міжнародних брендів, серед яких Microsoft, Ericsson, Bayer, Peugeot Citroen, Bosch, Fujifilm, «Караван», EVA, Varus, «Нова Пошта» та інші.
Освіта: Львівський національний університет ім. І. Франка, Hartwick College (NY, USA), Swedish Institute Management Program (Стокгольм, Швеція), Інтегральна коучинг-школа (Київ), Chartered Institute of Public Relations, диплом викладача з PR (Київ).
Разом з Володимиром Дегтяревим, CEO PR-агентства NewsFront, і його гостями ми обговоримо:
Понад 20 років займається стратегічним, бренд- і комунікаційним плануванням. Співпрацював із провідними міжнародними та українськими компаніями, як-от: Carlsberg, Lifecell, «Київстар», Danone, ТРК «Україна», ПУМБ тощо.
Один із засновників і керівник агентства Die Kulturtrager, що спеціалізується на стратегічному бренд-плануванні та дослідженні поведінки людей (раніше Trendwatching Ukraine).
Виступ присвячено підведенню десятирічного підсумку вивчення реакції прогресивних груп українського суспільства на різноманітні культурні та соціальні трансформації, вимагали змін у системі цінностей, стилі життя і поведінці українців, а отже, формували зміни щодо вибору продуктів, послуг і брендів.
Завдяки притаманній прогресорам активній життєвій позиції, відкритості до нового та креативності вони першими у суспільстві не просто помічали необхідність змін, але й ставали їх основною рушійною силою. А їхні переконання, ідеї і дії з часом перетворювалися на шаблони поведінки для широкого загалу.
Десять років вивчення та аналізу життя прогресорів відкриває можливість побачити динаміку зародження нових культурно-соціальних трендів у невеликих передових групах, їхню еволюцію і процес прийняття або відторгнення більшістю.
Спеціаліст з розробки інноваційних цифрових продуктів, успішно запустив два українські стартапи — Publicfast.com та FFFACE.me. У минулому digital-стратег, працював з Johnson & Johnson, BAT, InBev, Carlsberg, Coca-Cola, Global Spirits, Poker Stars та ін. Дмитро розібрався на практиці, як з нових технологій отримувати користь для бізнесу. Його компанія успішно реалізувала понад 100 AR-фільтрів, зокрема для Monobank, Visa, «Київстар», Pepsi, Danone, Intertop, 1 + 1 media, «Сільпо», Toyota, Depositphotos, Pari Match, «Люксоптика», Гаріка Корогодського, Володимира Дантеса, групи «Казка» та ін. Загальне охоплення розроблених фільтрів становило понад 220 млн.
У своїй доповіді Дмитро розповість про:
Анатолій — маркетинг-директор monobank. Раніше працював у ПриватБанку, керував напрямом «ПриватМаркет». Анатолій починав з написання оглядів про внутрішньобанківські проєкти і доріс до заступника Дмитра Дубілета у проєкті «ПриватМаркет», потім став керівником цього напряму.
Натепер Анатолій обіймає посаду Chief Marketing Officer, а в monobank обслуговуються 1,3 млн клієнтів, які роблять більше транзакцій і активно користуються Apple Pay і Google Pay.
Ірина Муштіна — Co-founder креативного агентства “Нахаба”, Co-founder SPOM, Co-founder DDC (Digital Developers Committee), член наглядової ради ВРК, співорганізатор конференції UADigitals.
Сфера діяльності: креатив, digital стратегія, digital розробка, інтернет маркетинг. Експертиза в e-commerce проекти і автомобільному бізнесі — в досвіді робота з 22 автомобільними брендами в Україні.
Клієнти Ірини: LandRover, Jaguar, Bentley, Volkswagen, KIA, Nissan, Renault, Shell, Danone, Fozzy, L`Oreal, УЄФА ЄВРО 2012, “Ласкава аптека”, Samsonite, Vinzer, “Пузата Хата” та інші.
Автомобільний ринок переживає великі зміни. Змінюється патерн вибору і придбання автомобіля. Три роки тому покупець в середньому обходив 3-4 автосалони, перш ніж зробити вибір. Тепер найчастіше це один-єдиний автосалон (за даними дослідження Google). Втім, карантин змінює і цей патерн.
Під час доповіді ми поговоримо про те, як перехід споживача в онлайн поміняв комунікації на авторинку, а разом з цим трансформував стратегії автодилерів в роботі зі споживачами. І поговоримо трохи про майбутнє самого автомобіля як продукту.
Ми розглянемо такі питання:
Ольга має 16-річний досвід роботи у сфері PR, 14 років працювала в PR та комунікаційних агентствах. Експертиза Ольги — стратегічні комунікації та управління репутацією, розробка та реалізація комунікаційних стратегій, media relations. До портфоліо Ольги входить розробка та реалізація стратегій і PR-кампаній для українського інтегратора інновацій EVEREST, Electrolux, Arzinger, Latschbacher, Allianz, Immochan Ukraine, Bosch, NIKO, інвестиційної компанії «Альтана Капітал» та інших компаній.
Наталія — засновниця платформи Earth Day Ukraine.
Кар’єру в маркетингу Наталія розпочала з проєктів Світового банку з реструктуризації та розвитку малого та середнього бізнесу в Україні. У 2000 році приєдналася до комунікаційної групи «АДВ».
У грудні 2017 року очолила нову структуру – activation powerhouse Adsapience, у яку об’єдналися агенції, що вийшли зі складу «АДВ». В 2019 разом з Sustainability Room стала засновницею проєкту зі сталості Earth Day Ukraine, підписавши угоду про співробітництво з міжнародною мережею Earth Day.
Adsapience — це activation powerhouse, що понад 19 років будує відносини між брендами, споживачами та партнерами. У складі холдингу АДВ команда відповідала за розвиток маркетингових сервісів у структурі холдингу АДВ під брендами «ТМА Україна», «Імпакто» та «Моментум». З кінця 2017 року агенція працює як незалежний український бізнес. Дійсний член Всеукраїнської рекламної коаліції та МАМІ. За версією Effie Awards Ukraine 2019 входить у топ-5 найефективніших агенцій України та єдина активаційна агенція в топ-10 вибору рекламодавців. Проекти Adsapience об’єднують стратегію, креатив, діджітал, івенти, продакшн, спонсорство, промо, трейд маркетинг і btl послуги. Adsapience стали першопрохідцями у процесі трансформації класичного btl в experiential маркетинг.
Основні клієнти Adsapience: Acino, Bayer, «Бащинський», Borjomi, Carlsberg, «Сингента Україна», «Google Україна», «Київстар», KredoBank, Lego, Lenovo, Mars, Mastercard, Mareven Food, Metro Cash & Carry, Nemiroff, Philip Morris Україна», Pernod Ricard, Procter&Gamble, Red Bull, Royal Canin, Sanofi, Snack Production, Jysk.
Earth Day Ukraine – всеукраїнська платформа колаборації та дії, що об’єднує медіа, бізнес, громадські організації, волонтерів, активістів та має на меті перевести еко-свідомість українців в активний стан.
Більше 20 років працює у сфері реклами та маркетингу. Має досвід створення нових продуктів, побудови брендів, розробки та реалізації стратегій і рекламних кампаній, аналізу зовнішніх і внутрішніх даних.
З 1999 року живе і працює в Києві. Близько 4 років обіймав посаду менеджера з маркетингу в компанії «ІДС», більше 8 років був директором зі стратегії рекламного агентства Euro RSCG Kiev.
З 2012 року – директор зі стратегії та досліджень групи компаній «Нові Продукти» (бренди Shake, Revo, Non Stop, Pit Bull, APPS, Why Not, Friday, Eat Me тощо).
Закінчив економічний факультет Харківського державного університету за спеціальністю «економічна теорія», там же закінчив аспірантуру. Викладав у харківських ВНЗ.
До сфери професійних інтересів належать: розробка нових продуктів і брендів, реклама, медіа, дослідження.
У сфері маркетингових комунікацій працює понад 15 років, з них – 10 років на посаді маркетинг-директора провідних міжнародних та українських компаній.
Наталія має успішний досвід у просуванні великих брендів, побудові чіткої системи маркетингової аналітики та планування, ефективного використання актуальних каналів комунікації, розробці та впровадженні CRM системи, комплексної PR-підтримки та репутаційного маркетингу мереж, реалізації власних бізнес проектів.
Обіймала посаду директора з маркетингу мережі ТРЦ «КАРАВАН» (2010-2013). Тривалий час (2013-2017) очолювала департамент маркетингу холдингу «CENTER GROUP» («MD Group», md-fashion.com.ua, мережа продуктових гіпермаркетів «Караван», дискаунтерів «Топмарт», аптек «Топфарм» та ін).
До компанії «Фокстрот» прийшла у вересні 2018 року в той самий момент, коли мережа потребувала якісних змін у позиціюванні. Спочатку – отримала посаду керівника відділу маркетингу, у березні 2019-го – очолила департамент клієнтської політики і маркетингу.
За цей час компанія успішно провела повне перезавантаження та ребрендинг «Оновлюйся!», отримала новий look і tone of voice бренду, посилила позиції в діджиталі та запустила процес осучаснення магазинів мережі. Впровадження змін та оновлення «Фокстрот» ще триває.
Робін Венінгер є керуючим директором Global Institute of Leadership and Technology (GILT). Мета інституту – впровадження нових освітніх моделей, які допомагають бізнесу впоратися з постійно ускладнюються і невизначеним світом, а також формування лідерів нового типу – «кураторів співчуття» і «лідерів змін».
Робін читає лекції у Франкфуртській школі фінансів і менеджменту та International School of Management. Працює в тісній співпраці з університетами, лідерами думок і бізнес-мислителями для розробки сучасних методів управління. Він – член бордів бізнес-школи інновацій і технологій Zigurat і Nuclio Digital School в Барселоні, а також бордів декількох інноваційних проектів, що фінансуються ЄС в рамках H2020.
Всесвітній економічний форум в Давосі удостоїв Робіна звання Global Shaper (ініціатива по створенню ком’юніті, які вносять свій внесок в розвиток товариств) в 2015 році і європейського лідера в області цифрових технологій (European Digital Leader) в 2017 році.
До приходу в GILT керував Німецьким центром технічного підприємництва (GTEC).
Філіп Гузенюк — експерт з лідерства, стратегії та ментального розвитку, партнер Інституту Коучингу (Санкт-Петербург), викладач бізнес-школи Сколково, коуч перших осіб багатьох провідних бізнесів. Входить до четвірки найкращих тренерів Росії.
В Україні Філіпа Гузенюка ексклюзивно представляє Core Business School.
Унікальна програма «Щастя в діяльності», яку створив Філіп Гузенюк, за 2008-2019 роки було проведена понад 400 разів у відкритому та корпоративному форматі. За весь час існування програми її пройшло понад 15 тис. керівників із 9 країн.
Підхід Філіпа до збереження ментального здоров’я лідера і компанії заснований на результатах досліджень і розробках провідних світових експертів у сфері позитивної психології та вищої ефективності в діяльності, а також на 12-річному досвіді власної роботи з керівниками та командами у бізнесі.
У всіх продуктах, які розвиває Філіп Гузенюк, робота відбувається одночасно на трьох рівнях: особистість людини, рівень команди і рівень компанії.
Серед компаній, з якими працює Філіп, Unilever, Vodafone, KERNEL, METRO, HeadHunter, видавництво «Манн, Іванов і Фербер» і багато інших.
Компанії, як люди, можуть вести здоровий спосіб життя або працювати токсичним способом. У першому випадку вони ростуть і процвітають, у другому — руйнуються, втрачають частку ринку і вмирають.
Здоровий спосіб життя людини передбачає усвідомлену практику: набір хороших звичок, майже непомітних виборів і дій, які в довгостроковій перспективі радикально змінюють якість життя і масштаб досягнень.
Так само усвідомлене управління здоровим способом життя необхідно і для компаній.
У програмі майстер-класу:
У сфері комунікацій працює понад 10 років, з них 4 роки копірайтером у креативних агенціях Tabasco та BBDO Ukraine.
Серед клієнтів агенції: Департамент патрульної поліції України, Global Office, «Геркулес», «Три Ведмеді», Міжнародна організація з міграції, HeforShe, Bacardi-Martini, Helen Marlen, ЕБШ та інші.
Нагороди:
– три шорт-листи Cannes Lions 2017;
– золото ADC*Europe 2017;
– cрібло Eurobest Young Creatives 2016;
– срібло Epica Awards 2016;
– срібло Golden Drum 2016;
– три золота ADC*UA 2017;
– best of contest, золото, два срібла та дві бронзи KIAF 2017;
– гран-прі, золото за креативність і золото за ефективність PRAVDA Awards 2015;
– бронза ADC*UA 2017;
– срібло Wow Done Awards 2017;
– срібло KAKADU Awards 2016;
– бронза WOW DONE AWARDS 2014.
Ростислав Вовк — бізнесмен, меценат, співвласник та голова наглядової ради компанії «Кормотех» (2003).
«Кормотех» виготовляє корми для домашніх тварин. Компанія підтримує низку соціальних проєктів з метою змінити культуру ставлення до тварин в Україні, зокрема, щорічну Всеукраїнську ініціативу «Візьми собаку на роботу», курс гуманної освіти для біологів та школярів «Маленький принц. Україна, що любить тварин», післядипломну освіту для ветеринарів та заводчиків Optimeal Expert.
Продукти під брендами Optimeal, «Клуб 4 лапи», «Мяу!», «Гав!» продаються у 25 країнах світу.
«Кормотех» — лідер українського ринку в натуральній величині.
У 2017 році «Кормотех» увійшла до топ-50 компаній Європи, візія компанії — топ-50 у світі.
У 2020 році планується запуск власних виробничих потужностей у Литві.
В рамках доповіді на форумі Ростислав розповість:
10 років у маркетингу та дослідженнях ринку, серед них три останні роки працює у корпорації Roshen.
Здобула дві вищі освіти (економіка та соціологія), працювала у топових дослідних агентствах України (TNS, MDM) з клієнтами у сфері FMCG, фармацевтики, телекомунікацій. Брала участь у запуску синдикативної панелі та розвивала напрям Ad-Hoc досліджень компанії MDM в Україні, Росії, Казахстані та Білорусі. Аналізувала та впроваджувала in-store-методи просування продажів у відділі Shopper Insights компанії PepsiCo.
Останні три роки присвятила розвитку бісквітної категорії у корпорації Roshen: розробляє, оновлює і надалі керує розвитком поточних марок у категоріях печива, вафель та бісквітів на всіх ринках збуту компанії.
Володар бронзової нагороди Effie 2019 за кейс із запуску Roshen Wafers.
Спільний виступ з Владиславом Полонським, засновником креативного маркетингового агентства Rockets. Growth R&D (Київ)
Майже 65% ринку вафель в Україні до 2018 року належали одному бренду — «Артек Світоч». Попри багаторічні спроби конкурентів, розстановка сил не змінилася. Wafers, нові вафлі від корпорації Roshen, повинні були стати першою маркою, яка «перезавантажить» переваги українців.
Через рік після запуску частка ринку Roshen Wafers зросла від 0 до 21% і продовжує зростати.
В рамках виступу спікери поділяться деталями того, як розроблялася стратегія запуску, чому важливо говорити зі споживачем, але не про все, чому креатив — це не тільки про ТВ-ролик, чому медійного знання сьогодні недостатньо для успішного старту продажів FMCG-продукту, чому українські компанії сьогодні здатні успішно конкурувати з брендами великих транснаціональних корпорацій. Наприкінець виступу спікери поділяться актуальними бізнес-результатами бренда та рекомендаціями для учасників форуму.
Навіщо компаніям інвестувати сьогодні в свої бренди?
Навіщо і як змінювати свої бізнес-моделі, стратегії, продукти?
З чим доведеться зіткнутися в процесі цих змін?
Ви не тільки отримаєте відповіді на ці питання, якщо самі стоїте перед схожими викликами, але і побачите кілька цікавих кейсів, де була впроваджена культура доданої вартості і створений новий клієнтський досвід.
У своєму виступі Юрій Гладкий буде аналізувати кейси, які його компанія реалізувала в 2019-2020 роках:
– Ребрендинг американської компанії 64Audio, виробника найдорожчих в світі професійних ін-ейр моніторів. Мета – вихід на нові споживчі ринки, запуск нових продуктів і розвиток стратегії лідера.
– Ребрендинг мережі автоломбардів «Каштан 2000» та їх становлення як заставного сервісу Cronvest. Мета – зміни бізнес-моделі і продуктової стратегії.
– Розробка стратегії роботи з доданою вартістю (продаж ідеї для життя, а не квадратних метрів) для брендів житлових комплексів Poetica, Fjord, Diadans компанії Enso.
– Перезапуск бренду снеків Gonzo. Мета – створити упакований продукт, щоб перезапустити бренд без рекламної підтримки.
– Перезапуск бренда фарб Got2be. Мета – створити новий досвід роботи з поколінням Z.
Марія Шляхова має більше 7 років досвіду роботи на рекламному ринку. Експертиза Марії включає:
– комплексний аудит соцмереж;
– розробку стратегій поведінки в соцмережах;
– роботу з opinion leaders & influencers;
– роботу з соціальними мережами ТОП-артистів.
Марія працює з такими клієнтами, як Nestle, Bayadera, Protoria, Unileaver, Тіна Кароль, Helkel, Danon, Hexagone, PepsiCo, Mastercard, PepsiCo і ін.
Марія Шляхова під час своєї доповіді торкнеться наступних тем:
Від серпня 2019 року Іван обіймає посаду директора з маркетингу в Parimatch Holding та відповідає за маркетингову стратегію, рекламу, цифровий маркетинг, телебачення, зовнішню рекламу (OOH), нові джерела трафіку, пошукову оптимізацію (SEO), ASO, партнерську програму, маркетингову аналітику та відстеження, дослідження ринку, вивчення клієнтури, управління брендом, креативні активізації, спонсорство та просування.
За час перебування Івана на посаді директора з маркетингу були запущені мобільні застосунки Parimatch, була оновлена мобільна версія веб-сайту компанії і розроблена нова комп’ютерна версія для переходу. За цей час частка нових каналів збільшилася з 7% до 65%. Також був запущений новий адаптивний веб-сайт на новій платформі. Крім того, з нуля був створений спеціальний відділ продуктів і представлені нові підходи щодо розроблення продуктів.
У вільний час Іван любить подорожувати, грати у відеоігри на PlayStation і проводити час зі своєю сім’єю.
З виступу Івана Ляшенка ви дізнаєтеся:
– як стираються кордони між класичним медіабаїнгом і інфлюенсерами?
– Конор Макгрегор – зірка або мегаінфлюенсер?
– мікро-, нано-, «ще менше»-інфлюенсери і як ми будемо з ними працювати в майбутньому (технології для скупки і контролю мікроблогерів, трекінг баїнгу і конверсій у інфлюенсеров, контроль їх аудиторій і їх перетину).
22 роки займається маркетинговими дослідженнями та супроводом брендів.
Генеральний директор найбільшої національної дослідної компанії UMG.
Викладач бізнес-школи МІМ-Київ (курс «Маркетинговий аналіз»).
Національний представник ESOMAR в Україні, офіційний сервіс-провайдер Американської торговельно-промислової палати та Союзу українських підприємців.
Куратор національного стенда України на Annual Investment Meeting в Дубаї (2018). Презентатор українських стартапів і регіональних інвестиційних проєктів на національному стенді України у межах Міжнародного експортно-імпортного форуму в Шанхаї (2018).
Наталія Бухалова говоритиме про те, що таке покоління Х по-українськи: люди-Х із надможливостями і чим вони відрізняються від дітей і батьків?
– Born in USSR: що це дало?
– Що сформувало покоління: які фільми, музика, книги?
– Білий «початок» покоління Х: що їм потрібно для щастя, що їх надихає, чого хочуть досягти, про що мріють?
– Чорний «початок» покоління Х: що робить їх нещасними, що дратує, чого бояться?
– Юнацькі мрії про майбутнє & реальність: хто кого?
– Як покоління Х сприймає ситуацію в країні сьогодні: перемога чи поразка? Хто винний і що робити?
– Наше завтра: яке воно, наше світле майбутнє?
23 роки займається маркетинговими дослідженнями та супроводом брендів.
Генеральний директор найбільшої національної дослідної компанії UMG.
Викладач бізнес-школи МІМ-Київ (курс “Маркетинговий аналіз”).
Національний представник ESOMAR в Україні, офіційний сервіс-провайдер Американської торгово-промислової палати та Союзу українських підприємців.
Куратор національного стенду України на Annual Investment Meeting в Дубаї (2018). Презентатор українських стартапів і регіональних інвестиційних проектів на національному стенді України в межах Міжнародного експортно-імпортного форуму в Шанхаї (2018).
Щаслива мама трьох дітей.
Експерт з корпоративних, кризових, брендових, маркетингових комунікацій.
Працює у сфері маркетингу та комунікацій 15 років, майже десять з яких на різних позиціях в компанії IDS: протягом п’яти років на посаді PR-менеджера відповідала за комунікацію ТМ «Боржомі» на восьми ринках присутності бренда.
У 2017 році очолила відділ комунікацій у компанії IDS Borjomi Ukraine. У портфоліо більше 100 успішних локальних і крос-кантрі-проектів, лончі нових продуктів, мобільних додатків, сім власних масових івентів бренда, досвід кризових комунікацій, успішна співпраця з відомими українськими та міжнародними брендами, компаніями й організаціями: Disney, WWF, McDonalds, Poustovit, Atlas Weekend, Leopolis Jazz Fest, «Еліна Світоліна», ELLE, Viva тощо.
До приходу в компанію IDS більше п’яти років працювала у видавництві «Бурда-Україна» на позиції Business Development Manager (запуск міжнародного видання JOY в Україні) і два роки обіймала посаду PR-директора в українському агентстві GEM (клієнти: Gorenje, Avtologistika, Altera, Nestle, WWS).
У 2018–2019 роках очолювала PR-комітет Європейської бізнес-асоціації (ЕВА).
Ми бачимо, що попит на спеціалістів із КСО останнім часом дуже виріс. Судячи з усього, компанії переглянули свої пріоритети та зрозуміли, що з настанням нової ери комунікацій, зміни поведінки, звичок та уподобань споживачів корпоративна соціальна відповідальність стала вже не опцією, а справжнім must have, адже довіра споживачів – це нова валюта.
Що важливо робити вже сьогодні з точки зору КСО? Марина Соловйова продемонструє на прикладі IDS Borjomi Ukraine, як можна переорієнтувати комунікації та які проєкти варто реалізовувати в період боротьби з COVID-19 на внутрішніх та зовнішніх фронтах.
Як зрозуміти, чи була у вас стратегія весь цей час або вам тільки здавалося?
Андрій Федоров пропонує всім підприємцям відповісти на кілька простих запитань:
Перелік запитань можна продовжити, а порефлексувати про це ми вас запрошуємо разом з нами 3 червня.
Представник міжнародного агентства Luniter troubleshooting в Центральній і Східній Європі, керівник центру стратегій ГОШ, засновник холдингу інтернет-проектів iVentures.
Бізнес-стратег №1 в Україні. Сфера наукових інтересів: стратегічне управління; рефлексивний і стратегічний маркетинг; бренд-менеджмент; маркетингове ціноутворення; управління складними системами; управління змінами; футурологія.
Співзасновник громадянської платформи «Нова Країна»; сoоснователь руху FreeGen; віце-президент громадської організації «Здорова нація – ЗНАК».
Більше 20 років досвіду ведення консалтингових проектів у сфері стратегічного управління, маркетингу і маркетингових досліджень. Працював з такими компаніями та організаціями, як Sandora, Siemens, «Фокстрот», «Оболонь», корпорація Niko, МТС, Microsoft, Milavitsa, Mercedes-Benz, Sport Life, «Альфа Банк», «Пінськдерев», «Кристал», корпорація TerraFood, UFC, PwC, «Люксоптика», Укрексімбанк, корпорація «Інком», корпорація «Астарта», Азово-Донська девелоперська компанія, група компаній «Мотор», «Дюна-Вест», Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки , ООН.
Андрій Длігач — запрошений викладач КНУ імені Тараса Шевченка, МІМ Київ і ряду бізнес-шкіл Східної Європи.
В’ячеслав Сауц 10 років працює у сфері продажу в різних компаніях фармацевтичної індустрії. Почав свою кар’єру на п’ятому курсі інституту торговим представником, потім перейшов на позицію аналітика мережі «Народна аптека» і згодом отримав посаду заступника керівника маркетингу в цій самій мережі.
У 2014 році перейшов працювати аналітиком у мережі «Аптека низьких цін» (АНЦ), 2015-го став керівником відділу аналітики, а у 2017-му обійняв посаду заступника комерційного директора мережі.
Освіта: Класичний приватний університет, магістр економічної кібернетики, почесний випускник вишу.
Спільний виступ з Віталієм Ткаченком, консультантом зі стратегічного маркетингу та клієнтського сервісу (Київ)
Вважають, що для компаній, які працюють у сегменті low cost, необхідний стандартний сервіс, що задовольняє базові потреби — широкий асортимент та низька ціна. На прикладі проєкту для мережі «Аптека низьких цін» (АНЦ) спікери покажуть, що це далеко не так. Лояльність до компанії неможливо створити за місяць, це завжди тривалий трансформаційний процес, до якого більшість власників зазвичай не готова. Усі хочуть швидких результатів і тому втрачають іще більше у довгостроковій перспективі. Спікери поділяться історією про те, як відбувалися зміни у компанії АНЦ, та обговорять з учасниками, чи потрібна лояльність сегменту low cost.
Олена Плахова — директор з корпоративних комунікацій групи компаній «Нова Пошта». Має 19-річний досвід роботи в комунікаціях, успішно керувала цим напрямком у великих українських компаніях, зокрема в групі компаній «Континіум», Corum Group і Starlight Media.
Під керівництвом Олени були реалізовані різні глобальні проекти: супровід виходу компаній на міжнародні ринки, ребрендинг, трансформація корпоративних культур, зміна соціальної поведінки співробітників певної групи, комунікації змін бізнес-моделі, моделі управління компанією, GR-проекти. Серед основних компетенцій Олени — стратегічне управління репутацією і робота з кризами.
Василь Дмитрів, директор з маркетингу «ОККО» — провідної української компанії, основною діяльністю якої є роздрібна торгівля паливом і товарами через мережу з більш ніж 400 заправних комплексів «ОККО», а також понад 40 ресторанів під брендами A la minute, Pasta Mia, Meiwei. Компанія, один з лідерів на ринку нафтопродуктів, представлена у всіх областях України.
Василь працює в ПАТ «Концерн Галнафтогаз» протягом 13 років, пройшов усіма кар’єрними сходами — від менеджера відділу постачання та збуту нафтопродуктів, фахівця-аналітика, керівника відділу аналізу і досліджень до директора з маркетингу. Здобувши математичну освіту у Львівському національному університеті ім. І. Франка та Технічному університеті Ейндговена, він успішно втілив у життя комплексну аналітичну систему, яка допомагає ухвалювати ефективні маркетингові рішення.
В «ОККО» Василь також керував розробленням і впровадженням програми лояльності Fishka у мережі АЗК «ОККО» і продовжує керувати нею вже як коаліційною програмою. Крім «ОККО» партнерами програми сьогодні є мережа супермаркетів «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», Райффайзен Банк Аваль, страхова компанія «Універсальна», мережа «Аптека доброго дня» тощо.
«Песиміст скаржиться на вітер, оптиміст вірить у зміну погоди, а реаліст налаштовує вітрила», — писав Вільям Артур Ворд.
У своїй доповіді на форумі Василь поділиться тим, як ОККО «налаштовує вітрила» і стабільно зростає:
Бренд-стратег, партнер брендингового агентства “Тень”, яке розробляє бренд-стратегії для компаній, що представляють малий і середній бізнес.
Працює в комунікаціях з 2001 року. До цього очолювала Hoshva PR – найефективніше PR-агентство 2016 року за версією Effie. До цього керувала департаментом маркетингу мережі кінотеатрів “Оскар”.
Допомагала таким брендам, як OLX, Martini, Bacardi, Synevo, Vichy, Durex, Watsons, Huggies, Shell, WOG і Gap, бути відмінними спікерами. Проекти для цих та інших клієнтів отримували нагороди на конкурсах Effie, SABRE Awards EMEA, Гран-прі PRAVDA Awards та ін.
Бренд — це завжди про відносини. Відносини — це зв’язки, що виникають під час спілкування. Що вони міцніші і що їх більше, то більше у бренда перемог. Усі ми — стратеги, кастомер-сервіс-менеджери, власники бізнесів, маркетологи, бренд-менеджери — щодня створюємо ці зв’язки і контекст для їхнього виникнення.
Виступ присвячено тому, які можливості відкриває організоване у систему вміння працювати з деталями для розвитку відносин брендів і людей, а також для побудови нових емоційних зв’язків.
Ми поговоримо про те, як змусити стікери на ноутбуках, підписи у листах, написи на стінах, скульптури в офісах, бейджи співробітників, значки навігації, серветки і автомобіль топ-менеджера говорити з клієнтами про ідею бренда. А також про те, яка система допоможе структурувати цей процес і полегшить регулярну роботу брендкоманді.
Після лекції ви вийдете з новою структурою управління враженнями і списком ідей, кожну з яких можна буде втілити протягом кількох тижнів без перевитрат бюджету.
Має 20 років досвіду в комунікаційному бізнесі. Велика частина кар’єри пов’язана з рекламним бізнесом – агентством Euro RSCG, Нavas. Основний фокус діяльності був спрямований на стратегічне планування й управління рекламним кампаніями, а також на психологію споживача. Намагалася привнести в індустрію інноваційні техніки розуміння споживача та комунікації: семіотичний аналіз, глибинні метафоричні інтерв’ю для пошуку інсайтів, експериментальні методи.
У 2018 році заснувала перше нейромаркетингове агентство в Україні – Neuro-knowledge, щоб розповсюджувати на ринку інноваційні, але вже популярні у світі методи розуміння споживача, прийняття рішень, формування переваг.
Серед клієнтів агентства Neuro-knowledge сьогодні Moneyveo, Львівська тютюнова фабрика, «Епіцентр», «Ельдорадо», Nutricia (Nutrilon, Milupa), Polpharma тощо.
Закінчила КНУ ім. Т. Г. Шевченка, kmbs, пройшла навчання у Київському товаристві символдрами (психотерапія).
На базі досліджень сприйняття карантинної реклами в Україні, проведених нейромаркетінговим агентством Neuro-knowledge, Катерина поговорить про те:
Відповідає за маркетинг і розвиток бізнесу у фінтех-компанії moneyveo.
Має досвід роботи у маркетинговій сфері понад 10 років. До moneyveo працював маркетинг-директором компанії «Ліга:Закон».
Максим читає лекції у Києво-Могилянській академії. З командою moneyveo розробив освітній курс з онлайн-маркетингу «Інтернет-просування веб-проєктів» для студентів.
Останні кілька років Максима запрошують до складу журі EFFIE Awards і Wow Done Awards для визначення найкращих рекламних і креативних проєктів.
Максим є спікером фінтех-івентів та маркетингових конференцій. Серед його професійних нагород Bronze EFFIE Awards 2018 (за креативну рекламну кампанію з дядею Жорою) та Silver EFFIE Awards 2019 (за креатив «Тарас-Нормас»; «Найкраща маркетингова команда» (2019) у секторі «Банківські, фінансові та страхові послуги»; нагорода за найкраще брендування інтернет-спільноти 2007 року та ін.
Під час виступу будуть розкриті наступні питання:
Керуючий і креативний директор агентства Banda, яке у 2019 році стало найефективнішим агентством України за результатами Effie Awards Ukraine, агентством року за рейтингом Всеукраїнської рекламної коаліції і найкращим креативним агентством у Центральній та Східній Європі за версією Epica Awards 2019. А роком раніше — агентством року за версію Red Dot Design Award 2018.
До клієнтів Banda належать NAMU, Eva, Uber, Comfy, OLX, GoodWine, “Моршинська”, Prom, Borjomi, Eurovision, Work.ua, КАН, ЛУН, ОККО, UNIT.City, BetterMe тощо.
В активі Павла понад 200 нагород за видатні рекламні кампанії, у тому числі нагороди New York Festival, Epica та шорт-лист Cannes Lions.
Як будувати свій маркетинг далі? Про це сьогодні думають багато бренд-команд.
Ось кілька завдань, про які Павло Вржещ пропонує подумати вже сьогодні:
Ярослава Гресь — український громадський діяч, журналіст, бізнесвумен і блогер. Разом з командою створювала такі відомі експірієнс-проекти, як Ukraine WOW, «Музей новин», «Сила підпису», «Парк корупції», Новорічний Borjomi Парад, інтерактивна екостежка Intertop.
Співзасновник experience-агентства Gres Todorchuk — єдиного агентства в Україні, яке допомагає брендам, некомерційним інституціям і державним структурам працювати з враженнями, вибудовуючи міцні емоційні зв’язки зі споживачами, громадянами та іншими країнами.
Gres Todorchuk — володар звання The most effective marketing and PR agency і 32 нагород, серед яких Sabre Awards, European Excellence Awards, Effie Awards Ukraine. У портфоліо команди більш 70 проектів.
Ярослава Гресь входить в топ-100 блогерів України, а також в рейтинг «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус» (2018, 2019) і «Новое время» (2018, 2019). Була наймолодшим в світі редактором журналу про зірок Hello! (Україна).
Як перетворити покупку у захоплююче дійство? Це питання, поставлене колись Джозефом Пайном і Джеймсом Гілмором, сьогодні актуальне як ніколи. Адже шопінг останнім часом затьмарений новою реальністю.
У той же час, ми вже давно живемо в економіці вражень, де бізнес — це сцена, а робота — театр. І якщо більшість ваших конкурентів пропонує приблизно однакові товари і послуги, конкуруючи цінами, споживач завжди відреагує на запам’ятовується «експірієнс». А отже вміння створювати для клієнтів нову цінність свого продукту через емоції залишається важливою перевагою.
Що таке «експіріенс» і як він може «працювати»? І в онлайні, і в офлайні. В агентстві Gres Todorchuk вивчили тисячі прикладів: від привчання городян до нових паркувальних майданчиках через перетворення цих парковок в музичні та художні майданчики до реконструйованої в віртуальної реальності студії Модільяні на виставці в лондонській The Tate, від магазинів Apple, які стають культурними хабами до круїзного лайнера Disney, і, нарешті, Лас-Вегаса, де все місто побудований за законами експірієнс. І створили нові експірієнс-проекти, які змінили ринок.
Про підхід Gres Todorchuk до створення вражень Ярослава Гресь розповість під час свого виступу на Українському маркетинг-форумі.
Вячеслав Климов — співзасновник і один з власників “Нова Пошта” (НП), найбільшої в Україні приватної компанії експрес-доставки.
Климов заснував компанію в 2001 році разом зі своїм університетським другом Володимиром Поперешнюком. Уже в 2009 році компанія стала лідером ринку експрес-перевезень.
У 2014 році “Нова Пошта” вийшла на міжнародний ринок — в Грузію і Молдову. Роком пізніше запустила послугу міжнародної доставки.
У 2014 році Вячеслав Климов відійшов від прямої операційної діяльності компанії і зосередився на стратегічному управлінні. Він увійшов в новостворену Наглядову раду компанії і продовжує спілкуватися з робочих питань з топ-менеджментом “Нова Пошта”.
2019 рік став рекордним для компанії. “Нова Пошта” подвоїла мережу до понад 6000 відділень. Кількість доставлених посилок і вантажів зросло на 22% рік до року — понад 212 млн штук. У групі компаній сьогодні працює близько 28 тис. Чоловік.
Багато в чому завдяки настільки бурхливого розвитку НП два роки поспіль стає № 2 в Рейтингу “Нового часу” “Топ-100 найдорожчих брендів України” з оцінкою в $ 310 млн.
Уже завтра український бізнес виявиться в епіцентрі економічної кризи. Що ви будете робити, коли у ваших клієнтів не буде грошей на звичне життя? Чи можна підготуватися до цієї кризи?
Виживуть ті, хто грає “в довгу”. Значить вам потрібен хороший план, щоб вистояти в цей ідеальний шторм, що насувається. Про це і поговоримо.
Рената Чучмай — старший віце-президент та Global HR Business Partner компанії SoftServe, а також експерт DYB Ukraine з розвитку людського капіталу та залучення талантів.
Компанія SoftServe заснована в Україні, входить у ТОП-100 глобальних аутсорсерів світу. 9 з 10 років, які Рената працює в SoftServe, компанія утримує позиції найкращого роботодавця України та Східної Європи.
Рената має також понад 20 років досвіду роботи у таких світових компаніях, як LEONI Wiring Systems Ukraine, Nestle, Coca-Cola Amatil, DHL International.
У 2019 році Рената Чучмай увійшла до ТОП-10 HR-лідерів країни за рейтингом HeadHunter.
Під час виступу Рената Чучмай розкриє наступні питання:
Алеся Муджирі у березні 2019 року очолила відділ корпоративних комунікацій McDonalds в Україні. Сьогодні мережа працює у 20 українських містах та налічує 94 заклади, які щодня створюють приємні моменти для тисяч клієнтів та показують приклад гостинного сервісу для всього ринку.
Загальний досвід роботи Алесі в PR і комунікаціях сягає 13 років. Спеціалізується на сегментах FMCG і HoReCa. До McDonalds займалась PR та комунікаціями в «Сушия» та PepsiCo. До цього працювала в провідних українських PR-агенціях.
Сьогодні, очолюючи корпоративні комунікації McDonalds в Україні, відповідає за всю зовнішню та внутрішню комунікацію мережі: із медіа, клієнтами та партнерами, а також з усіма працівниками офісу та ресторанів, яких вже майже 10 000.
Віктор Дубровін 16 років працює в маркетингу, 9 з яких — у стратегії.
Закінчив Школу стратегічного архітектора від Києво-Могилянської бізнес-школи і «Мистецтво гнучкого управління» від Інституту коучингу, Санкт-Петербург. Допомагає розвивати агентства і команди, а також консультує клієнтів. Спікер, коуч і фасилітатор для топових команд.
Про ці та інші вибори в житті брендів партнер агенції Aimbulance Віктор Дубровін розповість на своєму майстер-класі.
Валентин — перший не технічний фахівець у компанії. Розвиває маркетинг уже три роки, за які Ajax Systems з локального стартапу перетворився на одного з найбільших виробників систем безпеки в Європі.
До цього запустив стартап-платформу нативної реклами, яка провалилася на етапі масштабування.
Перед тим керував командою, яка відповідала за всі digital-активності Red Bull на пострадянському просторі (2013-2015). Валентин має досвід проведення 360 кампаній і побудови редакційної роботи з брендованим контентом.
Загальний досвід роботи у маркетингу — 10 років, працював на боці агенцій, медіа та клієнта.
З виступу Валентина ви дізнаєтесь про:
Перший бізнес-антрополог в Україні, член European Association of Social Anthropologist. Кандидат історичних наук. У 2017 році стала співзасновником Центру прикладної антропології в Україні. Від 2018 року займається бізнес-антропологією, пов’язаною з вивченням цільових груп і знаходженням поведінкових інсайтів, в агентстві Die Kulturträger.
За результатами великого антропологічного дослідження українських тінейджерів для Coca-Cola Ukraine.
Спільний виступ з Іриною Муштіною, Founder & CEO CF.Digital.
Автомобільний ринок переживає великі зміни. Змінюється патерн вибору і придбання автомобіля. Три роки тому покупець в середньому обходив 3-4 автосалони, перш ніж зробити вибір. Тепер найчастіше це один-єдиний автосалон (за даними дослідження Google). Втім, карантин змінює і цей патерн.
Під час доповіді ми поговоримо про те, як перехід споживача в онлайн поміняв комунікації на авторинку, а разом з цим трансформував стратегії автодилерів в роботі зі споживачами. І поговоримо трохи про майбутнє самого автомобіля як продукту.
Ми розглянемо такі питання:
– Чому продаж автомобіля в онлайн – проблема не технічного характеру, а процесу покупки? Як автодилери змінюють процес комунікації з потенційним клієнтом і процес продажів, щоб автомобілі почали купувати в інтернеті?
– Як дилери використовують зараз Big Data? Як багатофакторний аналіз допомагає зробити так, щоб споживач вибрав саме ваш салон?
– Що чекає продажі автомобілів і додаткові сервіси автоділерів в майбутньому?
– Як змінюється сам продукт – автомобіль? Чи скоро ми перейдемо на підписку і які нові функції отримаємо?
Сергій від 2014 року очолює в «Google Україна» напрям рішень для бізнесу в YouTube та брендингових продуктів Google.
Чи то новий канал YouTube для бізнесу, чи то пошук нових клієнтів завдяки партнерству відеоблогерів із YouTube, чи то поради щодо медійних інтегрованих рекламних кампаній ТБ+YouTube, Сергій має чим поділитися.
Окрім Google та YouTube Сергій розуміється на їжі (бо був директором з маркетингу McDonald’s та бренд-менеджером Nestle), на знеболювальних (має досвід роботи менеджером з маркетингу Reckitt Benckiser Healthcare (Strepsils, Nurofen, Gaviscon) та на будь-яких ґаджетах (завдяки досвіду роботи менеджером з маркетингу в Microsoft).
Користувачі в Україні переглядають відео в YouTube приблизно дві години щодня. Більшість переглядів — на смартфонах. Найбільш активно YouTube-споживання зростає на Smart TV (разом із телевізійними приставками та пристроями для медіастримінгу для ТБ). На форумі розглянемо, як рекламодавці використовують можливості YouTube для побудови знання про бренд та для генерації продажів онлайн і офлайн.
Віталій Ткаченко — консультант зі стратегічного маркетингу та клієнтського сервісу, співвласник маркетинг-агентства. У маркетингу понад 20 років, і за цей час пройшов усіма кар’єрними сходами у маркетингу — від маркетинг-аналітика, бренд-менеджера до директора з маркетингу в декількох компаніях. Має експертизу зі стратегічному маркетингу, створенні видатного сервісу, виведенні нових продуктів і послуг на ринок.
Понад сім років працював маркетинг-директором у компанії «Оболонь». Серед досягнень Віталія розроблення успішного позиціонування ТМ «Оболонь», виведення на ринок нових брендів, таких як Zibert, «Десант», Zlata Praha, Carling та багатьох інших.
У 2009-2010 роках працював маркетинг-директором ГК «Верес» над створенням та реалізацією маркетингової стратегії компанії в Україні та Росії.
Від червня 2012 року вирішив кардинально змінити кар’єру і перейти на бік ритейлу. До жовтня 2013-го обіймав посаду маркетинг-директора «ЕКО-маркету». За півтора року роботи йому вдалося істотно змінити зовнішній і внутрішній вигляд магазинів, рекламну комунікацію, запровадити низку ініціатив щодо поліпшення якості обслуговування споживачів, підготуватися до запуску нової програми лояльності.
Від листопада 2013 по березень 2017 року обіймав посаду директора з маркетингу компанії «WOG Ритейл», продовжуючи свою кар’єру тепер уже у паливному ритейлі.. Одним із головних досягнень став запуск проєкту «Найкавовіша кава», перезапуск програми лояльності WogPride, мобільного додатка WogApp, ребрендинг мережі, відкриття WogCafe та інші інновації.
У березні 2017 року створив консалтингову компанію, яка спеціалізується на консалтингу в сфері стратегічного маркетингу, клієнтського сервісу, створенні програм лояльності, запуску нових брендів. За три роки клієнтами компанії були паливні компанії Socar, ZOG, мережа ресторанів Mafia, мережа кінотеатрів WIZORIA, компанія Kivi, компанія «Уманьпиво», мережа аптек «Аптека низьких цін», мережа аптек «Копійка», мережа клінік R +, туристичний оператор «Компас» та багато інших.
Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, отримавши два дипломи (інженерна та економічна спеціальності). Має маркетингову освіту (The Chartered Institute of Marketing) та диплом MBA Міжнародного інституту менеджменту.
Спільний виступ з В’ячеславом Сауцем, заступник комерційного директора мережі аптек «Аптека низьких цін» (Запоріжжя)
Вважають, що для компаній, які працюють у сегменті low cost, необхідний стандартний сервіс, що задовольняє базові потреби — широкий асортимент та низька ціна. На прикладі проєкту для мережі «Аптека низьких цін» (АНЦ) спікери покажуть, що це далеко не так. Лояльність до компанії неможливо створити за місяць, це завжди тривалий трансформаційний процес, до якого більшість власників зазвичай не готова. Усі хочуть швидких результатів і тому втрачають іще більше у довгостроковій перспективі. Спікери поділяться історією про те, як відбувалися зміни у компанії АНЦ, та обговорять з учасниками, чи потрібна лояльність сегменту low cost.
Євгенія Близнюк – аналітик та медіаексперт. CEO&Founder аналітичної агенції Corestone Group. CEO&Founder дослідницької компанії Gradus Research
Має більше 15 років роботи в провідних телевізійних групах України в якості маркетинг-директора (“Новий Канал”, “1+1”, StarLight Media). Була керівником департаменту аналітичного супроводу Адміністрації Президента України (2014 – 2017 роки).
Аналітична агенція Corestone Group запущена у 2017 році.
Спеціалізація: аналітичний супровід політичних фігур першого ешелону, медіааудит, персональний брендинг та розробка комунікаційної стратегії, моніторинг та аналіз інформаційного поля персони/ організації.
Дослідницька компанія Gradus Research запущена у 2019 році. Gradus Research – єдина платформа в Україні для проведення соціологічних опитувань у спеціальному мобільному додатку. Опитування проводяться зі збереженням усіх стандартів соціології по верифікованій виборці респондентів. Технологія дозволяє проводити репрезентативне національне поле протягом 48 годин.
З виступу Євгенії Близнюк ви дізнаєтесь про рівень стресу в суспільстві, також про те, як карантин змінює наміри та звички споживання серед українців.
Фахівець з 15-річним досвідом роботи у продуктовій роздрібній торгівлі. Як маркетолог відкрила понад 150 супермаркетів найбільших продуктових мереж України. У «Сільпо» відповідає за оформлення магазинів в індивідуальних концептах, захоплення гостей, магію, фан і чарівництво. У 2019 відразу три супермаркети «Сільпо» увійшли до престижного рейтингу Europe’s Finest Store 2019 — топ-25 найкращих інноваційних дизайнів європейських магазинів. Також мережа тричі була визнана найінноваційнішим ретейлером України 2019 року.
До роботи у «Сільпо» очолювала департамент маркетингу мережі супермаркетів Varus, де відповідала за запуск і розвиток програми лояльності, відкриття магазинів, комунікаційну стратегію та клієнтський досвід.
З виступу ви дізнаєтеся:
Євген має 12-річний досвід роботи у ресторанах США та України.
Мета компанії полягає в тому, щоб виробляти власну сировину і перетворювати її у страви без консервантів та інших модифікаторів смаку. Навіть більше, створити систему утилізації харчових відходів та логістику, яка замкне всю систему в самодостатній цикл.
Провідні ресторатори світу вже давно зрозуміли, що маркетинг закладу — це не безкоштовна кола до двох бургерів, це про побудову спільноти. Якщо ви робите продукт, який цінує співтовариство, це повертає вам довіру і підтримку. Як побудувати таке співтовариство з мінімальним бюджетом на маркетинг ви дізнаєтеся з доповіді Євгена Михайленко.
Також Євген розповість про запуск нових продуктів на карантині, доставку і масштабування бізнесу.
Понад 15 років у маркетингу. Працювала у мережевих агентствах Pleon Talan і SPN Ogilvy, а також у компаніях PEOPLEnet, Intertop. Останні 5 років очолює департамент маркетингу і відповідає за стратегічний маркетинг, запуск нових продуктів (Private Lable) і впровадження змін у компанії «Люксоптика». За результатами 2019 року компанія і команда маркетингу отримали нагороди:
У 2018 році Віолета отримала диплом MBA в kmbs.
Майже 70% українців віддають перевагу самолікуванню і не звертаються по профілактичну перевірку зору до офтальмолога. У нас є одна проблема: нам завжди не вистачає часу на своє здоров’я, але у нас завжди є хвилинка залипнути в Instagram. Тому «Люксоптика» спільно з агентством BANDA вирішили перетворити причину погіршення зору в інструмент його збереження. Проєкт Instaoptica — перший тест перевірки зору в Instagram stories, який пройшли вже 2,7 млн людей. Скільки користувачів виявили у себе погіршення зору і як ми їх привели до офтальмолога в «Люксоптика», розповім на форумі.
Директор з маркетингу однієї із найбільш динамічних продуктових мереж України — VARUS.
У “ПриватБанк” Володимир працював над просуванням ключових продуктів банку, інноваційних проектів і рішень на основі BigData. Брав участь у запуску Google Pay, Apple Pay в Україні. Співпрацював із такими українськими брендами, як: “Альфа Банк”, “Золотий вік”, Maxus, EnglishHome і “Люксоптика”.
Засновник першої незалежної маркетинг-конференції! LIFE FUCK!
Фанат використання синтетичного маркетингу і спілкування з клієнтами у природному середовищі існування.
Вважає, що хорошому маркетологу все повинно бути в радість: чи створення торгового обладнання на верстаті своїми руками, чи масована рекламна кампанія національного масштабу.
У скарбничці Володимира PhD Degree in Economics (Measuring the marketing effectiveness of retailers).
Ксенія має 18 років досвіду в провідних міжнародних рекламних агентствах. Останні 10 років є стратегічним директором найбільшого медіа-агентства України OMD OM.
Відповідає за бренди, тренди і споживачів, а також їх взаємодію через ключові канали комунікації. Ксенія Михайленко має великий досвід роботи практично з усіма споживчими категоріями і знає, чого хочуть люди. Допомагає брендам вибудовувати свої стратегії в online/offline-медіа і домагатися від споживача уваги, любові і частки ринку.
Має досвід роботи з: McDonald’s, Pepsi, Lay’s, Glovo, OLX, “Нова Пошта”, H & M, Henkel, Twix, M & M’s, Whiskas, Orbit, Uber, L’Oreal, Lamoda, Renault, Nissan, Mitsubishi, Toyota, Volkswagen, Google, Beko, Sony-Pictures, Sandora, “Садочок”, “Агуша”, “Слов’яночка”, “Хлібний Дар”, “Козацька Рада”, Marengo, “Коблево”, GSK, KRKA, Martini, Visa і ін.
Ксенія — член наглядової ради Всеукраїнської рекламної коаліції, відповідальний за комітет медіа-агентств.
У Facebook Юлія відповідає за стратегічний розвиток найбільших партнерів у Центральній та Східній Європі, стежачи за тим, щоб вони розвивали свій бізнес за допомогою найбільш ефективних цифрових рішень.
Протягом своєї кар’єри Юлія працювала в партнерських відносинах в Microsoft і IBM, а також в сфері комунікацій в ООН.
Сучасні споживачі очікують зручності, швидкості та простоти, які ще не були можливі кілька років тому: вони хочуть все і зараз. Будь-які додаткові зусилля, кроки або незручності — це бар’єр. Вартість такого бар’єру величезна для бізнесу: майбутнє належить компаніям, які прибирають перешкоди для своїх клієнтів і виконують обіцянку зараз. Під час цієї сесії ви дізнаєтесь про те, як знімати перешкоди впродовж різних стадій шляху покупця у Facebook та Instagram.
Ярослав Пригара — лідер автомобільної галузі з досвідом роботи 16 років, з яких 13 років на позиції CEO.
Від 2009 по 2019 рік керував представництвом концерну Daimler AG, де відповідав за ринки України, Казахстану, Узбекистану, Азербайджану, Туркменістану, Таджикистану, Киргизстану. Також Ярослав розвивав і керував представництвами Maserati, Ducati, Jeep в Україні.
2017 і 2018 роки стали знаковими, адже компанія під керівництвом Ярослава була визнана найкращим дистриб’ютором Daimler AG. Команді вдалося завоювати кращу долю ринку в історії Mercedes-Benz в Україні.
Від березня 2019 року і донині Ярослав обіймає посаду СЕО у Sherp International, компанії-виробнику унікальних всюдиходів SHERP. Уже в перший рік роботи компанія досягла перших міжнародних успіхів. У 2019 році SHERP стала першим офіційним постачальником з України для World Food Program (підрозділ ООН і найбільша гуманітарна місія у світі), було підписано контракти з компаніями Fortune 500, команда вийшла на ринки Латинської Америки та Австралії.
Трансформація бізнесу і бачення компанії
Спочатку розроблений для мандрівників, мисливців і шанувальників їзди по пересіченій місцевості, SHERP знайшов свою унікальну і соціальну місію у вирішенні глобальних проблем, з якими стикаються недержавні міжнародні організації, лідери ринку нафтогазового сектора, рятувальники, виробники електроенергії по всьому світу, особливо в Канаді та США .
Розвиток бізнесу та бачення компанії
З огляду на високий попит на продукцію по всьому світу, в 2016 році був відкритий завод в Україні, який проектує і створює машини для всього світу з урахуванням технічних вимог для сертифікації і побажань клієнтів.
У 2017 році було прийнято рішення відкрити офіс в Північній Америці, а саме в Вінніпезі. Канадський підрозділ сформувалося для розвитку локального ринку, роботи з клієнтами та дилерами США і Канади. Для зручності логістики там же розмістили крупно вузлову збірку.
2019 рік став початком трансформації компанії від стартапу до міжнародної виробничої компанії.
Сьогодні SHERP представляють 43 дилери, він продається в 17 країнах на всіх континентах. За цей час українська компанія досягла великих результатів на міжнародних ринках.
Поряд з важливими для компанії досягненнями, компанія SHERP зіткнулася з реальністю: умовами, стандартами роботи на міжнародних ринках.
Під час виступу Ярослав поділиться досвідом та відповість на наступні питання:
Експерт із питань сервіс-дизайну та побудови цілісної системи керування клієнтським досвідом. Уміє надати практичного значення таким абстрактним поняттям, як клієнтоорієнтованість та позитивний клієнтський досвід. Знає, як поєднати дизайн клієнтського досвіду з особливими бізнес-результатами.
У різний час очолював підрозділи зі створення нових продуктів, з управління клієнтським досвідом, продажів, маркетингу в таких компаніях, як «Київстар», life:), Beeline та «Укртелеком». Натепер консультує компанії, що є лідерами ринку, допомагаючи їм отримати довгострокову конкурентну перевагу завдяки цілісній системі управління клієнтським досвідом і дизайну клієнтоорієнтованих продуктів та сервісів. Серед клієнтів – EVA, OLX, Uniqa, Vodafone, «Нова Пошта», ПУМБ та інші.
Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «телекомунікації». У 2013 році отримав ступінь Executive MBA в IE Business School (Мадрид). Любить людей.
В очах співробітника великої корпорації малий бізнес такий самий, як і великий, тільки грошей у нього менше. Насправді у малому бізнесі процес вибору постачальників товарів і послуг, а також спосіб ухвалення рішення про покупку відбувається за абсолютно іншою логікою. Адже власник малого бізнесу поводиться і як акціонер, і як приватна особа одночасно.
Компанія OLX вирішила перевести малий бізнес (SOHO, SME) на платні умови розміщення оголошень, однак це призвело до падіння NPS і низької конверсії продажів. Щоб вирішити комерційне завдання екологічно і підвищити NPS, OLX залучила сервіс-дизайнерів.
Завдяки дослідженню потреб підприємців компанія змогла оцінити потенціал мікробізнесів в Україні, покращити цінністну пропозицію та скоригувати комунікацію з В2В клієнтами OLX.
Про деталі проєкту Олег Косс та Ігор Сироватко розкажуть під час свого спільного виступу на Українському маркетинг-форумі.
Купуйте квиток і фіксуйте дати в своєму календарі
Ознайомтесь з програмою 2020 року