-
Ментор
Віктор Ішков, генеральний директор BBDO Ukraine & Central Asia (Київ)
-
Довіра до реклами та медіа зменшується, довіра до конкретних людей зростає. Чи вмієте ви з ними працювати?
Ukrainian Marketing Forum – головне щорічне місце зустрічі спільноти професіоналів, які пропонують нові ідеї, розробляють стратегії та продукти і формують клієнтський досвід. Це платформа, на якій ринок обговорює порядок денний на завтра й аналізує пройдені уроки. Тут можна скласти уявлення про майбутні тенденції, познайомитися зі свіжими кейсами та кращими експертами в різних сферах. Ми дивимося на маркетинг із позиції першої особи і гуртуємо найкращих!
Наповнення кожної секції курує ментор – один з членів Експертної ради або ключовий експерт ринку маркетингових комунікацій. Це дозволяє розглядати теми та кейси, які дійсно цікаві маркетинговій спільноті.
Більше 1000 топ-менеджерів, які реалізують функцію маркетингу, стратегічного планування та розвитку в компаніях, а також власники компаній.
Форум найбільш корисний для компаній, що працюють на ринках споживчих товарів, товарів тривалого користування, фінансів, страхування, телекомунікацій, IT, дистрибуції, роздрібної торгівлі та послуг.
Більше 60 доповідачів із різних країн і компаній, яким є що розповісти про маркетинг, клієнтський досвід і розробку стратегій. Це провідні маркетинг-директори, генеральні директори та власники великих українських підприємств, експерти у сфері маркетингових комунікацій і в суміжних галузях.
Які враження від 12 маркетинг-форуму залишились в учасників події?
Marketing Forum Talks: Олена Коронотова & Олександр Колб — про конкуренцію з маркетплейсами і lifetime balance
Найдовша реклама — в Українського маркетинг-форуму. І вона закликає до меншослівності
Завдань усе більше, а часу на їх реалізацію все менше. Споживачі «чують» усе гірше та вірять на слово все рідше. Ціна помилки зростає, й утримати таланти стає важче. Завтра темп змін знову подвоїться.
Мабуть, один з небагатьох способів для компаній у довгостроковій перспективі протистояти тектонічним змінам VUCA-світу – сформулювати свою позицію та неухильно слідувати їй, говорити про свої цінності та бути готовим навести докази.
Ми говоритимемо про те, чому споживачі вже сьогодні карають безідейні компанії, але готові платити більше брендам зі справжньою ідеологією та цінностями та яку соціальну позицію варто піднімати на щит.
Експерт з маркетингу, підприємець, спікер. П’ять років обіймав керівні посади в міжнародних агентствах Adell Saatchi & Saatchi, Bates Ukraine, «Video International Україна» та United Communications Group.
Наймолодший володар премії «Слід у рекламі» за особистий внесок в розвиток рекламного ринку (2007 рік).
Викладач маркетингу в kmbs з 7-річним досвідом, автор трьох маркетингових курсів. Голова правління Всеукраїнської рекламної коаліції (2012–2016).
Засновник компанії FEDORIV (2010) та Fedoriv Hub – унікального майданчика, що об’єднує публічний мультимедійний простір та офіс компанії Fedoriv (2014).
Автор освітнього проекту BrandFather і YouTube-влогу пропаганди підприємництва FEDORIV VLOG.
У 2018 році відкрив представництво Fedoriv в Берліні.
З 2017 року Віктор очолює центральноазійське представництво всесвітньої мережі BBDO Worldwide – BBDO Central Asia. З його приходом агентство впевнено нарощує кількість клієнтів і підвищує рівень робіт.
Почав свій шлях у маркетингу у 2000 році. За 18 років у рекламі запустив понад 500 проектів для локальних і міжнародних клієнтів. З 2014 року очолює креативне агентство BBDO Ukraine.
З 2003 по 2013 рік працював в Ogilvy & Mather. З 2010 року керуючий директор Ogilvy & Mather. Чотири роки поспіль (у 2010, 2011, 2012, 2013 роках) агентство отримувало титул Agency of the Year. Крім того, Ogilvy & Mather у 2012 році було визнане найефективнішим агентством у Європі за версією EFFIE + Warc.
Під керівництвом Віктора українське представництво BBDO було тричі визнане Агентством року (у 2015, 2016, 2018 роках), двічі ставало Кращим креативним агентством країни (у 2016 і 2017 роках). У 2016 році виграло всі існуючі нагороди українського рекламного ринку, у тому числі стало Агентством № 1 за вибором маркетинг-директорів, а у 2018 році було визнане найефективнішим агентством країни та удостоєно Гран-прі Effie Ukraine.
Консультант зі стратегічного маркетингу та клієнтського сервісу, співвласник WTF_Consulting. У маркетингу більше 19 років, і за цей час пройшов усі щаблі кар’єрних маркетингових сходів, від маркетинг-аналітика, бренд-менеджера до директора з маркетингу в декількох компаніях. Має експертизу в стратегічному маркетингу, виведенні нових продуктів і послуг на ринок.
Ця історія про те, як молодий бренд смарт-телевізорів не побоявся відмовитися від класичної моделі бізнесу, прийнятої в його категорії, і вступив в конкурентну битву зі світовими лідерами. Визначивши спільно з командою WTF Consulting жорстке фокусування в новій стратегії розвитку компанії, бренд став реалізовувати її в усьому, зосереджуючись на інноваціях у продуктах, сервісах, технологіях.
Зрештою за два роки бренд посів друге місце за обсягами продажів смарт-телевізорів в Україні, залишивши позаду безліч відомих світових виробників. А у 2018 році відзначився семикратним зростанням обсягів продажів.
Понад сім років – з 2004 по 2009, а також з 2010 по 2012 рік – присвятив роботі в компанії “Оболонь”, куди першого разу прийшов на позицію заступника директора з продажу та маркетингу, а повернувся в якості маркетинг-директора. Серед досягнень Віталія – розробка успішного позиціонування ТМ “Оболонь”, запуск на ринок нових торгових марок, таких як Zibert, Zlata Praha, пивний бренд номер один у Великобританії Carling, а також бренд “Ячмінний колос”.
У 2009–2010 роках працював на посаді маркетинг-директора ГК “Верес” над створенням і реалізацією маркетингової стратегії компанії у двох країнах: Україні та Росії.
З червня 2012 року вирішив кардинально змінити кар’єру й перейти на бік ритейлу.
До жовтня 2013 року обіймав посаду маркетинг-директора “Еко-Маркета”. За півтора року роботи вдалося істотно змінити зовнішній і внутрішній вигляд магазинів, рекламну комунікацію, запровадити низку ініціатив щодо поліпшення якості обслуговування споживачів, підготуватися до перезапуску програми лояльності.
З листопада 2013 по березень 2017 року обіймав посаду директора з маркетингу компанії “WOG Ритейл”, продовжуючи свою кар’єру в ритейлі, але вже в паливному. Одним з головних досягнень став запуск проекту «Найкавовіша кава», перезапуск програми лояльності WogPride, мобільного додатку WogApp, ребрендинг мережі й інші інновації.
Закінчив Запорізьку державну інженерну академію, отримавши два дипломи (інженерна та економічна спеціальності).
Має спеціалізовану освіту в маркетингу (The Chartered Institute of Marketing) і диплом MBA Міжнародного інституту менеджменту.
Восени 2017 року об’єднав зусилля із Сергієм Венгером і створив WTF_Consulting, що спеціалізується на управлінському та маркетинговому консалтингу, аудитах, оганізаційній ефективності, побудові ефективних систем продажів.
У медіабізнесі працює більше 15 років і має управлінський досвід роботи в найбільших міжнародних рекламних холдингах.
Фахівець з маркетингу у сфері менеджменту, кризового менеджменту, цифрової стратегії, управління персоналом і медіабаїнгу. Має десятирічний досвід роботи в Starcom, Publicis і Calsberg на посаді медіадиректора, стратегічного директора.
До приходу в Razom communications шість років очолювала медіаагентство Navigator.
Співпрацювала з такими мережевими та локальними брендами, як KFC, Leroy Merlin, Pegasus, Millenium, Heineken, BNP Paribas, Work.ua, Actavis, GSK, Phillip Morris, Diageo, Kraft Foods, Samsung, MD’s, УкрСиббанк, Перша приватна броварня, LG, LVMH, PUIG, MTI Lux, AXA, KLM та іншими.
Керуючий директор компанії IdeasFirst, що спеціалізується на проведенні великих форумів і конференцій у сфері маркетингу та менеджменту. Брала участь у формуванні сегмента спеціалізованої професійної преси в Україні, проте більше 10 років тому полишила медіабізнес і створила компанію у сфері ділових подій.
Розробила концепцію та формат таких проектів, як Український форум маркетинг-директорів і Міжнародний форум «Лояльний покупець: де в нього кнопка?». Серед проектів, реалізованих компанією IdeasFirst, – організація приїзду в Україну експертів світового рівня К’єлла Нордстрема та Мартіна Ліндстрома.
Сфера професійних інтересів Ірини охоплює розробку нових форматів і концепцій маркетингового навчання й обміну досвідом.
Першу вищу освіту здобула в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут». Крім того, закінчила МБА Києво-Могилянської бізнес-школи.
Член журі маркетингової премії Effie Awards Ukraine.
У виступі будуть показані та проаналізовані кейси – переможці Effie Worldwide останніх років, що демонструють тренди в реалізації найуспішніших комерційних рекламних кампаній.
Останні 18 років є організатором головних подій рекламного ринку України: Effie Awards Ukraine, Київського міжнародного фестивалю реклами, Клубу арт-директорів (ADC*UA) і конкурсу ADC*UA Awards, фестивалю non-media-маркетингових і digital-комунікацій Wow Done Awards, міжнародного фестивалю реклами Ad Black Sea, тижня креативності Ukrainian Creative Week, конкурсу Ukrainian Design: The Very Best Of, конкурсу KAKADU Awards, конференцій Best Marketing Practices, а також різноманітних досліджень, рейтингів агентств і рекламодавців, розв’язання питань правового регулювання рекламної діяльності тощо.
Випусковий редактор сайту про рекламу, маркетинг і PR www.sostav.ua.
Уже понад 12 років керує компанією IDNT. Є співавтором двох книг на тему Retail Banking, Private Banking & Wealth Management, які стали результатом багаторічного досвіду розробки концепцій банківських відділень. Активний учасник міжнародної спільноти інноваторів фінансової індустрії Next Bank (Сінгапур).
Фаундер компанії IDNT, що спеціалізується на розробці та впровадженні концепцій і форматів для роздрібних мереж і банківських відділень. Вивчав дизайн банків у Лондоні, Гонконзі, Сінгапурі й Токіо.
Компанія IDNT співпрацює з ритейлерами та банками із СНД, реалізує проекти у країнах Європи. Застосовує досвід роздрібної торгівлі в банківській сфері, і навпаки. У IDNT вважають, що функціональний дизайн і ритейл-маркетинг у точці продажів є одним із найважливіших чинників успіху для ритейлерів, і це вимагає від дизайнерів, маркетологів, архітекторів, фахівців зі споживчого досвіду абсолютно нового розуміння потреб клієнтів в еру онлайн- і мобільних технологій.
IDNT співпрацює з провідними компаніями в галузі дизайну й керування споживчим досвідом (IDEO), а також із центрами інновацій і Customer Experience великих банків Великобританії, Іспанії та Сінгапуру. Є партнером провідної британської ритейл-консалтингової компанії Retail Vision.
Серед клієнтів IDNT є провідні ритейлери, як-от “Фокстрот”, “Алло”, MOYO, “Наша ряба”, Укртелеком, “Космо”, “Самсунг”, “Єва”, “Логіка” (Казахстан), а також банки з України та Росії: “Райффайзен Банк Аваль”, ПУМБ, UnicreditBank, Банк Москви, “Креді Агріколь”, Ощадбанк, “Номос Банк” тощо.
Експерт із питань сервіс-дизайну та побудови цілісної системи управління клієнтським досвідом. Перевага Олега – вміння надати практичного значення таким абстрактним поняттям, як клієнтоорієнтованість і позитивний клієнтський досвід. Він знає, як пов’язати дизайн клієнтського досвіду з видатними бізнес-результатами.
У різний час очолював підрозділи зі створення нових продуктів, управління клієнтським досвідом, продажів, маркетингу в таких компаніях, як «Київстар», life:), Beeline й Укртелеком. Створив успішний інтернет-магазин української музики.
На даний час консультує компанії, що є лідерами ринку, допомагаючи їм отримати довгострокову конкурентну перевагу завдяки побудові цілісної системи управління клієнтським досвідом і дизайну клієнтоорієнтованих продуктів та сервісів.
Закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «телекомунікації». У 2013 році отримав ступінь Executive MBA в IE Business School (Мадрид). Любить людей.
Розпочав кар’єру в 19 років з позиції бренд-менеджера, а в результаті завдяки наполегливій роботі став маркетинг-директором. У 2010 році відкрив власне креативне агентство Bart & Fink, що співпрацює з компаніями світового рівня.
За легендою Олег Томін народився й виріс у Лісабоні. У 15 років достроково вступив до Колеж де Франс на факультет історії думки, який не закінчив, пішовши з останнього курсу через переїзд до України. З 19 років працював у різних компаніях на позиціях від бренд-менеджера до маркетинг-директора.
У 2010 році відкрив своє креативне агентство Bart & Fink, що в перший рік роботи отримало Гран-прі EFFIE. Потім було багато цікавого: агентство Bart & Fink виграло обслуговування Kimberly-Clark у всій Східній Європі, співпрацювало з Lifecell, Polpharma та з багатьма іншими цікавими клієнтами, реалізовувало значні соціальні проекти, а у 2018 році стало креативним партнером Українського маркетинг-форуму.
Ольга своєю роботою доводить важливість соціально значущих комунікацій, оскільки вона СЕО Фонду Девіда Лінча в Східній Європі та керуючий партнер однієї з провідних PR-агенцій в Україні – O2PR, а також голова громадської організації SlowFood Kiev.
Ольга Дьякова – майстер сеансу одночасного управління різноплановими проектами в нашому улюбленому стилі Fusion. Однак ці проекти лише на перший погляд здаються різноплановими – усі вони, по суті, про одне й те саме: про сталий розвиток і соціально значущі комунікації, які сьогодні вкрай важливі як для бізнес-проектів усіх масштабів, так і для України загалом.
Маючи багатий досвід розробки та реалізації комунікаційних кампаній, КСВ-проектів і антикризового PR, а також формування міжнародного іміджу компаній та організацій, Ольга зосередила увагу на просуванні проектів, повʼязаних з формуванням позитивного іміджу України в міжнародному інформаційному полі, оскільки твердо переконана в тому, що нашій країні, як ніколи, потрібен ажіотаж глобального масштабу зі знаком плюс.
З 1999 року працює у сфері комунікацій і реалізує безліч масштабних проектів, що часто виходять далеко за межі діяльності Postmen.
У 2003 році створив PR-агентство MTI Consulting, яке до 2009 року реалізувало понад 100 проектів для більше ніж 40 клієнтів.
У 2011 році став співзасновником цифрового агентства PlusOne DA, яке за рік перетворилося зі стартапу на серйозного гравця ринку й увійшло до топ-10 українських цифрових агентств.
У 2013 році створив власне цифрове агентство Postmen.
Інвестує в інтернет-бізнес і бере участь у мережевих культурних і громадських проектах. Засновник громадської ініціативи “Стрічка”, вірусні маніфести й акції якої дали початок “помаранчевому брендингу” революції.
Захоплюється сноубордингом, фотографуванням, колекціонуванням фотокниг.
У квітні 2017 року взяв участь у фандрайзинговому проекті в межах Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 і зібрав більше 100 тис. грн на потреби онкохворих дітей.
Відповідає за пошукові запити про промислову практику, керівників і членів правління в Україні. Також спеціалізується на пошуку виконавчих директорів і неурядових директорів.
До того як приєднатися до команди Odgers Berndtson Ukraine, обіймав посаду старшого консультанта у провідній консалтинговій компанії з пошуку та розвитку талантів, зосереджуючи увагу на агробізнесі, гірничо-металургійному секторі. До цього обіймав керівні посади в галузі фінансів та управління людськими ресурсами в українській компанії з розвитку нерухомості та міжнародній аудиторській фірмі.
З 2013 року незалежний директор (non executive director) у компанії Terra Food – одному з провідних українських гравців на ринку FMCG.
Отримав ступінь магістра фінансів Національної академії управління.
Чудово! Купуйте квиток та не забудьте зафіксувати дати в своєму календарі
Cлідкуйте за оновленнями програми форуму-2019